Montāža 30 minūšu laikā

Skatīt vairāk
Rīga

P.-Pk. 9:00 - 19:30

Se. 9:00 - 16:00

Sv. 10:00 - 15:00

Rīga

P.-Pk. 9:00 - 19:30

Se. 9:00 - 16:00

Sv. 10:00 - 15:00

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

Hankook riepas – augsta kvalitāte, nevis augsta cena

Hankook riepas – augsta kvalitāte, nevis augsta cena

Hankook riepu popularitāte turpina pieaugt. Kopš 2012. gada šis apņēmīgais riepu ražotājs ir vairākkārtīgi uzlabojis savas produkcijas kvalitāti un riepu ilgtspējību, tādējādi pierādot sevi riepu ražotāju pārsātinātajā tirgū kā nopietnu un neatlaidīgu spēlētāju, kas pelnīti nu jau iekļuvis desmit populārāko riepu ražotāju saimē. Ar ko Hankook riepas ir tik īpašas? Pavisam vienkārši – tā ir premium kvalitāte, bet bez premium cenu zīmes!

Hankook ir Dienvidkorejas kompānija, kas darbību uzsākusi pagājušā gadsimta četrdesmitajos gados. Senāk Hankook riepas vairāk zināja auto sporta un moto sporta cienītāji, taču pēdējā dekādē Hankook nodrošina ar labām riepām arī standarta automašīnas. Šīs riepas patiks tiem, kuri novērtē stabilitāti, bet ar veiklas manevrēšanas iespējām.

Riepu eksperti norāda, ka Hankook riepas patiešām ir zelta vidusceļš starp augstu kvalitāti un saprātīgu cenu. Iespējams, ka Hankook riepu veiksmes noslēpums ir tieši stingrās kvalitātes pārbaudes – rūpnīcās katru gatavo riepu pārbauda tehniskie speciālisti, lai izslēgtu jebkādu brāķu iespējamību. Jau šī riepu ražotāja ilgais mūžs – vairāk kā 70 gadi riepu ražošanas biznesā – pierāda, ka šis ražotājs patiešām zina, ko dara. Vēl jo vairāk – Hankook ir arī vieni no progresīvākajiem inovāciju ieviesējiem, kas vienmēr pārsteidz konkurentus un interesentus dažādās autobūves profesionāļiem veltītajās izstādēs un konferencēs.

Lūk, dažas priekšrocības, ko uzsver autovadītāji, kas izvēlējušies Hankook riepas:

  • Hankook riepu dizaina “filozofija” ir absolūtā kontrole starp trīs spēkiem – autovadītāju, mašīnu un ceļu.
  • Hankook riepas ir ražotas, vienmēr paturot prātā laika apstākļus.
  • Hankook riepu dizains veidots tā, lai pēc iespējas vairāk mazinātu troksni un vibrācijas no ceļa. Hankook piedāvā riepas ļoti plašam automobiļu klāstam – sākot no Volkswagen un Ford, beidzot ar Mini, Chevrolet un daudziem citiem. Vēl jo vairāk – Hanook riepu dažādība izpaužas arī riepu veidos – visiem klimatiskajiem apstākļiem, visām sezonām!
  • Hankook riepu ilgtspējība ir viens no galvenajiem argumentiem, kāpēc autovadītāji paliek uzticīgi šim zīmolam.

KATEGORIJAS

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu

AKCIJA! RIEPU PIRMSSEZONAS IZPĀRDOŠANA!

STRĀDĀJAM
     KATRU 
     DIENU