Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru

Pieejamība:

Ietaupi 20 uz kompl.
Akcija
Saņem šodien

175/65R14 Malatesta Primeline 82T ATJAUNOTA

Kategorija:

Malatesta Primeline – Atjaunotas vasaras riepas, kas izceļas ar teicamu saķeri uz slapja asfalta, augstu veiktspēju uz grants vai zemes ceļiem un, protams, zemu cenu.

Cena

3000

/1gab.
12000/4gab.

Ietaupījums norādīts par 4 riepām

Uz vietas
8+ gab.

Papildus informācija

Platums

175

Augstums

65

Diametrs

R14

Ražotājs

Malatesta

Apraksts

Malatesta Primeline – Atjaunotas vasaras riepas, kas izceļas ar teicamu saķeri uz slapja asfalta, augstu veiktspēju uz grants vai zemes ceļiem un, protams, zemu cenu.

Malatesta Primeline galvenās īpašības

+ Augsti attīstīta drenāžas jeb ūdens novadkanālu sistēma, kas samazina akvaplanēšanas risku.

+ Teicama veiktspēja uz grants ceļiem.

+ Zema cena.

Malatesta Primeline aprīkojums

Malatesta Primeline vasaras riepas aprīkotas ar asimetrisku protektora rakstu. Starp riepas asimetriski izvietotajiem protektora blokiem izvietota augsti attīstīta drenāžas kanālu sistēma, kas palīdzēs cīņā ar akvaplanēšanu. Salīdzinoši rupjais protektora raksts un tā bloku izvietojums veicina saķeri ar irdenām ceļa virsmām – smiltīm, granti un dubļiem.

Produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Apraksts ir paredzēts informatīvam nolūkam, un tajā varētu nebūt iekļautas visas īpašības. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā. E-veikala cenas var atšķirties no cenām veikalos.

Veikalā var būt izvietotas preces kuras iepējams iegādāties tikai pāros vai pa četrām (piemēram riepas kas palikušās pēdējās divas var nebūt iespēja iegādāties pa vienai)

Prece pievienota grozam

Prece 175/65R14 Malatesta Primeline 82T ATJAUNOTA veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu