Uz sākumu > Riepu ražotāji > LASSA RIEPAS

Lassa riepas

Lassa

Lassa riepu vēsture

Lassa riepu stāsts sākas tālajā 1974. gadā Turcijā, ar vienu no zīmola panākumu atslēgām kalpo 1978. gadā nodibinātā apvienība ar Japāņu riepu gigantu Bridgestone.  Kopš tā laika, Lassa riepas ir pārliecinoši ieripojušas pirmajā vietā Turcijas riepu industrijā un sestajā vietā Eiropā. Ar katru dienu turpinot augt un attīstīties, veicot zinātniskus pētījumus un riepu testus pašīem savā pētniecības centrā, kā arī savu produktu ražošanā pielietojot jaunākās Bridgestone tehnoloģijas un risinājumus, Lassa riepas ir ieguvušas zināmu popularitāti arī Latvijā.

Zīmols par savu prioritāti ir izvirzījis produktu kvalitāti, tādēļ tas regulāri tiek apbalvots ar tādiem prestižiem kvalitātes sertifikātiem kā National Quality Award, European Quality Grand Prize un Eiropas kvalitātes etalonu- TÜV SÜD sertifikātu, tomēr pirmajā vietā vienmēr ir bijusi klientu apmierinātība. Arī MMK Riepu Servisa speciālisti atzīst, ka ar Bridgestone tehnoloģiskajām inovācijām aprīkotās Lassa riepas izceļas ar augstām veiktspējas īpašībām visos braukšanas aspektos, pateicoties kvalitatīviem materiāliem un rūpīgam speciālistu darbam, riepas izgatavojot. 

Lassa vasaras riepas

Pateicoties Turcijas karstajam klimatam, kur atsevišķos reģionos vasaras riepas tiek lietotas cauru gadu, Lassa ir burtiski bijusi dabas dota iespēja pilnveidot vasaras riepas, kuru zīmols ir arī izmantojis. Vasaras riepu izgatavošanai tiek pielietotas visas jaunākās tehnoloģijas, lai tās padarītu pēc iespējas pilnīgākas. Rezultātā, Lassa produktu klāstā ir pieejamas riepas, kas būs piemērotas jebkādam braukšanas stilam, nodrošinot gan izcilu veiktspēju, gan arī drošību lielos braukšanas ātrumos.

Daudzi auto entuziasti par īstu atradumu uzskata Lassa Driveways modeli, kurš būtībā ir krietni uzlabots kādreizējais Bridgestone premium klases bestselleris- Turanza ER300. Šis modelis izceļas ar augstiem drošības un komforta līmeņiem, kā arī lielisku cenas/veiktspējas attiecību, veidojot konkurenci pat premium klases riepām. Asu izjūtu cienītāji novērtēs arī šī modeļa sportisko versiju- Lassa Driveways Sportkas savas stiprās puses uzrāda, braucot sportiski, tajā pašā laikā nezaudējot noturību un konkurētspējīgo cenu. 

Lassa ziemas riepas

Pretstatā ar radušos sabiedrības viedokli, kas uzskata, ka visā Turcijā cauru gadu spoži spīd saule un pie viesnīcu baseiniem gozējas tūristi, Stambulā temperatūra ziemā regulāri nokrītas līdz -15ºC un atsevišķos kalnu reģionos pat līdz -43ºC. Tāpēc Lassa piedāvājumu klāstā pieejamas kvalitatīvas ziemas riepas, kas gatavas stāties pretī pat visnelabvēlīgākajiem laikapstākļiem un ceļa virsmām. Par panākumu stūrakmeni, Lassa izcilajā ziemas riepu piedāvājumā, kalpo Bridgestone pieredze šajā jomā. Bridgestone ir pasaulē lielākais riepu ražotājs, daļēji tāpēc ka zīmols savulaik ir nācis klajā ar vēsturiski nozīmīgām inovācijām tieši ziemas riepu ražošanā. Līdz ar sadarbību ar Bridgestone, Lassa ir ieguvusi plašākās zināšanas par ziemas riepām, kādas vien pieejamas.

Latvijā lielu popularitāti ir ieguvis Lassa Snoways 4, kas ir ziemas riepu modelis, kurš derēs praktiski jebkuram vieglajam auto, un, pateicoties tā sabalansētajām veiktspējas īpašībām, patīkami pārsteigs teju jebkuru vadītāju. Braucot, tas vienlaikus demonstrē stabilitāti, pārliecinošu manevrētspēju uz slidenām ceļa virsmām, degvielas ekonomiju, paildzinātu kalpotspēju un klusu gaitu.

