P. 900-2000
O. 900-2000
T. 900-2000
C. 900-2000
Pk. 900-2000
Se. 900-1800
Sv. Slēgts
P. 900-2000
O. 900-2000
T. 900-2000
C. 900-2000
Pk. 900-2000
Se. 900-1800
Sv. Slēgts

Pasūtījumi internetā

Izvēlies Sava Auto Diskus

MMK PLAŠĀKĀ DISKU IZVĒLE RĪGĀ

BBS diski

1

Tiek rādīti visi 21 rezultāti

Pirmkārt, ir vērts atzīmēt, ka BBS ir vācu kompānija, kas sāka savu darbību 1970. gadā. Viņi specializējas augstas veiktspējas riteņu ražošanā dažādiem pielietojumiem, sākot ar autosportu un beidzot ar ikdienas braukšanu. Kompānijas moto ir bijis “tehnoloģijas caur autosportu”, un tas atspoguļojas viņu produktu klāstā.

Viena no galvenajām iezīmēm, kas BBS diskus atšķir no citiem aftermarketa variantiem, ir to konstrukcija. Šie riteņi tiek izgatavoti, izmantojot procesu, ko sauc par kalšanu, kas ietver alumīnija stieņa uzsildīšanu un pēc tam tā formēšanu, izmantojot augstspiediena presi. Šī procesa rezultātā tiek iegūts disks, kas ir spēcīgāks un vieglāks par parastu lieto disku, kas tiek izgatavots, ielejot formā izkausētu metālu.

BBS diskiem ir arī unikāls dizains, kas ir gan funkcionāls, gan estētiski tīkams. Uzņēmuma disku dizains nodrošina maksimālu izturību un funkcionalitāti, vienlaikus samazinot svaru. Šis dizains arī nodrošina maksimālu gaisa plūsmu uz bremzēm, kas var palīdzēt uzlabot veiktspēju.

Papildus saviem snieguma ieguvumiem BBS diski lieliski izskatās arī uz visdažādākajiem spēkratiem. Tie ir pieejami dažādās apdarēs, tostarp sudrabā, melnā un strēlnieku metālā, kā arī pielāgotās krāsās un noformējumos. Tas ļauj auto entuziastiem personalizēt savus riteņus atbilstoši sava spēkrata stilam un personībai.

Protams, visa šī kvalitāte ietekmē arī cenu. BBS diski kopumā ir dārgāki par citiem aftermarketa diskiem, taču daudzi auto entuziasti jūt, ka ieguvumi ir ieguldījuma vērti. Šie riteņi ne tikai lieliski izskatās un uzlabo veiktspēju, bet arī palielina spēkrata kopējo vērtību.

Noslēgumā BBS diski ir augstākās klases aftermarketa diski, kas auto entuziastiem piedāvā virkni priekšrocību. To kvalitatīvā konstrukcija, vieglums un unikālais dizains padara tos par populāru izvēli tiem, kas vēlas uzlabot sava spēkrata veiktspēju un stilu. Lai gan tie tirgū var būt dārgāki par citiem diskiem, ieguldījums bieži vien ir tā vērts tiem, kas vērtē kvalitāti un sniegumu.

Slider-sagatave-ziemas2-2