P. 900-1900
O.
T.
C.
Пк.
Se. 900-1600
St. Закрыты
P. 900-1900
O.
T.
C.
Пк.
Se. 900-1600
St. Закрыты

Онлайн-заказы Онлайн-заказы

Выберите необходимый размер покрышек

Доступность:

265/55R19 Toyo Observe GSi-6 LS 113V XL

Toyo Observe GSi-6 это скандинавская модель зимних шин премиум-класса, произведенная в Японии. Она отличается превосходным сцеплением и маневренностью даже в самых суровых зимних условиях вождения, а также пониженным уровнем шума. Изготовлена и разработана в Японии.

Нет в наличии

Дополнительная информация

Расход топлива

E

Уровень шума (значок)

2

Уровень шума Дб

72

Сцепление с мокрой поверхностью

E

Индекс скорости (Si)

V XL (макс. 240 км/ч)

Индекс нагрузки (Li)

113

Производитель

Тойо

Диаметр

R19

Высота

55

Ширина

265

Сезон

Всесезонный, зимний

Модель

Toyo Observe GSi-6

Характеристики шин

Apraksts

Toyo Observe GSi-6 ir Japānā ražots Premium klases Skandināvijas tipa ziemas riepu modelis. Izceļas ar teicamu saķeri un manevrētspēju pat skarbākajos ziemas braukšanas apstākļos, kā arī pazeminātu trokšņa līmeni.  Riepas ražotas un izstrādātas Japānā. 

Toyo Observe GSi-6 galvenās iezīmes:

+ Toyo raksturīgā virpuļveida lamelēšanas tehnika, kas būtiski uzlabo manevrētspēju un saīsina bremzēšanas ceļu,

+ Agresīvs virzienveida protektora dizains labākai veiktspējai dziļā sniegā,

+ Palielināta nodilumizturība,

+ Nano Balance riepu gumijas sastāvs,

+ Microbit tehnoloģija,

+ Palielināts akustiskais komforts,

+ Palielināta stabilitāte, pateicoties īpašam protektora bloku dizainam,

+ Uzlabota manevrētspēja.

Observe GSi-6 aprīkojums

Toyo Observe GSi-6 ziemas riepas bruņotas ar dziļu un agresīvu protektora dizainu, kas būs izcils sabiedrotais cīņā sniegu un slapjdraņķi. Masīvajos, simetriski izvietotajos protektora blokos izvietotas ražotājam raksturīgās spirālveida lameles, kas būtiski uzlabo manevrētspēju un palīdz izvadīt ūdeni no riepu kontakta virsmas ar ceļu. Protektora blokiem izvēlēts īpaši agresīvs, robots dizains, kas teicami veido saķeri ar sniegu un ledu. Masīvie riepas plecu zonas bloki palielina stabilitāti lielos braukšanas ātrumos  un samazina sānslīdes risku.

Observe GSi-6 riepas darinātas no augstvērtīga kompozītmateriāla. Tā sastāvam pievienoti Microbit elementi jeb īpašs valriekstu čaulas daļiņu sajaukums, kas izcili veido saķeri ar ledu, daļēji aizvietojot pat radzes. Pievienots arī dabīgais ogleklis, ļaujot riepai absorbēt mitrumu no kontakta virsmas ar ceļu, to sausinot. Turklāt, gumijas sakausējums radīts pēc Nano Balance tehnoloģijas. Tas, atkarībā no ārējās temperatūras, maina cietību. Tādējādi, šis riepu modelis spēj saglabāt elastību zemās gaisa temperatūrās, izcili veidojot saķeri ar ceļu. 

*Produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Apraksts ir paredzēts informatīvam nolūkam, un tajā varētu nebūt iekļautas visas īpašības. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā. E-veikala cenas var atšķirties no cenām veikalos.

Veikalā var būt izvietotas preces kuras iepējams iegādāties tikai pāros vai pa četrām (piemēram riepas kas palikušās pēdējās divas var nebūt iespēja iegādāties pa vienai)

Товар добавлен в корзину

Товар 265/55R19 Toyo Observe GSi-6 LS 113V XL успешно добавлен в Вашу корзину покупок!

Открытая корзина
слайдер изпардошан желтый