Pasūtījumi internetā Pasūtījumi internetā

Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru

Pieejamība:

Atlaide

145/65R15 Falken EuroWinter HS01 72T

Falken EuroWinter HS01 ir augstas kvalitātes Japāņu Premium klases vissezonas/ziemas riepu modelis. Izceļas ar paaugstinātiem veiktspējas rādītājiem gan uz sausa un slapja asfalta, gan sniegā un pat uz ledus, kā arī ar izteiktu akustisko un braukšanas komfortu.

Nav pieejams

Papildus informācija

Ražotājs

Falken

Modelis

Falken EuroWinter HS01

Sezona

Vissezonas, Ziemas

Platums

145

Augstums

65

Diametrs

R15

Slodzes indekss (Li)

72

Ātruma indekss (Si)

T (max 190 km/h)

Degvielas patēriņš

E

Saķere uz mitra seguma

B

Trokšņu līmenis Db

70

Trokšņu līmenis (ikona)

2

Riepas rādītāji

Apraksts

Falken EuroWinter HS01 ir augstas kvalitātes Japāņu Premium klases vissezonas/ziemas riepu modelis. Izceļas ar paaugstinātiem veiktspējas rādītājiem gan uz sausa un slapja asfalta, gan sniegā un pat uz ledus, kā arī ar izteiktu akustisko un braukšanas komfortu.

EuroWinter HS01 galvenās iezīmes

+ Izcila saķere ne tikai vasaras apstākļos, bet arī sniegā un uz ledus, pateicoties īpašai lameļu konstrukcijai.

+ Augsti attīstīta drenāžas jeb ūdens novadkanālu sistēma, kas būtiski pazemina akvaplanēšanas risku.

+ Degvielas ekonomija.

+ Izteikts akustiskais un braukšanas komforts.

+ Palielināta nodilumizturība.

EuroWinter HS01 aprīkojums

Falken EuroWinter HS01 vissezonas/ziemas riepas aprīkotas ar uzlabotu virzienveida protektora dizainu. Starp tā simetriski izvietotajiem V-veida protektora blokiem izvietota augsti attīstīta drenāžas jeb ūdens novadkanālu sistēma. Tā vienlaikus palīdz atbrīvot riepu kontakta virsmu ar ceļu no ūdens, samazinot akvaplanēšanas risku, un uzlabo veiktspēju pat dziļā sniegā.

Protektora blokos blīvi iestrādāti vairāki tūkstoši dažādu tipu lameļu. Tās, līdzīgi kā radzes, iecērtas ledus un sablietēta sniega virsmā, ar to veidojot saķeri.

Falken EuroWinter HS01 protektora izstrādē izmantota arī ACP tehnoloģija. Tā atļauj palielināt riepu kontakta virsmu ar ceļu, saīsinot bremzēšanas ceļu, uzlabojot manevrētspēju un nodrošinot vienmērīgāku nodilumu.

*Produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Apraksts ir paredzēts informatīvam nolūkam, un tajā varētu nebūt iekļautas visas īpašības. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā. E-veikala cenas var atšķirties no cenām veikalos.

Veikalā var būt izvietotas preces kuras iepējams iegādāties tikai pāros vai pa četrām (piemēram riepas kas palikušās pēdējās divas var nebūt iespēja iegādāties pa vienai)

Prece pievienota grozam

Prece 145/65R15 Falken EuroWinter HS01 72T veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu
slider izpardoshan dzeltens