Uz sākumu > Riepu ražotāji > ROTALLA RIEPAS

Rotalla riepas

Rotalla

Rotalla riepas- konkurētspējīga kvalitāte par draudzīgu cenu

Rotalla riepas izstrādā jau visiem labi zināmais Ķīnas uzņēmums Enjoy Life. Šis zīmols plašākai publikai kļuvis zināms visai nesen -2016. gadā, bet jau paspējis iekarot daudzu Latvijas un Pasaules autovadītāju sirdis. Ziemas, vasaras un vissezonas riepu kolekcija izceļas ar neticami labu veiktspējas/cenas attiecību. Daudzi tic, ka Ķīnā ražotas riepas nespēj tirgum piedāvāt neko jaunu- Rotalla pierāda pretējo! Zīmola rūpnīcas aprīkotas ar jaunākajām tehnoloģijām un kvalitatīvām iekārtām, kā arī izpētes centriem. Riepu modeļi tiek izstrādāti, izmantojot 3D modelēšanas tehniku un izgatavoti no augstas kvalitātes, dabai draudzīgiem izejmateriāliem. 

Pateicoties to sarežģītajiem protektora rakstiem, kas dažos aspektos pat spēj konkurēt ar vidējās vai pat premium klases protektora dizainiem, Rotalla riepas ir iecienījuši daudzi Latvijas autovadītāji. Zīmols koncentrējas uz kvalitāti, tajā pašā laikā saglabājot draudzīgu cenas/veiktspējas attiecību. 

Rotalla riepu aprīkojums

+Riepu projektēšanā piedalās valsts pieredzējušākie inženieri un zinātnieki, radot jaunas inovācijas, lai braucienu padarītu drošāku, klusāku un komfortablāku.

+Rotalla ražotne aprīkota ar jaunākajām un kvalitatīvākajām iekārtām, kas atļauj protektora rakstus padarīt sarežģītākus un mūsdienīgākus. 

+Katrs Rotalla rūpnīcas darbinieks ir sertificēts un atestēts speciālists.

+Katra Rotalla riepa iziet rūpīgu kvalitātes kontroli un tiek atzīta ar virkni vispasaules sertifikātu.

+Riepu ražošanā izmanto augstas kvalitātes, ekoloģiskus izejmateriālus.

 

Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru

Pieejamība:

Populārākie riepu izmēri

Kādas ir klientu atsauksmes par Rotalla riepām?

Kādi ir galvenie faktori, kas pamudina auto vadītājus izvēlēties Rotalla riepas kā arī vēlāk atkārtoti tās iegādāties?

Lai iegūtu atbildes uz šiem jautājumiem iepazināmies ar autovadītāju atsauksmēm dažādos Latvijas forumos un pasaulē pazīstamākajā riepu testu un atsauksmju portālā
TYREREVIEWS, kā arī salīdzinot dažādus riepu testus, veiktus gan Latvijas laika apstākļos, gan ārpus tās. Apkopojot iegūto informāciju šīs ir galvenās Rotalla riepu priekšrocības:

  1. Labas budžeta klases riepas!
  2. Gluda un komfortabla gaita!
  3. Latvijā iecienīts zīmols!
  4. Ziemas riepām lieliska saķere gan sniegā, gan uz ledus.
  5. Riepu izgatavošanā izmantotas jaunākās tehnoloģijas un aparatūra.
  6. Paaugstināta degvielas ekonomija!
  7. Riepas ražotas no augstas kvalitātes, dabai draudzīgiem izejmateriāliem.
  8. Augsts drošības līmenis.
  9. Modeļi ir ar ilglaicīgu kalpotspēju un augstu triecienizturību, kas padara tos piemērotus braukšanai pa Latvijas ceļiem.

Secinājumi

Rotalla riepu klāstā atradīsies riepas gan vieglajiem, gan apvidus auto, gan arī komerctransportam. Tās piemērotas visdažādākajām braukšanas manierēm un pielāgotas plašākajam laikapstākļu spektram. Zīmols Latvijā kļuvis populārs, pateicoties teicamiem veiktspējas rādītājiem un draudzīgai cenai. 

Zigmārs Gemis

Zigmārs Gemis

Riepu un disku speciālists