Montāža 30 minūšu laikā

Skatīt vairāk
Rīga

P.-Pk. 9:00 - 19:30

Se. 9:00 - 16:00

Sv. 10:00 - 15:00

Rīga

P.-Pk. 9:00 - 19:30

Se. 9:00 - 16:00

Sv. 10:00 - 15:00

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

Budžeta vai premium klases vasaras riepas?
  • 1923
  • 0

Budžeta vai premium klases vasaras riepas?

Izvēloties savam auto riepas, iespējams iegādāties BUDŽETA klases, VIDĒJĀS klases un PREMIUM klases riepas.

Vislabāk izvēlēties riepas konsultējoties ar speciālistu uz vietas kādā no MMK riepu centriem vai zvanot. Zinoši speciālisti uzklausot klienta vēlmes un ikdienas auto lietošanas paradumus atradīs vislābāko, klientam piemērotāko un visātrāk pieejamo variantu. Uz vietas arī montāža. 

Svarīgi! Jāņem vērā, ja ar riepām plānots braukt vienu/divus gadus (lieliem nobraukumiem), tad budžeta klases riepas ir pareiza izvēle. Ja ikdienā auto tiek lietots ne tik daudz, un riepas paredzētas nākamajiem pieciem gadiem, tad gudrāka izvēle būs premium klases riepas.

Kas raksturīgs katras klases riepām?

  • Budžeta klases riepas – kvalitatīvs riepas gumijas sastāvs. Vislielākā riepu izvēle šajā segmentā. Paredzēts auto ikdienas lietošanai. Vidēji labi riepas veiktspējas indeksi. Ja braucējs ir mierīgs, nesteidzas un ikdienā nebrauc vairāk par 120 km tad budžeta klases riepas ir vispopulārākā izvēle. Labas riepas par pieejamām cenām. 
  • Vidējās klases riepas – atpazīstamu brendu klase. Premium klases riepu ražotāju meitas uzņēmumi. Riepām augsti veikstpējas indeksi. Riepas paredzētas jaunākiem auto, kuriem motora tilpums pārsniedz 2.0 l atzīmi. Riepas kalpo vidēji 50 000 km pie vienmērīgas braukšanas.
  • Premium klases riepas – visiem zināmu brendu klase. MICHELIN, BRIDGESTONE, CONTINENTAL, GOODYEAR, DUNLOP, NOKIAN, HANKOOK, PIRELLI. Riepām augstākie veiktspējas rādītāji, it īpaši ja vērā ņem rites pretesības indeksu un saķeri ekstremālos apstākļos uz mitra seguma. 

Rekomendējam izvēlēties riepas, ko iesaka mūsu speciālisti, aprunājoties ar klientu uz vietas, kādā no mūsu filiālēm, vai telefoniski. 

KATEGORIJAS

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu

AKCIJA! RIEPU PIRMSSEZONAS IZPĀRDOŠANA!

STRĀDĀJAM
     KATRU 
     DIENU