Choose tyre size you need

Availability:

SALE

205/60R16 Hankook Ventus Prime3 K125 92H

Category

The Hankook Ventus Prime3K125 is a summer tyre designed for a wide range of vehicles - mid-range cars, luxury cars and family cars. The model is distinguished by its excellent grip characteristics, performing equally well on both dry and wet roads (with the highest possible A-value on wet asphalt). In addition to excellent grip, it is worth mentioning the excellent handling and comfort achieved by the manufacturer using the latest technological solutions. 

Not available

Additional information

Season

Summer

Manufacturer

Hankook

Model

Hankook Ventus Prime3 K125

Load index (Li)

92

Speed index (Si)

H (max 210 km/h)

Width

205

Height

60

Diameter

R16

Noise level (icon)

1

Fuel consumption

B

Traction on wet surfaces

B

Noise level Db

66

Tyre characteristics

Apraksts

Hankook Ventus Prime3 K125 ir vasaras riepa, kas ir paredzēta plaša spektra autotransportam – vidējas klases automašīnas, luksusa automašīnas, kā arī ģimenes automašīnas. Modelis izceļas ar izcilām saķeres īpašībām, kas vienlīdz labi parāda sevi gan uz sausa, gan uz slapja ceļa (saķerē uz slapja asfalta augstākais iespējamais A rādītājs). Bez lieliskās saķeres ir vērts pieminēt izcilu vadāmību un komfortu, ko ražotājs panācis, izmantojot jaunākos tehnoloģiskos risinājumus. 

Ventus Prime3 K125 īpašības:

+ Perfekta saķere slapjā laikā.

+ Efektīva ūdens drenāžas sistēma nodrošina saķeres saglabāšanu uz slapja ceļa seguma.

+ Augsta noturība pret akvaplanēšanu.

+ Degvielas ekonomija, ļoti zema rites pretestība.

+ Uzlabots gumijas sastāvs nodrošinās lielāku nobraukumu.

+ Samazināts trokšņu līmenis, optimizējot trokšņu samazinošo bloku uzbūvi.

+ Plašs pielietojums visdažādākajām automašīnu klasēm.

+ Silīcija dioksīda klātbūtne sastāvā uzlabo saķeres īpašības.

+ Dinamiska un droša vadāmībā gan uz sausa, gan mitra seguma.

+ Uzlabots protektora raksts.

+ Labāka vadāmība un stabila pārvietošanās taisnvirziena kustībā.

+ Precīza reakcija uz stūres kustībām, stabilitāte pagriezienos.

+ Klusas riepas, pretturbulences rievojums riepu sānu daļā (vidēji modelis novērtēts “70dB”)

Ventus Prime3 K125 raksturojums:

  • Dizaina specifika. Riepas protektora struktūras vidējā daļā atrodas metāla starpsiena, kas kopā ar plecu zonas paplašinātajiem blokiem pozitīvi ietekmē vadību. Efektu var novērot veicot mazus stūres manevrus, šoferim rodas izcila vadāmības sajūta.
  • Saķere uz sausa asfalta. Ventus Prime 3 tika izlaists 2016. gadā, un tam ir uzlabota saķere uz sausiem ceļu segumiem. Vairāk domāts par dažāda veida sausu asfaltu. Paaugstināta saķere tika panākta, izstrādājot jaunu protektora dizainu, kā arī piešķirot tā blokiem lielāku stingrību. Šie jauninājumi nodrošināja riepas kontakta laukuma ar ceļu palielināšanos, kas atspoguļojās saķeres īpašībās.
  • Saķere uz mitra ceļa. Lai radītu maksimāli labas saķeres īpašības uz slapja cela, ražotājs protektora dizainā ieviesa 4 dziļus kanālus. Tieši tie spēlē galveno lomu, teju ideālajā, ūdens novadsistēmā. Jāatzīmē, ka kanālu dziļums nav vienāds. Tas ir saistīts ar izstrādātāju vēlmi saglabāt izcilu saķeri dažādos laika apstākļos. Papildus galvenajiem izvadkanāliem darbojas lameļu sistēma, kas papildina drenāžas kanālu veiktspēju, izveidojot efektīvu sistēmu, kas aizsargā transportlīdzekli no akvaplanēšanas.
  • Protektora pazīmes. Papildus iepriekšminētajām protektora īpatnībām ir vērts atzīmēt stingru centrālo ribu, kā arī plecu blokus, kas izceļas ar masīvu uzbūvi. Tas ļāva uzlabot vadāmību un stabilitāti lielā ātrumā. Vairāku blakus ribu klātbūtne samazināja rites pretestību. Tas pozitīvi ietekmē degvielas efektivitāti.
*Uzmanību: vasaras riepas, kas ražotas Āzijas valstīs, var būt apzīmētas ar apzīmējumu M + S. Jāņem verā, ka Āzijas teritorija sniedzas dažādās klimatiskajās zonās, kur dažviet metereoloģiskā ziema tā arī neiestājas. Līdz ar to, tur šīs riepas var izmantot visu gadu, kamēr Latvijā tas nestrādā! Sīkāk par šo un citiem apzīmējumiem droši jautājiet MMK Riepu Serviss speciālistiem.

*Produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Apraksts ir paredzēts informatīvam nolūkam, un tajā varētu nebūt iekļautas visas īpašības. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā. E-veikala cenas var atšķirties no cenām veikalos.

Veikalā var būt izvietotas preces kuras iepējams iegādāties tikai pāros vai pa četrām (piemēram riepas kas palikušās pēdējās divas var nebūt iespēja iegādāties pa vienai)

Item added to basket

Product 205/60R16 Hankook Ventus Prime3 K125 92H successfully added to your shopping cart!

Open basket
slider izpardoshan yellow