Choose tyre size you need

Availability:

Save 92 per compl.
SALE
Receive today

235/70R16 Triangle AgileX A/T TR292 106S DOT20

Category

Triangle AgileX A/T TR292 is a summer tyre model specially designed for off-road vehicles that are exposed to a wide range of driving conditions. It offers excellent performance in both urban and off-road conditions. To achieve this performance, the manufacturers use a new dual-layer rubber compound and have developed a completely new tread design. Triangle, a Chinese manufacturer whose products are designed in Finland, offers the TR292 in almost all popular sizes, from R15 to R18.

Price

8200

/1 piece
32800/4pcs.

Savings shown for 4 tyres

On site
last 4 pieces

Additional information

Manufacturer

Triangle

Model

Triangle AgileX A/T TR292

Season

All Terrain, Summer

Width

235

Height

70

Diameter

R16

Load index (Li)

106

Speed index (Si)

S (max 180 km/h)

Fuel consumption

D

Traction on wet surfaces

C

Noise level Db

71

Noise level (icon)

2

Tyre characteristics

Apraksts

Triangle AgileX A/T TR292 ir vasaras riepu modelis, kas speciāli veidots apvidus auto, kas tiek eksplautēti visdažādākajos braukšanas apstākļos. Šim modelim ir lieliski veiktspējas rādītāji gan pilsētas satiksmē, gan bezceļa apstākļos. Lai iegūtu šādus parametrus, ražotāji izmanto jaunu divslāņu gumijas maisījumu un ir izveidojuši pilnīgi jaunu protektora dizainu. Triangle ir Ķīnas ražotājs, kura produkti tiek dizainēti Somijā, modeli TR292 piedāvā teju visos populārajos izmēros, sākot no R15 līdz pat R18.

AgileX A/T TR292 galvenās iezīmes:

+ A/T nozīmē All Terrain klases riepa – tās paredzētas gan ikdienas, gan bezceļu braukšanai;

+ Protektora dizains ir raupjāks salīdzinājumā ar H/T, tāpēc to iecienījuši SUV īpašnieki, kuri ikdienā saskaras ar bezceļiem;

+ Lieliski piemērots braukšanai pa asfaltētiem ceļiem, bruģi, grants ceļiem, šķembām un lauku ceļiem;

+ Divslāņu gumija nodrošina paaugstinātu saķeri ar slapju ceļa virsmu, palielina riepas nodilumizturību un padara palielina komfortu;

+ Jauns, universāls protektora dizains nodrošina lielisku vadāmību un stabilitāti uz jebkuras ceļa virsmas;

+ Jauna lameļu sistēma samazina trokšņu līmeni, palielinot braukšanas komfortu.

Universāls protektora zīmējums

Izstrādājot protektora zīmējumu, tika izmantota 3D modelēšanas metode. Tā rezultātā, izdevās panākt optimālāko bloku izvietojumu visā riepas laukumā. Protektora centrālajā daļā atrodas trīs jaunas formas bloki, tāpēc ir izdevies būtiski palielināt saķeres laukumu un paaugstināt stabilitāti braukšanas laikā. Sānu zonas bloki nodrošina aizsardzību pret bojājumiem un palielina noturību pagriezienos. Tāpat arī sānu zona satur lielu padziļinājumu un izvirzījumu skaitu, kas rada papildu drošību un saķeri. Liels daudzums ūdens novadkanālu palielina saķeri ar slapju virsmu. Turklāt sīkās rievas absorbē troksni, padarot braukšanu ērtāku. Palielinot protektora zīmējuma dziļumu, ir izdevies palielināt ūdens un smilts caurlaidību un palielinot arī riepas nodilumizturību.

Divslāņu gumijas maisījums

Izstrādājot Triangle TR292, tika izmantots jauns divslāņu gumijas maisījums. Apakšējais slānis ir stingrāks. Tas ļauj vienmērīgi sadalīt spiedienu riepas iekšpusē, kas nodrošina vienmērīgu protektora dilšanu. Augšējais slānis ir mīkstāks un palielina saķeri gan uz sausa, gan slapja ceļa (nodrošina lielisku vadāmību).

*Uzmanību: vasaras riepas, kas ir ražotas Ķīnā, var būt apzīmētas ar apzīmējumu M + S. Jāņem verā, ka Ķīnas teritorija sniedzas dažādās klimatiskajās zonās, kur dažviet metereoloģiskā ziema tā arī neiestājas. Līdz ar to, tur šīs riepas var izmantot visu gadu, kamēr Latvijā tas nestrādā!

*Produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Apraksts ir paredzēts informatīvam nolūkam, un tajā varētu nebūt iekļautas visas īpašības. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā. E-veikala cenas var atšķirties no cenām veikalos.

Veikalā var būt izvietotas preces kuras iepējams iegādāties tikai pāros vai pa četrām (piemēram riepas kas palikušās pēdējās divas var nebūt iespēja iegādāties pa vienai)

Item added to basket

Preced item 235/70R16 Triangle AgileX A/T TR292 106S DOT20 successfully added to your shopping cart!

Open basket
slider izpardoshan yellow