Uz sākumu > Riepu ražotāji > BLACKLION RIEPAS

Blacklion riepas

Blacklion

Blacklion- kvalitātes un ekonomijas kombinācija

Blacklion, kas ir Sailun grupas riepu ražotājs, atšķirībā no daudziem citiem Ķīnas ražotājiem, savas rūpnīcas ir aprīkojuši ar augstas kvalitātes tehniku. Zīmols izveidots 2005. gadā un par tā panākumu stūrakmeni kalpo apņēmība savu produktu izgatavošanā izmantot augstas kvalitātes tehniku un izejmateriālus. Zīmola izpētes centros darbojas pieredzējuši inženieri, kas regulāri nāk klajā ar tehnoloģiskām inovācijām un atjautīgiem risinājumiem, ar katru reizi paceļot Ķīnas milzīgā riepu tirgus kvalitātes latiņu mazliet augstāk. 

Blacklion riepu klāstā atrodamas riepas, kas piemērotas vieglajiem auto, krosoveriem, apvidus auto jeb SUV un pat komerctransportam. Tās Latvijā iecienījis milzīgs skaits autovadītāju, pateicoties to komfortablajai, gludajai un klusajai gaitai, degvielas ekonomijai un augstajam drošības, un veiktspējas līmenim, ko piedāvā Blacklion riepu klāsts, ir zīmolu iecienījis.

Blacklion riepu priekšrocības

Blacklion riepas pasaules tirgū ir jau kopš 2005. gada, zīmols izcīnījis savu vietu autobraucēju sirdīs, jo kopš dibināšanas tas ir nostādījis sev augstus kvalitātes standartus. Daudzi, iegādājoties Blacklion riepas, ir patīkami pārsteigti par veiktspējas īpašībām riepai, kura iegūta par visai draudzīgu cenu. Palūkosimies uz šo zīmolu zem mikroskopa un uzzināsim, kas tieši tā modeļus padara tik veiksmīgus.

Augstas kvalitātes izejmateriāli

Visi Blacklion produkti tiek darināto no augstākās kvalitātes gumijas maisījumiem, kam pievieno gan industrijā populāro silīciju, gan arī virkni dabīgu izejmateriālu, kā piemēram, dabīgo kaučuku. Silīcijs un citi elastromēri sastāvam tiek pievienoti ar mērķi likt riepai gan saglabāt elastību zemās gaisa temperatūrās, gan arī nesairt svelmējošā karstumā. Kā zināms, elastīga riepa daudz labāk veido saķeri ar ceļu, kas ir īpaši svarīgi ziemā. Ņemot piemēru no premium klases riepu ražotājiem, Blacklion savu riepu gumijas sastāvu bagātina ar sastāvdaļām, kuras riepas padara nodilumizturīgākas un pat apslāpē troksni.

Atšķirībā no citiem Ķīnas riepu ražotājiem, Blacklion savu rūpnīcu aprīkojuši ar augstākās kvalitātes tehniku un mašinēriju no Vācijas, Japānas, ASV un Itālijas. Šāda tehnika atļāvusi izgatavot riepas ar sarežģītiem protektora rakstiem, kuri izgatavoti, izmantojot 3D modelēšanu, padarot riepas hidro un aero-dinamiskākas. Riepu karkasi izveidoti īpaši izturīgi pret triecieniem, padarot riepas kalpotspējīgākas. Riepu veiktspēju uzlabo jaunākie tehnoloģiskie risinājumi, kas tiek pielietoti katras riepas izgatavošanā

 

Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru

Pieejamība:

Populārākie riepu izmēri

Kādas ir klientu atsauksmes par Blacklion riepām?

Kādi ir galvenie faktori, kas pamudina auto vadītājus izvēlēties Blacklion riepas kā arī vēlāk atkārtoti tās iegādāties?

Lai iegūtu atbildes uz šiem jautājumiem iepazināmies ar autovadītāju atsauksmēm dažādos Latvijas forumos un pasaulē pazīstamākajā riepu testu un atsauksmju portālā
TYREREVIEWS, kā arī salīdzinot dažādus riepu testus, veiktus gan Latvijas laika apstākļos, gan ārpus tās. Apkopojot iegūto informāciju šīs ir galvenās Blacklion riepu priekšrocības:

 1. Kvalitāte, kas pārsniedz par to samaksāto cenu.
 2. Ļoti klusas riepas, labs komforta līmenis.
 3. Pieejami radžojami modeļi.
 4. Ziemas riepām lieliska saķere sniegotos apstākļos.
 5. Riepu izgatavošanā izmantotas jaunākās tehnoloģijas.
 6. Visi produkti, neatkarīgi no sezonas, lielākoties ir ļoti ekonomiski!
 7. Riepu dizaini tiek izstrādāti, izmantojot 3D modelēšanas tehniku.
 8. Autovadītāji, kas iegādājas šīs riepas, parasti ir patīkami pārsteigti par to kvalitāti.
 9. Modeļi ir ar ilglaicīgu kalpotspēju un augstu triecienizturību, kas padara tos piemērotus braukšanai pa Latvijas ceļiem.
 10. Braukšanai drošas riepas, kuras nereti izvēlas ģimenes, kam drošība ir pirmajā vietā.
 11. Sailun grupas riepu ražotājs.

Secinājumi

Rūpīgi izpētot Blacklion riepu klāstu, ņemot vērā ražošanā izmantotās iekārtas un materiālus, MMK Riepu Centru speciālisti atzīst, ka Blacklion spēj piedāvāt augstas kvalitātes riepas, kas veiktspējas ziņā no premium klases atpaliek vien nedaudz, tajā pašā laikā saglabājot draudzīgu cenu. Klienti īpaši iecienījuši Blacklion ziemas riepas, kuras piemērotas gan pilsētas asfaltam un Latvijas maģistrālajām šosejām, gan arī aizsnigušiem, apledojušiem lauku un meža ceļiem.

Zigmārs Gemis

Zigmārs Gemis

Riepu un disku speciālists