Pasūtījumi internetā Pasūtījumi internetā

Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru

Pieejamība:

Pieejams

205/55R16 Viatti Strada Asimmetrico V-130 91V (Continental)

Kategorija:

MMK Serviss novērtējums: ”Ražotas pēc Continental ražošanas tehnoloģijām vasaras riepas. Kvalitāte augstāka par samaksāto naudu.” Ļoti labi piemērotas Latvijas ceļiem. Riepas klusas braucot pa šosejām. Ekonomiskas braukšanai pa pilsētu. Asimetriskais protektora dizains palīdzēs izbraukt arī lauku ceļus. Riepas protektora konstrukcija un protektora dziļums piemērots mūsdienu prasībām – ilgtspējīgas un ar labiem veiktspējas rādītājiem uz sausa un mitra seguma.

Cena

4400

/1gab.
4400/1gab.
2-4 dienas
pēdējie 1 gab.

Citā noliktavā

Pieejams 2-4 dienu laikā

Papildus informācija

Degvielas patēriņš

E

Trokšņu līmenis (ikona)

2

Trokšņu līmenis Db

69

Saķere uz mitra seguma

B

Ātruma indekss (Si)

V (max 240 km/h)

Slodzes indekss (Li)

91

Ražotājs

Viatti

Diametrs

R16

Augstums

55

Platums

205

Sezona

Vasaras

Modelis

Viatti Strada Asimmetrico V-130

Riepas rādītāji

Apraksts

Kvalitatīvas vasaras riepas Viatti Strada Asimmetrico V-130

Riepu ražotājs: Viatti Riepu modelis: Strada Asimmetrico V-130 MMK Serviss novērtējums: Ražotas pēc Continental ražošanas tehnoloģijām vasaras riepas. Kvalitāte augstāka par samaksāto naudu. Ļoti labi piemērotas Latvijas ceļiem. Riepas klusas braucot pa šosejām. Ekonomiskas braukšanai pa pilsētu. Asimetriskais protektora dizains palīdzēs izbraukt arī lauku ceļus. Riepas protektora konstrukcija un protektora dziļums piemērots mūsdienu prasībām – ilgtspējīgas un ar labiem veiktspējas rādītājiem uz sausa un mitra seguma. Viatti V-130 īpašības: + Continental ražošanas pieredze drošas riepas  + ļoti labi piemērotas Latvijas ceļiem + vidējā klase + ņemot vērā Continental tehnoloģiju pielietojumu, veiktspējas ziņā būtiski neatpaliek no premium klases + testi uzrāda ļoti labas saķeres un vadāmības īpašības uz sausa un slapja asfalta + īss bremzēšanas ceļš un stabilitāte pagriezienos + izturīga riepas bortu uzbūve (riepas ir izturīgas pret triecieniem) + klusas riepas (braukšanas komforts) + garantija MMK Serviss rekomendē:  Viatti – Continental ražošanas tehnoloģijas. Kvalitāte, pieredze un ļoti laba cena. Nedaudz dārgāk kā Ķīnas riepas, toties krietni labāka kvalitāte. Kvalitāte augstāka par samaksāto naudu. 

*Produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Apraksts ir paredzēts informatīvam nolūkam, un tajā varētu nebūt iekļautas visas īpašības. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā. E-veikala cenas var atšķirties no cenām veikalos.

Veikalā var būt izvietotas preces kuras iepējams iegādāties tikai pāros vai pa četrām (piemēram riepas kas palikušās pēdējās divas var nebūt iespēja iegādāties pa vienai)

Prece pievienota grozam

Prece 205/55R16 Viatti Strada Asimmetrico V-130 91V (Continental) veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu
slider izpardoshan dzeltens