Uz sākumu > Riepu ražotāji > ROYAL BLACK RIEPAS

riepas

Royal Black ir viens no atzītākajiem Ķīnas budžeta riepu ražotājiem. Produktu klāstā atrodamas riepas vairāk kā 300 izmēros, kas derēs vieglajiem auto, komerctransportam, kravas auto un autobusiem. Uzņēmums ik gadu saražo vairāk kā 2 miljonus riepu, kuras rotā pašmāju tirgus, Eiropas un Amerikas automašīnas. Zīmols koncentrējas uz produktu kvalitāti, lai turpinātu iegūt atzinumu, kvalitātes sertifikātus un popularitāti Eiropā un Ziemeļamerikā. Royal Black riepas tiek ražotas mūsdienīgā rūpnīcā Qingdao pilsētā, kas reiz piederējusi Vācijai. Ar Vācu arhitektūru rotātā ostaspilsēta vēl arvien uztur ciešus kontaktus ar Vāciju, ko zīmols izmanto, lai nogādātu un popularizētu savu produkciju Eiropā. 

Lai arī Latvijā Royal Black riepas nav tik plaši zināms, tie autovadītāji, kas devuši šī zīmola riepām iespēju, iegādājas tās atkārtoti. MMK Riepu Servisa speciālisti ievērojuši, ka ar katru sezonu arvien vairāk cilvēku mūsu veikalos meklē tieši šī zīmola riepas, jo tās viņiem ir ieteikuši draugi.

Royal Black riepām piemīt laba kvalitāte, teicamas veiktspējas īpašības uz dažādām ceļa virsmām un draudzīga cena.

Royal Black produktu klāsts

Lai arī zīmols dibināts salīdzinoši nesen- 2014. gadā, tā produktu klāstā atrodamas riepas vairāk kā 300 dažādos izmēros, sākot ar rezerves riteni vieglajam pasažieru auto un beidzot ar riepām autobusiem un kravas auto. Ar jaunākajām tehnoloģijām aprīkotā ražotnē ik gadu tiek saražoti vairāki miljoni riepu. Royal Black riepu protektori tiek izstrādāti, izmantojot 3D modelēšanas tehniku, lai uzlabotu to aero un hidro-dinamiku, samazinot akvaplanēšanas risku un degvielas patēriņu. Ar sarežģītiem protektora rakstiem aprīkotās ziemas un vissezonas riepas iecienījuši arī Latvijas autovadītāji, pateicoties teicamām veiktspējas īpašībām visdažādākajos braukšanas apstākļos un draudzīgajai cenai. 

Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru

Pieejamība:

Populārākie riepu izmēri

Kādas ir klientu atsauksmes par riepām?

Kādi ir galvenie faktori, kas pamudina auto vadītājus izvēlēties Royal Black riepas kā arī vēlāk atkārtoti tās iegādāties?

Lai iegūtu atbildes uz šiem jautājumiem iepazināmies ar autovadītāju atsauksmēm dažādos Latvijas forumos un pasaulē pazīstamākajā riepu testu un atsauksmju portālā
TYRETEST, kā arī salīdzinot dažādus riepu testus, veiktus gan Latvijas laika apstākļos, gan ārpus tās. Apkopojot iegūto informāciju šīs ir galvenās Royal Black riepu priekšrocības:

  1. Uzņēmums koncentrējas uz produktu kvalitāti.
  2. Klusas riepas, augsts komforta līmenis.
  3. Izcilas vissezonas un ziemas riepas.
  4. Ziemas riepām lieliska saķere sniegotos apstākļos.
  5. Riepu izgatavošanā izmantotas jaunākās tehnoloģijas un labus izejmateriālus.
  6. Visi produkti, neatkarīgi no sezonas, lielākoties ir ļoti ekonomiski.
  7. Plašs produktu un izmēru klāsts.
  8. Modeļi ir ar ilglaicīgu kalpotspēju un augstu triecienizturību, kas padara tos piemērotus braukšanai pa Latvijas ceļiem.

Secinājumi

Tā kā viens no Royal Black galvenajiem principiem ir tiekties uz pēc iespējas augstāku produktu kvalitāti, tajā pašā laikā saglabājot draudzīgu cenu, šī zīmola riepas būs izcila izvēle lielai daļai Latvijas autobraucēju. Mūsu veikalos atradīsiet gan vissezonas riepu modeļus, gan arī ziemas riepas. Pieejamas gan ziemas riepas, kas būs piemērotas braukšanai pa pilsētu un Latvijas vai Eiropas maģistrālajām šosejām, gan arī radžotas riepas, kuras būs izcils sabiedrotais cīņā ar skarbiem ziemas apstākļiem

Zigmārs Gemis

Zigmārs Gemis

Riepu un disku speciālists