Montāža 30 minūšu laikā

Skatīt vairāk
Rīga

P.-Pk. 9:00 - 19:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Rīga

P.-Pk. 9:00 - 19:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

Lētas riepas ne vienmēr nozīmē – nekvalitatīvas

Lētas riepas ne vienmēr nozīmē – nekvalitatīvas

Jau pavisam drīz klāt būs laiks, kad jādomā par riepu maiņu. Labi, ja ir saglabājušās iepriekšējā gada riepas, bet ja nav, tad jāpērk jaunas. Kāds teiks – tas ir dārgs prieks… bet ne jau vienmēr tas atbilst patiesībai. Gudrākie varbūt pat tagad steigs iegādāties lētas vasaras riepas, jo lēts ne vienmēr nozīme sliktas kvalitātes. Par to jūs varat pārliecināties, iegādājoties lētas riepas “MMK RIEPU SERVISĀ”.

Tur regulāri notiek riepu izpārdošanas akcijas, kurās var iegādāties gan jaunas, gan atjaunotas riepas. To cenas patiesi niecīgas — sākot no 20 eiro. Servisā ir vairāk nekā 20 tūkstoši riepu, ko iespējams iegādāties par ļoti zemām cenām. Arī riepu ražotāju izvēle ir liela — vairāk nekā pussimts. Par super zemām cenām te var nopirkt arī maz budžeta klases drifta riepas Sunfull.
Riepu tirgus ir ir tik ļoti pārblīvēts ar visdažādāko ražotāju un kvalitātes riepām, ka to cenās var apmaldīties kā trijās priedēs. Tiesa, daži autobraucēji izvēlas riepas pirkt tirgū. Protams, to jau var darīt, bet tā var nopirkt arī kaķi maisā. Nopirkt tirgū lētāk ne vienmēr nozīmē nopirkt labāko. Riepas var vizuāli labi izskatīties, bet galvenais jau ir to kvalitāte. Atcerieties, jūs riepu pērkat braukšanai, nevis dzīvokļa interjeram!

“MMK riepu servisā” jums piedāvās patiešām kvalitatīvas riepas jūsu maciņa saturam. Servisā var iegādāties arī salīdzinoši lētās ziemas riepas no Ķīnas. Ja pirms gadiem desmit riepas no Ķīnas saistījās ar apšaubāmu kvalitāti, tad pēdējos gados par to tā vairs nevar spriest. Vai jūs zinājāt, ka Ķīna radījusi pateicīgus apstākļus ārzemju investoriem? Un viņi to uzņem ar pateicību, jo, pārceļot savas ražotnes uz šo lielvalsti, ir iespējams saražot riepas par krietni lētāku summu, jo tur ir lēts darbaspēks. Ķīnā tiek saražots miljoniem tonnu riepu. Liekas neticami, bet tas ir fakts, ka slavenais austrāļu uzņēmums ALTENZO, kā arī somu TRIANGLE uzņēmums savu riepu ražotni izveidojis Ķīnā! Un kāpēc gan tās ražot Vācijā vai, piemēram, ASV, ja to pašu var darīt Ķīnā izdevīgāk.

KATEGORIJAS

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu

ESAM ATVĒRTI! ATLAIDES LĪDZ -50%

Piegāde
Latvijā
24h 🚛