Montāža 30 minūšu laikā

Skatīt vairāk
Rīga

P.-Pk. 9:00 - 19:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Rīga

P.-Pk. 9:00 - 19:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

Antares  – Mīkstā sastāva jeb Skandināvijas tipa ziemas riepas
  • 1445
  • 0

Antares – Mīkstā sastāva jeb Skandināvijas tipa ziemas riepas

Kāpēc izvēlēties mīkstā sastāva riepas?

Mīkstā sastāva ziemas riepas ir bezradžu alternatīva radžotajām riepām.  Mīkstā sastāva riepas tiek konstruētas domājot par to veiktspēju uz piesnigušiem un apledojušiem ceļiem. Tām ir izteiksmīgi protektora bloki ar daudzām lamelēm un gumijas sastāvs, kas piemērots vissmagākajiem ziemas apstākļiem.  Izcils sniegums uz ledus un sniega.  Riepas nebūtu ieteicams lietot vasarā un, kad vidējā gaisa temperatūra pārsniedz 7 grādu atzīmi pēc Celsija, tās būtu nepieciešams nomainīt pret vasaras riepām. Ja ziemas riepas tiek ekspluatētas pareizi un tiek savlaicīgi nomainītas to nobraukums ir aptuveni 50000-60000km. Nobraukums var mainīties atkarībā no braukšanas stila, laika apstākļiem ziemā, t.sk. sniega daudzuma un temperatūras.

Populārās budžeta klases ziemas riepas Antares Grip 20

Mmk Serviss jau vairāk kā 10 sezonas piedāvā iespēju iegādāties vispopulārāko budžeta riepu brendu Latvijā – ANTARES.  Augstas kvalitātes budžeta klases ziemas riepas par zemu cenu. No budžeta klases mīkstā tipa riepām šīs būs vienas no labākajām. Ļoti laba kvalitātes un cenas attiecība. Stiprākās īpašības – ļoti laba saķere un augsta nodilumizturība, kas nozīmē daudzi tūkstoši droši nobraukti kilometri.

Populārākais Antares ziemas riepu modelis ir Antares Grip 20.  Riepas taisnās rievas palīdz novadīt sniegu, slapjdraņķi un ūdeni, uzlabojot saķeri un samazinot akvaplanēšānas risku. Taisnstūrveida sānu bloki nodrošina stabilitāti un izcilu saķeri arī uz sausa asfalta. Uz blokiem esošās lameles izvietotas, lai pēc iespējas vienmērīgāk izkliedētu uzņemto siltumu un samazinātu izdalīto troksni, uzlabojot komfortu braukšanas laikā un palielinot riepas mūžu. 

Antares ziemas riepas pieejamas visos izmēros ( R14, R15, R16, R17, R18, R19 un citi izmēri… ). Profesionāli meistari sagatavos jūsu mašīnu ziemas sezonai uz viena no mūsu 9 pacēlājiem.  Nodrošinām Riepu piegādes Eiropā, Latvijā (24h laikā) un Rīgas teritorijā (1-2h laikā bez maksas). Izdari pareizo izvēli abos mūsu riepu centros Rīgā-  Mežciemā (Biķernieku iela 121k) un Pārdaugavā (Mūkusalas 72D) un Riepu centrā Madonā, Saules ielā 67.   

LAI IEGĀDĀTOS RIEPAS SPIED ŠEIT

MMK Serviss ziemas riepu Antares Grip 20 novērtējums:

+ ļoti labi riepu testu rezultāti,
+ ļoti labas atsauksmes,
+ ekonomiskas, kvalitatīvas budžeta klases ziemas riepas,
+ Frikciju jeb mīkstā gumijas sastāva riepas ar smalkām dziļām lamilēm (Skandināvijas tipa ziemas riepas),
+ Dziļas un smalkas lameles nodrošina īsāku bremzēšanas ceļu uz sniegota un ledaina ceļa seguma,
+ Izteikta riepas sānu kante ar lamelēm, noturība sānslīdēs,
+ Izturīga riepu bortu uzbūve,
+ Dziļš protektors,
+ Ļoti augsta nodilumizturība nozīmē daudz nobrauktus tūkstošus kilometru,
+ Ģeometriski precīzas riepas,
+ Disku aizsargmalas,
+ Garantija

 

Antares-Grip-20-Ziemas-Riepas-Budzeta-Riepas-Letas-RiepasAntares-Grip-20-Ziemas-Riepas-Budzeta-Riepas-Letas-RiepasAntares-Grip-20-Ziemas-Riepas-Budzeta-Riepas-MMK

 

KATEGORIJAS

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu

ESAM ATVĒRTI! ATLAIDES LĪDZ -50%

Piegāde
Latvijā
24h 🚛