Montāža 30 minūšu laikā

Skatīt vairāk
Rīga

P.-Pk. 9:00 - 19:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Rīga

P.-Pk. 9:00 - 19:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

MMK JAUNI LIETIE AUTO DISKI PLAŠĀ KLĀSTĀ !
  • 1585
  • 0

MMK JAUNI LIETIE AUTO DISKI PLAŠĀ KLĀSTĀ !

MMK Serviss uzsāk visa veida disku tirdzniecību – Jauni lietie un tērauda auto diski plašā izvēlē uz vietas un pēc pasūtījuma!

Gribi piešķirt savam spēkratam raksturu un pievienot vērtību? Vai esi nolēmis iegādāties jaunus diskus? MMK Riepu Serviss papildus plašajam auto riepu klāstam piedāvā auto disku tirdzniecību. Jauni lietie auto diski ir pieejami plašā izvēlē un izmēru gammā uz vietas. Jau tagad vari braukt ciemos un apskatīt plašo klāstu populārākajiem auto –  BMW, VW, AUDI,  ŠKODA, MERCEDES, VOLVO, LEXUS, TOYOTA, FORD, OPEL, NISSAN un daudziem citiem. Diskus vari apskatīt un aptaustīt abos mūsu riepu centros gan MMK Serviss, gan MMK Riepu Serviss.  Uz vietas ir iespējams izvēlēties teju jebkura stila, izmēra un izcelsmes diskus, Specifiskus, eksotiskus vai īpaši retus diskus piegādāsim no lielākajām Eiropas noliktavām. Pieejami gan jauni orģinālie, gan aftermarket diski.

Pie mums ir viss: Riepas, diski, skrūves, flanči, kvalitatīva montāža un garantija!
Īpaši labas cenas:
Disku cenas sākot no 39.99 eiro;
Riepu cenas sākot no 27.99 eiro;
Ietaupi! Pērkot diskus un riepas montāžu veiksim bez maksas.
Pie mums sagaidīsi:

  • Kvalitatīvs produkts!
  • 100 % garantija!
  • Prece apskatāma uz vietas!
  • Eksperta konsultācija !
  • Atsaucīgs personāls!

Jauni diski – Estētiski un praktiski !

Jaunu disku uzstādīšana savam spēkratam nodrošinās ne tikai atsvaidzinošu, patīkamu uzlabojumu tā ārējā izskatā. Diski ir automobīļa ritošās daļas sastāvdaļa, svarīga konstruktīva sistēma, kas nodrošina stabilitāti, dinamismu un ekonomiskumu. Pareizi vai nepareizi piemeklēti auto diski var attiecīgi uzlabot vai sabojāt šos rādītājus. Šo iemeslu dēl iesakām bez iepriekšējas pieredzes, tā teikt “uz dullo”, diskus nepirkt.

Ja par praktisko daļu ir padomāts tad paliek patīkamā, estētiskā puse. Mūsuprāt nebūs tāda autovadītāja kurš apgalvos, ka diski nav viena no svarīgākajām detaļām auto kopējā izskata radīšanā. Piemeklējot pareizo dizainu iespējams auto piešķirt pavisam jaunu elpu. Mūsdienās pieejami simtiem dažādu stilu un krāsu diksi. Savukārt disku dizaina variācijām nav limitu.

Populārākie jauni lietie auto diski ražotāji:

  • Premium klases – Japan racing; ABT; AEZ; Fonmetal; Avus; OZ Racing; BBS; Sparco; ATS; Brabus; Breyton; G-Power; Kahn; Lorinser; Schnitzer; Vossen
  • Biznesa klases – Momo; Enzo; Dezent; RC Design; Dotz; Alutec; MAK; MSW; American racing; Brock; MAK; Reds; Team Dynamics; Vissol; WSP
  • Budžeta klases – iFree; Nano; LegeArtis; KFZ; KIK; Kronprinz

Vai viens disks der visiem ?

Jebkurš disks nederēs uz jebkuras automašīnas. Dažādiem auto ražotājiem un pat modeļiem, disku specifisko izmēru standarti var atšķirties tā pat piemēram skrūvju skaits un skrūvju caurumu attālumi. Nekļūdīties palīdzes MMK Riepu Serviss pieredzējušie darbinieki, zvani vai vislabāk brauc uz vietas  – palīdzēsim!

Pēc vajadzības piemeklēsim gan jaunas skrūves, gan uzgriežņus, ja nepieciešami, arī centrējošos gredzenus vai flančus.

Diskus iespējams atjaunot!

Ja gadījumā esošie diski ir estētiski bojāti, sasisti vai ir parādījusies plaisa – MMK speciālisti tos atjaunos -Veicam arī disku remontu -disku taisnošana, valcēšana, metināšana un pulverkrāsošana uz vietas mūsu riepu centros.  Augstu kvalitāti un labu cenu garantējam.

 Vēlies atjaunot sākotnējo disku komplekta izskatu, tad arī šeit mēs varam palīdzēt – atjaunojam diskus izmantojot smilšustrūklošanu un pulverkrāsu. Lakots vai matēts un pēc jūsu piemeklētā toņa.

Nekavējies, brauc ciemos un palutini savu auto !

MMK-diski-jaunidiski-serviss-bbs MMK-diski-jaunidiski-serviss-lietiediski

 MMK-flanči-skrūves-uzgriežņiserviss-jaunidiski-diski-riepucentrs-lietiediskiMMK-serviss-jaunidiski-diski-riepucentrs-lietiediski

KATEGORIJAS

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu

ESAM ATVĒRTI! ATLAIDES LĪDZ -50%

Piegāde
Latvijā
24h 🚛