Montāža 30 minūšu laikā

Skatīt vairāk
Rīga

P.-Pk. 9:00 - 19:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Rīga

P.-Pk. 9:00 - 19:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

Sailun Atrezzo ZSR iespējams labākā vasara riepa!
  • 2336
  • 0

Sailun Atrezzo ZSR iespējams labākā vasara riepa!

Pārbaudīti labas vasaras riepas – Sailun Atrezzo ZSR

Sailun Atrezzo ZSR ir drošas vasaras riepas, kas nodrošina visu riepas svarīgāko īpašību un tās veiktspējas rādītāju optimālāko salikumu. Īsumā tas nozīmē, ka vidējais autobraucējs, izvēloties šo modeli, apmierinās visas savas prasības. Zīmols ir ieguvis tiešām lielu popularitāti gan Latvijā, gan visā pasaulē, ko varam novērot arī MMK Riepu centros. Tieši Sailun Atrezzo ZSR tirgū ir pieejams jau vairākus gadus un liela daļa no MMK uzticamajiem klientiem to ir iegādājušies un uzreiz uzmontējuši mūsu riepu centros. Gadu gaitā esam ievākuši daudz un dažādas atsauksmes, kāpēc klients izvēlas šo modeli atkārtoti, nonākot līdz trīs svarīgākajām – augsta veiktspēja, lielisks komforta līmenis un salīdzinoši zema cena, kas ierindo Atrezzo ZSR modeli starp labākajām riepām budžeta klasē. Nevarētu gan apgalvot, ka šis ir vienīgais vai vislabākais pieejamias modelis tirgū.  Tik pat kvalitatīvus vasaras modeļus piedāvā arī tādi budžeta klases riepu ražotāji kā Sunfull; Triangle; Kormoran; Goodride; Antares; Rotalla u.c.

Pirms ķeramies pie smalkākas Sailun Atrezzo ZSR analīzes, ir vērts atcerēties, kas tad jāņem vērā, izvēloties vasaras riepas.

Kādi ir svarīgākie vasaras riepu raksturojošie rādītāji?

Īsumā tie ir: drošība, degvielas ekonomija, zems trokšņu līmenis un liels nobraukums.
Pirmkārt, kas ir drošas riepas?
Riepas, kas ir izturīgas pret mehāniskiem bojājumiem. Tie var rasties lielas slodzes apstākļos (liels ātrums, smaga krava, strauja bremzēšana un līkumi, triecienizturība u.c..). Tikpat svarīgs ir tāds riepu raksturojošs rādītājs kā bremzēšanas ceļa garums. Braucošs auto ir potenciāli bīstams priekšmets, tik pat bieži, cik tam ir jāuzsāk kustība, tam ir arī jāapstājas. Bremzēšanas ceļa garums jeb ‘’īsums’’ var būt izšķirošs ekstremālās situācijās, kādas ik pa laikam gadās ikvienam auto vadītājam. Sevišķi svarīgi ir, lai riepas būtu drošas lietus apstākļos, tādēļ, bremzēšana uz mitra seguma ir svarīgākais vasaras riepu raksturojošais rādītājs, no kura, galu galā, var būt atkarīga šofera un pasažieru dzīvība.

Otrkārt, degvielas ekonomija un riepas trokšņu līmenis.
Standarta vasaras riepām, kas paredzētas braukšanai pa asfalta segumu, ir jābūt ar zemu rites pretestību, kas dod zemāku degvielas patēriņu. Te svarīgs ir gan riepas izmērs, gan protektora raksts(rupjāks vai smalkāks), kā arī riepas svars. Šie parametri tiek kombinēti tā, lai vienlaicīgi nodrošinātu zemāko maksimāli iespejamo trokšņu līmeni.
Treškārt, ilgmūžība.
Šo rādītāju raksturo gan gumijas sastāva kvalitāte, gan nodilumizturība. Jo augstāka nodilumizturība, jo vairāk ar šo riepu var nobraukt. Princips ir tieši tas pats, kas pērkot, piemēram, televizoru – patērētāju interesē, cik ilgi prece kalpos.
Visu augstākminēto īpašibu optimālo salikumu sauc par “riepas zelta trīsstūri“. Par to un citiem būtiskiem faktiem, kas jāzin pirms vasaras riepu iegādes lasiet šeit ——->RAKSTS
Nepalaid garām MMK riepu centros izpārdošana ieskaties ŠEIT.

