Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru

Pieejamība:

Pieejams

195/75R16C Sailun Commercio VX1 107/105Q

Kategorija:
Cena

7100

/1gab.
28400/4gab.
1-2 dienas
8+ gab.

Citā noliktavā

Pieejams 1-2 dienu laikā

Papildus informācija

Degvielas patēriņš

C

Trokšņu līmenis (ikona)

B

Trokšņu līmenis Db

71

Saķere uz mitra seguma

A

Ātruma indekss (Si)

Q

Slodzes indekss (Li)

107/105

Ražotājs

Sailun

Diametrs

R16

Augstums

75

Platums

195

Sezona

Vasaras

Riepas rādītāji

Apraksts

Vasaras riepas Sailun Commercio VX1

Riepu ražotājs un modelis: SAILUN Commercio VX1 Sailun ir populrākā izvēle Latvijā starp budžeta klases riepām jau vairāk kā 5 gadus!

SAILUN RIEPAS IKVIENAM AUTO

Sailun kompānija sava neilgā mūža laikā pacēlusi pārdoto riepu apjomu līdz 30 miljoniem vienību gadā. Tas ir pietiekami daudz riepu, lai visas Latvijā reģistrētās 690 000 vieglās mašīnas nodrošinātu ar jaunām riepām 11 reizes. Kompānija turpina sasniegt jaunus tirgus un tirgot riepas dažādās pasaules malās. Sailun riepu kvalitāte ir plaši zināma un tas palīdz uzņēmumam izplesties ar vien jaunos tirgos, kur patērētāji par šī ražotāja riepām nav vīlušies. Sailun ražotās riepas iespējams iegādāties jau vairāk nekā 50 valstīs un visticamāk skaits turpinās pieaugt. Kopš pirmsākumiem Sailun riepu kompānija ir apvienojusi tehniskās zināšanas ar inovatoriskiem pētījumiem, kas tiek izmantoti katra jaunā produkta izstrādē. Tas ļauj Sailun ražotājiem būt soli priekšā kvalitātes ziņā saviem konkurentiem un dod klientiem pārliecību par produkta pārākumu budžeta klases riepu vidū. Tie, kas iecienījuši Sailun riepas, vienmēr var būt pārliecināti, ka ik pa laikam iegādājoties jaunas riepas savam auto, būs pieejami jau jaunāki un modernāki Sailun riepu modeļi. Pateicoties šai ideoloģijai, tiek ražoti patiešām augstas kvalitātes ilgtspējīgi produkti teju visiem transportlīdzekļu paveidiem.

SAILUN RIEPAS – LIELISKAS BUDŽETA KLASES RIEPAS

MMK Serviss piedāvā riepu ražotāja Sailun vasaras, m+s un ziemas riepas. Zīmols Latvijā pazīstams jau vairāk kā 15 gadus. Sailun lielus resursus investē pētniecībā, inovācijās un jaunās tehnoloģijās, līdz ar to panākta augsta kvalitāte, ko atzinīgi novērtē visā pasaulē. Kvalitātes ziņā pārāks par daudziem Eiropas budžeta klases riepu ražotājiem. Top 5 budžeta klasē. Ļoti laba kvalitātes un cenas attiecība. Ļoti laba izvēle par saprātīgu cenu. SAILUN piedāvā Commercio VX1 komerctransporta vasaras riepas, kas ir konstruētas ar pastiprinātu iekšējo un ārejo struktūru, lai palielinātu kravnesību, novērstu iespējamos ārejos bojājumus un nodrošinātu ilgāku riepas mūžu. Sailun Commercio VX1 īpašības: + labi tesu rezultāti + precīza vadāmība braucot ar lielu ātrumu + ļoti laba saķere uz dažāda veida ceļa segumiem + droša vadāmībā gan uz sausa, gan mitra seguma + augsta noturība pret akvaplanēšanu + stabilitāte braucot pa nelīdzenu ceļa segumu + riepas izceļās ar zemiem dilstības rādītājiem + liels nobraukums + salīdzinoši klusas riepas + garantija SAILUN Commercio VX1 iezīmes:

  • Trīs galvenās rievas efektīvi novada ūdeni un sniedz stabilitāti, braucot pa mitru segumu, pat pie vislielākajiem ātrumiem. Protektora atjaunotais dizains palielina pretestību pret akvaplanēšanu.
  • Uz centrālajiem rombveida blokiem un malējajiem taisnstūrveida blokiem novietotās lameles vienmērīgi izkliedē radīto siltumu, tādejādi neļaujot riepai deformēties un nodrošina lielāku braukšanas komfortu, samazinot radīto troksni.

MMK Serviss novērtējums: ”Sailun ir ļoti laba izvēle ikdienas braukšanai! Labas un ekonomiskas vasaras riepas par ļoti labu cenu. Kvalitāte augstāka par samaksāto naudu”.

*Uzmanību: Vasaras riepas, kas ir ražotas Ķīnā, var būt apzīmētas ar apzīmējumu M+S. Jāņem verā, ka Ķīnas teritorija sniedzas dažādās klimatiskajās zonās, kur dažviet metereoloģiskā ziema tā arī neiestājas. Līdz ar to, tur šīs riepas var izmantot visu gadu, kamēr Latvijā tas nestrādā! 

Produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Apraksts ir paredzēts informatīvam nolūkam, un tajā varētu nebūt iekļautas visas īpašības. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā. E-veikala cenas var atšķirties no cenām veikalos.

Veikalā var būt izvietotas preces kuras iepējams iegādāties tikai pāros vai pa četrām (piemēram riepas kas palikušās pēdējās divas var nebūt iespēja iegādāties pa vienai)

Prece pievienota grozam

Prece 195/75R16C Sailun Commercio VX1 107/105Q veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu