Pasūtījumi internetā Pasūtījumi internetā

Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru

Pieejamība:

235/60R16 Hankook Dynapro AT2 RF11 100T

Korejā radītas augstākās kvalitātes apvidus riepas. Piemērotas gan cīņai ar dziļiem bezceļiem, gan braukšanai pa asfaltu. Pieejamas apvidus jeb SUV un bezceļu automašīnām.

Nav pieejams

Papildus informācija

Degvielas patēriņš

D

Trokšņu līmenis (ikona)

2

Trokšņu līmenis Db

72

Saķere uz mitra seguma

D

Ātruma indekss (Si)

T

Slodzes indekss (Li)

100

Ražotājs

Hankook

Diametrs

R16

Augstums

60

Platums

235

Sezona

All Terrain, Vasaras, Vissezonas

Modelis

Hankook Dynapro AT2 RF11

Riepas rādītāji

Apraksts

Pilnīgi jaunais Hankook Dynapro AT2 RF11 ir iepriekšējā Hankook modeļa, Dynapro AT-M, turpinājums, taču ar apjomīgiem uzlabojumiem. Tie paredzēti, lai džipu, vieglo kravas automašīnu un apvidus auto vadītājiem sniegtu vislabāko pieredzi uz ceļa un bezceļa apstākļos.

Šis modelis ir klasificējas kā visurgājēja riepa, un tas pierāda sevi uz sausas un mitras virsmas. Tajā pašā laikā vienlīdz labi izturot sniegus un apledojumu. Turklāt Hankook Dynapro izmanto unikālu protektora savienojumu, kas paredzēts, lai nodrošinātu augstāku degvielas efektivitāti un uzlabotu izturību pret griešanu un šķelšanos uz nelīdzenām virsmām. Modeļa simetriskajā protektora rakstā ir ievietotas papildu “kodošās” malas, kas nodrošina papildu saķeri ar plānu sniegu un dubļiem. Speciāli konstruētās plecu zonas ir izveidotas atvērtā dizainā ar platākām rievām, lai izvadītu ūdeni no riepas kontakta virsmas. Tas palielina pretestību pret akvaplanēšanas risku! Lielāks saskares laukums nodrošina labāku spiediena izkliedēšanu pa visu riepas konstrukciju. Šim modelim ir palielināta izturība un vadība braucot lielos ātrumos. Ta ir iegūta pateicoties divām tērauda jostām, kas pastiprinātas ar neilona uzmavām.

Hankook Dynapro AT2 RF11 ir aprīkots ar stingriem stiprinājuma stieņiem, kas darbojas kā protektoru bloku stabilizatori, uzlabojot komfortu un vadāmību.

Hankook Dynapro AT2 RF11 modeļa lietošanas drošību ziemas laika apstākļos un tā atbilstību valstīm ar obligātu sezonālo riepu maiņu apstiprina marķējums sniegpārslas formā uz kalna fona ar trim virsotnēm (3PMSF).

*Produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Apraksts ir paredzēts informatīvam nolūkam, un tajā varētu nebūt iekļautas visas īpašības. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā. E-veikala cenas var atšķirties no cenām veikalos.

Veikalā var būt izvietotas preces kuras iepējams iegādāties tikai pāros vai pa četrām (piemēram riepas kas palikušās pēdējās divas var nebūt iespēja iegādāties pa vienai)

Prece pievienota grozam

Prece 235/60R16 Hankook Dynapro AT2 RF11 100T veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu
slider izpardoshan dzeltens