Montāža 30 minūšu laikā

Skatīt vairāk
Rīga

P.-Pk. 9:00 - 19:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Rīga

P.-Pk. 9:00 - 19:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

Ne visas valstis akceptē ziemas riepas ar radzēm
  • 1004
  • 0

Ne visas valstis akceptē ziemas riepas ar radzēm

Pieņemsim, ka jūs nesen esat iegādājies automašīnu un gatavojaties pirkt ziemas riepas, bet nevarat saprast, kāda veida riepas būtu labākas: ar radzēm vai bez radzēm. Profesionāļi riepu jautājumos noteikti ieteiktu iegādāties riepas ar radzēm, jo tām ir vairākas priekšrocības, bet svarīgākais ir tas, ka iesācējam uz ceļa ar tām būs drošāk.

Taču, ja jūs esat pieredzējis braucējs, bet jūsu māja atrodas laukos, kur, kā zināms ar ceļu tīrīšanu tā ir, kā ir, arī tad ziemas riepu izvēle ar radzēm būs labākais variants.
Iespējams, ka komforta cienītājiem gan riepas ar radzēm neies pie sirds, jo tās būs diezgan skaļas, braucot pa asfaltu vai bruģi. Neērtības šāda veida riepas varētu sagādāt arī ceļojumu cienītājiem, jo ne visās valstīs akceptē to lietošanu, tur ceļi ir labākā kārtībā, un arī laika apstākļi maigāki nekā Latvijā. Tātad šīs aizliegums nozīmē tikai to, ka jūs ar savu automašīnu nevarēsiet braukt, piemēram, uz Čehiju.Vēl otrs variants — jāaizņemas no kāda auto.

Savukārt, ja esat aizrautīgs ceļotājs ziemas sezonā, tad, protams, riepas ar radzēm jums jāaizmirst. Ar ražotām riepām nedrīkst braukt arī uz Beļģiju, Vāciju, Nīderlandi, Poliju, Bosniju un Hercegovinu, Bulgāriju, Horvātiju, Grieķiju, Īriju, Maķedoniju, Melnkalni, Moldovu, Portugāli, Rumāniju, Slovākiju, Slovēniju, Spāniju, Ungāriju.
Ziemas riepām ar radzēm ir tā priekšrocība, ka tām ir laba saķere ar šosejas segumu. Līdz ar to arī automašīna ir vieglāk vadāma, kas īpaši svarīgi ir ziemas laikā. Ja jābrauc pa apledojušu vai arī netīrītu ceļu, protams, ziemas riepas ar radzēm būs ideālākā izvēle.

Ziemas riepas ar radzēm nav īsti piemērotas, ja iznāk braukt pa bruģi jeb sausu asfaltu. Dažkārt autovadītāji domā – uzlikšu divas ražotas un divas neražotas riepas. Tas nav prāta darbs! Ja jūs esat izvēlējies ražotas riepas, tad tām ir jābūt visiem četriem riteņiem.
Un vēl viens ieteikums: patvaļīgi nodarboties ar radžu izraušanu vai arī ar to ievietošanu nav ieteicams, jo “mājas apstākļos” to nav iespējams veikt kvalitatīvi.

KATEGORIJAS

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu

ESAM ATVĒRTI! ATLAIDES LĪDZ -50%

Piegāde
Latvijā
24h 🚛