Plašāk par Sailun Atrezzo ZSR

Vasaras riepa Sailun Atrezzo ZSR, kas izstrādāta Sailun pētniecības un inovāciju centrā, nodrošina precīzu automašīnas vadāmību dažādos braukšanas apstākļos. Sauss vai slapjš asfalts, mazs vai ļoti liels ātrums – Sailun atrezzo ZSR kalpo lieliski. 
Asimetriskais riepas protektora dizains, kombinācijā ar uzlabotu gumijas sastāvu, nodrošina teicamu veiktspēju gan pilsētas braukšanas apstākļos, gan uz šosejas, gan uz ātrgaitas šosejām. Īpaši plati gareniskie novadkanāli uzlabo veiktspēju lietus apstākļos un samazina akvaplanēšanas risku. Sailun Atrezzo ZSR raksturīgs ar pamatīgu protektora dizainu, tam ir robusta centrālā riba, kas kombinācijā ar platajiem sānu blokiem nodrošina augstu stabilitāti. Asimetrisks protektora dizains nodrošina izcilu auto vadāmību visos apstākļos. Braukt ar Sailun Atrezzo ZSR arī lielā ātrumā ir bauda. Pat ar ļoti jaudīgu automašīnu tās vadītājs jutīsies droši un pārliecinoši gan pie liela ātruma, gan straujas bremzēšanas, ko nodrošīnās perfekti izstrādātā riepas konstrukcija, īpašs gumijas sastāvs un platie, slīpi novietotie riepas plecu bloki, kas sevi vislabāk pierāda straujos līkumos.

Kur slēpjas Sailun panākumu atslēga?

Sailun lielus resursus investē pētniecībā, inovācijās un jaunās tehnoloģijās, līdz ar to panākta lieliskā Sailun riepu kvalitāte, ko atzinīgi novērtē visā pasaulē.
Atšķirībā no daudziem citiem Ķīnas riepu ražotāiem Sailun panākumus nodrošina veiksmīgā sadarbībā ar zinātnes un tehnoloģiju centriem un labākajiem industrijas ekspertiem, kur tiek izstrādātas un uzlabotas gumijas sastāva formulas, riepu struktūras un riepu testēšanas metodes. Plašāk par riepu ražotāju SAILUN
Tieši tā rodas jaunākās inovācijas un tehniskie risinājumi, kas tiek nekavējoši ieviesti jaunajos riepu modeļos un kas ļauj Sailun būt soli priekšā kvalitātes ziņā saviem konkurentiem un dodot klientiem pārliecību par to, ka izdarīta pareizā izvēle.
Pērc Sailun riepas MMK Riepu Serviss, nosaucot PROMO kodu ‘’MMK2020’’ un saņem montāžu par pus cenu.

Pirkt riepas ŠEIT

jaunas-vasaras-riepas-sailun-zsr-mmkserviss-3 sailun-zsr-vasaras-riepas-mmk sailun-zsr-mmk-serviss  riepu-montētājs-MMK-serviss-montē-jaunas-riepassailun-atrezzo-zsr-mmk-servissSailun-atrezzo-zsr-mmk-serviss-mmk-riepas jaunas-vasaras-riepas-sailun-zsr-mmkserviss-2 bmw-mmk-serviss Sailun ZSR SUV Sailun ZSR SUV vasaras riepasSailun Atrezzo ZSR Sailun Atrezzo ZSR vasaras

KATEGORIJAS

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu

IZPĀRDOŠANA! RIEPAS UN DISKI! LĒTI!

ATLAIDES
    LĪDZ
    70%