Gadījumā, ja ziemā nākas saskarties ar skarbākiem braukšanas apstākļiem- netīrītiem lauku vai meža ceļiem, bez radzēm tālu netiksi! Tāpēc Lassa ir nākuši klajā ar Iceways 2– ar radzēm apbruņotu ziemas riepu modeli, kurš būs uzticams sabiedrotais cīņā ar visskarbākajiem ziemas apstākļiem. Arī tieši pretēji- vissezonas riepu cienītājiem, kas ziemā pārvietojas maz un tikai pa pilsētu ir radīts uzticamais Lassa Multiways.

Nav aizmirsts arī par komerctransporta īpašniekiem! Lassa produktu klāstā atrodami tādi izcili modeļi, kas piemēroti mikroautobusiem un vieglajiem kravas auto, kā Multiways-C. Šis modelis izceļas ar to, ka ir izgatavots no kvalitatīviem materiāliem, ir ilgtspējīgs, ekonomisks un ražots, sadarbībā ar Bridgestone.

Sadarbība ar Bridgestone

Teju pus gadsimta laikā kopš abi zīmoli uzsāka sadarbību, Lassa ir kļuvis par lielāko riepu ražotāju Turcijā un sesto lielāko Eiropā, bet Bridgestone- par lielāko pasaulē. Bridgestone ceļš uz riepu kalna virsotni nav nācies viegli, pielikts milzīgs daudzums darba un nākts klajā ar veselu virkni atklājumu, kas ir stimulējuši pasaules riepu tirgu attīstīties un nokļūt tur, kur tas ir šodien. Pateicoties abu zīmolu sadarbībai, dziļi Lassa filozofijā, riepu protektorā un gumijas sastāvā ir iesakņojušies tie paši kvalitātes standarti, kas Bridgestone ir ļāvuši vainagoties panākumiem. Lassa riepu ražošanā regulāri tiek pielietotas Japāņu riepu giganta inženieru radītās inovācijas un abu zīmolu riepas tiek ražotas kopējā rūpnīcā, tāpēc, iegādājoties Lassa riepas, var braukt ar apziņu, ka par zemāku cenu esi iegādājies ar nozīmīgākajām tehnoloģijām apbruņotas riepas.

Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru

Pieejamība:

Populārākie riepu izmēri

Kādas ir klientu atsauksmes par Lassa riepām?

Kādi ir galvenie faktori, kas pamudina auto vadītājus izvēlēties Bridgestone riepas kā arī vēlāk atkārtoti tās iegādāties?

Lai iegūtu atbildes uz šiem jautājumiem iepazināmies ar autovadītāju atsauksmēm dažādos Latvijas forumos un pasaulē pazīstamākajā riepu testu un atsauksmju portālā
TYREREVIEWS, kā arī salīdzinot dažādus riepu testus, veiktus gan Latvijas laika apstākļos, gan ārpus tās. Apkopojot iegūto informāciju šīs ir galvenās Lassa riepu priekšrocības:

  1. Ar Bridgestone inovācijām apbruņotas riepas.
  2. Ļoti klusas riepas, augsts komforta līmenis.
  3. Augstas kvalitātes modeļi neatkarīgi no sezonalitātes.
  4. Ziemas riepām lieliska saķere sniegotos apstākļos.
  5. Riepu izgatavošanā izmantotas jaunākās tehnoloģijas.
  6. Teju visi modeļi, neatkarīgi no sezonas, raksturīgi ar augstu degvielas ekonomiju.
  7. Turcijā ražotas riepas, kas ir lieliska alternatīva Ķīnas produkcijai.
  8. Pateicoties jaunākajām tehnoloģijām, augsts drošības līmenis!
  9. Modeļi ir ar ilglaicīgu kalpotspēju un augstu triecienizturību, kas padara tos piemērotus braukšanai pa Latvijas ceļiem.

Secinājumi

Ar Bridgestone tehnoloģiskajām inovācijām apbruņotās Lassa riepas Eiropas tirgū ierindojas sestajā vietā, starp tādiem grandiem kā Goodyear un Continental. Arī Latvijā tās ir iemantojušas zināmu popularitāti, un ne velti! Lassa riepu klāstā atrodamas drošas, uzticamas un kalpotspējīgas riepas. Salīdzinoši šaurā izvēle, pārsteidzošā kārtā, ietver sevī modeļus, kas piemēroti visdažādākajiem laikapstākļiem un klimatam. Ņemot vērā to, ka Latvijā temperatūras svārstās no +35°C vasarā līdz pat -20°C ziemā, gan Lassa vasaras, gan ziemas riepu modeļi spēj palikt sava uzdevuma augstumos jebkādos braukšanas apstākļos. Atsauksmes liecina, ka izvēloties Lassa riepas droši var rēķināties ar ilgāku nobraukumu nekā izvēloties tās pašas klases konkurentus.

Zigmārs Gemis

Zigmārs Gemis

Riepu un disku speciālists