Montāža uz vietas

Skatīt vairāk
Rīga

P.-Pk. 8:30 - 20:00

Se. 9:00 - 17:00

Sv. 10:00 - 15:00

Rīga

P.-Pk. 8:30 - 20:00

Se. 9:00 - 17:00

Sv. Slēgts

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

Kurš ir sakarīgākais Rīgas riepu centrs?

Kurš ir sakarīgākais Rīgas riepu centrs?

Iespējams, katram ir citas domas, kurš tieši serviss būtu uzskatāms par Rīgas riepu centru, bet, ja savs vēl nav atrasts, tad parasti palīdz divas lietas – uzticamu cilvēku ieteikums vai izvērtējums pēc konkrētiem kritērijiem. Ieteikumiem ir liels spēks, tāpēc dažkārt ar to ir jāuzmanās – nevajadzētu cilvēkiem sasolīt kaut ko par daudz vai arī netīšām ieteikt kādam ko sliktu. Vēl jo vairāk – pieredzes mēdz atšķirties, taču tas noteikti nebūs laba centra rādītājs, ja visi klienti nesaņem vienlīdz labu servisu. Tāpēc, lai atrastu tieši savu Rīgas riepu centru, drošāk ir paļauties uz konkrētiem kritērijiem.

Centrs – tas var apzīmēt gan viduspunktu, gan arī kādu nozīmīgu teritorijas daļu, tāpēc var gadīties tā, ka centrs nemaz neatrodas centrā. Tā, piemēram, daudzi teiks, ka viņu Rīgas riepu centrs atrodas Pārdaugavā vai Mežciemā, jo tieši te bāzējas MMK Serviss. Lūk, pārliecinoši kritēriji, kāpēc MMK Serviss varētu kļūt arī par jūsu centru, kam uzticēt visu, kas saistīts ar jūsu automobiļa riepām un diskiem.

  • Plaša izvēle. MMK Serviss piedāvā visdažādākā vieda diskus un riepas – gan vieglajām automašīnām, gan moto transportam, gan komerctransportam, gan budžeta klases, gan premium.
  • Pilns serviss. MMK Serviss ir tāds Rīgas riepu centrs, kur iespējams ir pilnīgi viss – riepu montāža un balansēšana ar mūsdienīgākajām tehnoloģijām, visa veida ātrs un kvalitatīvs riepu remonts, disku taisnošana un remonts, kā arī nesezonas riepu uzglabāšana. Arī tas vēl nav viss – MMK Serviss veic arī piegādi, kā arī piedāvā riepas pasūtīt vai rezervēt internetā. Ērti un mūsdienīgi.
  • Izcili profesionāļi. Neviens vien klients atzīst, ka uzskata tieši MMK Servisu par savu Rīgas riepu centru tieši cilvēku dēļ – visi darbinieki ir savas jomas profesionāļi, kuriem patīk tas, ko viņi dara, tāpēc varat nešaubīties, ka jebkurš darbiņš tiks paveikts, cik labi vien iespējams. Arī konsultācija riepu vai disku jautājumos nekad netiks liegta – jautājumus var uzdot gan sazinoties ar uzņēmuma speciālistiem telefoniski, gan klātienē!

KATEGORIJAS

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu