Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru

Pieejamība:

Atlaide

235/70R16 Ilink L-Snow 96 106T DOT18

Ilink L-Snow 96 ir darbspējīga ziemas riepa, kas paredzēta plašam temperatūru diapazonam. Tā izceļas ar labiem saķeres rādītājiem uz dažādām ceļa virsmām.

Nav pieejams

Papildus informācija

Ražotājs

Ilink

Sezona

Vissezonas, Ziemas

Platums

235

Augstums

70

Diametrs

R16

Slodzes indekss (Li)

106

Ātruma indekss (Si)

T (max 190 km/h)

Modelis

Ilink L-Snow 96

Degvielas patēriņš

E

Saķere uz mitra seguma

E

Trokšņu līmenis Db

72

Trokšņu līmenis (ikona)

2

Riepas rādītāji

Apraksts

Ilink L-Snow 96 ir darbspējīga ziemas riepa, kas paredzēta plašam temperatūru diapazonam. Tā izceļas ar labiem saķeres rādītājiem uz dažādām ceļa virsmām.

L-Snow 96 galvenās iezīmes

+ Riepa saglabā stablilitāti pat lielos braukšanas ātrumos!

+ Laba manevrētspēja gan uz sausa, gan slapja ceļa!

+ Saīsināts bremzēšanas ceļš!

+ Palielināta saskares virsma ar ceļu!

+ Cena atbilst kvalitātei!

L-Snow 96 aprīkojums

Pirms šīs riepas izgatavošanas, zīmola inženieri veikuši rūpīgu riepu tirgus izpēti, lai noskaidrotu šī brīža populārāko modeļu gan stiprās, gan vājās īpašības un spētu radīt Ilink L-Snow 96 – budžeta klases ziemas riepu modeli, kas sevī apvieno optimālākās veiktspējas īpašības visos braukšanas aspektos.

Riepas protektora rakstam piemīt unikāls dizauns un tas izgatavots gumijas maisījuma, kurš bagātināts ar virkni elastromēru un, lai palīdzētu riepai saglabāt elastību plašākajā temperatūru diapazonā. Elastīga riepa daudz labāk veido saķeri ar ceļu, turklāt Nano Balans tehnoloģija nodrošina to, ka nodilums veidojas krietni ilgāk.

Protektora raksta plānošanā izmantota 3d modelēšana, kas ļāvusi izveidot maksimāli aero un hidrodinamisku asimetrisku rakstu ar virzītiem elementiem. Būtiski samazināts akvaplanēšanas risks, gaita padarīta komfortablāka un klusāka.

Protektora blokos blīvi iestrādāti vairāki tūkstoši viļņveida lameļu, kuras ar asām kantēm iecērtas slidenajā ledus virsmā, ar to veidojot ciešu saķeri. Protektora bloku zāģveida forma nodrošina labu veiktspēju sniegā, padarot šo Ilink L-Snow 96 par optimālu cīņasbiedru ar skarbiem ziemas apstākļiem

*Produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Apraksts ir paredzēts informatīvam nolūkam, un tajā varētu nebūt iekļautas visas īpašības. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā. E-veikala cenas var atšķirties no cenām veikalos.

Veikalā var būt izvietotas preces kuras iepējams iegādāties tikai pāros vai pa četrām (piemēram riepas kas palikušās pēdējās divas var nebūt iespēja iegādāties pa vienai)

Prece pievienota grozam

Prece 235/70R16 Ilink L-Snow 96 106T DOT18 veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu