Uz sākumu > Riepu ražotāji > LAUFENN RIEPAS

Laufenn riepas

Laufenn

Laufenn riepas – Hankook inovācijas par lētāku cenu!

Laufenn ir Dienvidkorejas riepu ražošanas giganta Hankook meitas uzņēmums. 2013. gadā šī uzņēmuma uzsākšanai tika investēts 1.1 miljards dolāru, lai atvērtu ražošanas rūpnīcu Indonēzijā, kur Hankook inženieru radītās inovācijas un dizaini pārtop plašākai sabiedrības daļai pieejamā produktā, šobrīd Laufenn riepas tiek ražotas arī Ungārijā. Šāda prakse tiek pieņemta, lai izslēgtu iekšēju konkurenci. Laufenn riepas ir radītas, balstoties uz jau ar laiku pārbaudītiem un braucēju iecienītiem Hankook modeļiem, protektora raksts ir vienkāršāks, kas liecina par to, ka atšķiras gumijas sastāvs. Šobrīd tiek piedāvati modeļi vieglajiem auto, SUV jeb apvidus auto, mikroautobusiem un kravas auto visām sezonām un braukšanas apstākļiem, turklāt ziemas riepas ir pieejamas gan ar radzēm, gan arī bez tām. Laufenn piedāvā gudru izvēli no uzticama riepu ražotāja ar tādu kvalitāti, vērtību un stilu, lai apmierinātu jebkuru braucēju!

Laufenn riepu priekšrocības

Laufenn riepas pasaules tirgū ir jau kopš 2014. gada, kas ir pietiekami ilgs laiks, lai par tām izveidotos objektīvs sabiedrības viedoklis. Vairums no tiem, kam ir bijusi pieredze šo riepu izmantošanā, ir bijuši patīkami pārsteigti par labo vadāmību, komfortu, zemo trokšņu līmeni un saķeri. Turklāt labās veiktspējas īpašības ir gan vasaras, gan ziemas riepām, kas ir izskaidrojams ar to, ka Hankook ir intensīvi piedalījušies Laufenn popularizēšanā, kas liek zīmolam rūpēties par savu reputāciju un piedāvāt kvalitatīvas riepas.  Arī MMK riepu servisa speciālisti ir pamanījuši palielinātu interesi par Laufenn produkciju Latvijas tirgū. Pircēji nereti dod priekšroku jau laika gaitā notestētām riepām no uzticama riepu ražotāja, kas ir lētākas, taču spēj piedāvāt labas veiktspējas īpašības. 

Laufenn populārākie modeļi

“Laufenn” tulkojumā no Vācu valodas nozīmē “skriet”. Šāda nosaukuma izvēle atbilst sportiskajiem protektora dizainiem, kurus Laufenn izmanto savām vasaras riepām S FIT EQ+. Turpretī Laufenn ziemas riepas ir ļoti drošas un uzticamas.

Kā populārāko no ziemas riepu modeļiem droši var minēt Laufenn I Fit Ice LW71, kura dizains ir pilnībā balstīts uz internacionālo Hankook ziemas riepu bestselleri- W419, kas apbalvots ar neskaitāmiem sertifikātiem, pateicoties savai veiktspējai skarbos ziemas apstākļos, tāpēc Laufenn I Fit Ice LW71 būs uzticams sabiedrotais cīņā ar visskarbākajiem ziemas apstākļiem, turklāt šīs riepas ir klusas, izturīgas un ilgmūžīgas.  MMK riepu centros šādas riepas izvēlas cilvēki, kuriem pirmajā vietā ir drošība un tādi, kuri ziemā bieži sastopas ar lauku vai meža ceļiem. Ir vērts pieminēt arī vissezonas riepu modeli Laufenn I Fit Ice LW31, kas ir kvalitatīva, elastīga riepa, kas spēj kalpot plašā temperatūru diapazonā, bet ir piemērota tiem, kas ziemā pārvietojas reti un tikai pilsētas apstākļos.

