Montāža 30 minūšu laikā

Skatīt vairāk
Rīga

P.-Pk. 9:00 - 19:30

Se. 9:00 - 16:00

Sv. 10:00 - 15:00

Rīga

P.-Pk. 9:00 - 19:30

Se. 9:00 - 16:00

Sv. 10:00 - 15:00

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

Lietie diski R17 – gaumīgi un izturīgi
  • 3483
  • 0

Lietie diski R17 – gaumīgi un izturīgi

Nevienam nav noslēpums, ka lietie diski ir kā labs konsenss, lai cena būtu tuvāka tērauda diskiem, bet pati disku kvalitāte – tuvāka kaltajiem diskiem. Tieši tāpēc MMK Serviss piedāvā tos ļoti plašā apjomā – piemēram, ja meklējat, lietos diskus R17, tad te jums gaida pamatīgs darbiņš, kamēr izskatīsiet visu plašo piedāvājumu.

Lietie diski R17 derēs gan Volvo automašīnai, gan BMW, un varat nesatraukties, jo arī dizaina ziņā lietie diski R17 ir piemeklējami katra gaumei un stila izjūtam. Dažreiz tiešām pietiek nomainīt tikai auto diskus, lai tas iegūtu svaigu skatu. Tomēr jāatceras, ka lietie diski R17 nav tikai stila elements vai mašīnas aksesuārs – diski ir svarīga daļa no automašīnas ritošā sastāva, un tieši diski palīdz nodrošināt auto stabilitāti un dinamiku.

Ja tomēr jums padomā kaut kas īpašs un jūs vēlaties, lai jūsu lietie diski R17 izskatītos kā nevienam citam te, Latvijā – droši izstāstiet savu vīziju MMK Servisa darbiniekiem un viņi darīs visu, lai jūsu izvēlētos diskus pasūtītu no lielākajiem Eiropas piegādātājiem. Te pieejami arī diski sporta automašīnām – ekskluzīvi lietie diski lielām uzvarām!

Ja jums jau ir lietie diski R17, taču tiem gadījusies kāda nelaime, arī šajā gadījumā jāvēršas pie MMK Serviss atsaucīgajiem un profesionālajiem darbiniekiem, kuri prot diskus saremontēt, kā vien vajadzīgs – var gan valcēt, gan metināt, gan taisnot un, protams, vajadzības gadījumā arī krāsot (pulverkrāsošana).

Servisa apmeklējums Pārdaugavā vai Mežciemā – tās ir kā disku un riepu oāzes, un, neatkarīgi no tā, vai meklē disku modeli “lietie diski R17” vai ko citu, vari būt drošs, ka disku izvēlē nebūsi vīlies. Un te, protams, ir ne tikai lietie diski R17 – uzņēmuma piedāvājumā atrodami diski katrai gaumei un rocībai – gan tērauda diski, gan kaltie diski simtiem dažādās variācijās, un, protams, arī disku uzstādīšanu MMK Servisa puiši veiks ātri un kvalitatīvi.

KATEGORIJAS

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu

AKCIJA! RIEPU PIRMSSEZONAS IZPĀRDOŠANA!

STRĀDĀJAM
     KATRU 
     DIENU