Laufenn riepu izgatavošanā pielietotās tehnoloģijas

Laufenn riepu izgatavošanā pielieto Hankook ieviestās inovācijas riepu tirgū. Hankook rīcībā atrodas pieci pētījumu centri, kuros pie riepu pilnveidošanas un jaunu produktu ražošanas strādā labākie speciālisti. Hankook inovācijas un jaunizgudrojumi tiek atzīti visā pasaulē, turklāt pie Laufenn strādā arī Eiropas Tehniskā Centra inženieri, lai riepas pielāgotu Eiropas tirgum. Eiropas tirgum paredzētās Laufenn riepas tiek lielākoties ražotas ultra-mūsdienīgā Hankook rūpnīcā Ungārijā. 2019. gadā Hankook tika apbalvoti ar IDEA 2019 balvu par labāko jauno ideju par savām koncepta riepām “Hexonic”. Jaunākās tehnoloģijas biežāk tiek pielietotas ziemas riepu izstrādē, lai tās labāk veidotu saķeri ar ceļu, būtu klusākas, kalpotu ilgāk un tērētu mazāk degvielas. Laufenn riepu lietotāji var baudīt šīs Hankook inovācijas par daudz draudzīgāku cenu.

Laufenn riepu piemērotība Latvijas tirgum

Sākot ar sausu lielpilsētas vai ātrgaitas šosejas asfaltu un beidzot ar aizsnigušiem lauku ceļiem, MMK riepu centru speciālisti vienbalsīgi uzskata, ka ar Hankook inovācijām apbruņotajā Laufenn riepu klāstā atradīsies riepa, kas būs piemērota jebkādiem braukšanas paradumiem. Laufenn riepas apvieno sevī visoptimālākās veiktspējas īpašības- labu manevrētspēju, saķeri, klusu un komfortablu braukšanu, degvielas ekonomiju un drošību, ar pieejamu cenu.

Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru

Pieejamība:

Populārākie riepu izmēri

Kādas ir klientu atsauksmes par Laufenn riepām?

Kādi ir galvenie faktori, kas pamudina auto vadītājus izvēlēties Laufenn riepas kā arī vēlāk atkārtoti tās iegādāties?

Lai iegūtu atbildes uz šiem jautājumiem iepazināmies ar autovadītāju atsauksmēm dažādos Latvijas forumos un pasaulē pazīstamākajā riepu testu un atsauksmju portālā
TYREREVIEWS, kā arī salīdzinot dažādus riepu testus, veiktus gan Latvijas laika apstākļos, gan ārpus tās. Apkopojot iegūto informāciju šīs ir galvenās Laufenn riepu priekšrocības:

  1. Kvalitāte, kas pārsniedz par to samaksāto cenu.
  2. Ļoti klusas riepas, labs komforta līmenis.
  3. Pieejami radžojami modeļi.
  4. Ziemas riepām lieliska saķere sniegotos apstākļos.
  5. Riepu izgatavošanā izmantotas Hankook tehnoloģijas.
  6. Visi produkti, neatkarīgi no sezonas, lielākoties ir ļoti ekonomiski!
  7. Riepu dizains tiek balstīts uz jau iepriekš atzītiem Hankook modeļiem.
  8. Autovadītāji, kas iegādājas šīs riepas, parasti ir patīkami pārsteigti par to kvalitāti.
  9. Modeļi ir ar ilglaicīgu kalpotspēju un augstu triecienizturību, kas padara tos piemērotus braukšanai pa Latvijas ceļiem.
  10. Braukšanai drošas riepas, kuras nereti izvēlas ģimenes, kam drošība ir pirmajā vietā.

Secinājumi

Ar Hankook tehnoloģiskajām inovācijām papildinātās Laufenn riepas, par spīti nesenajai ienākšanai pasaules tirgū, Latvijā ir iemantojušas zināmu popularitāti, un ne velti. Laufenn riepu klāstā atrodamas drošas, uzticamas un kalpotspējīgas riepas par konkurētspējīgu cenu. Salīdzinoši šaurā izvēle, pārsteidzošā kārtā, ietver sevī modeļus, kas piemēroti visdažādākajiem laikapstākļiem un klimatam. Ņemot vērā to, ka Latvijā temperatūras svārstās no +35°C vasarā līdz pat -20°C ziemā, gan Laufenn vasaras, gan ziemas riepu modeļi spēj palikt sava uzdevuma augstumos.

Zigmārs Gemis

Zigmārs Gemis

Riepu un disku speciālists