Choose tyre size you need

Availability:

SALE

245/45R19 Sailun Ice Blazer Arctic EVO 102V XL

Sailun Ice Blazer Arctic Evo is a Scandinavian winter tyre with good braking, performance and manoeuvrability thanks to its unique tread pattern and concentration of elestromers in the rubber. The combination of all these features ensures not only a safe but also a comfortable, economical and dynamic ride.

Not available

Additional information

Manufacturer

Sailun

Season

All-season, Winter

Model

Sailun Ice Blazer Arctic EVO

Width

245

Height

45

Diameter

R19

Load index (Li)

102

Speed index (Si)

V XL (max 240 km/h)

Fuel consumption

C

Traction on wet surfaces

E

Noise level Db

72

Noise level (icon)

2

Tyre characteristics

Apraksts

Sailun Arctic Evo ir Skandināvijas tipa ziemas riepa ar labiem bremzēšanās, veiktspējas un manevrētspējas rādītājiem, pateicoties unikālajam protektora rakstam un elestromēru  koncentrācijai gumijas sastāvā. Visu šo īpašību salikums nodrošina ne tikai drošu, bet arī komfortablu, ekonomisku un dinamisku pārvietošanos.

Sailun Arctic Evo galvenās iezīmes

+Mīkstais gumijas sastāvs nodrošina labu saķeri ar ceļu!

+Riepas sportiskais dizains palīdz saglabāt braukšanas dinamiskumu pat mīnus grādos!

+Maksimāli pastiprināta riepas konstrukcija paildzina riepas kalpotspēju!

+Unikāls protektora raksts, kas samazina bremzēšanās ceļu par līdz pat 11%!

+ Kvalitāte atbilst cenai!

Sailun Arctic Evo piemērotība Latvijas apstākļiem

Sailun Arctic Evo ziemas riepas labi saglabā saķeri ar ceļu pat mīnus grādos. Tās ir vairāk paredzētas braukšanai pilsētas apstākļos un lielā ātrumā pa šoseju, ja šādai braukšanai ziemā vispār ir vieta. Sailun Arctic Evo plašais uzlaboto, un jau iepriekš minēto, īpašību skaits nodrošina par 13% labāku uzrāvienu  par 11% īsāku bremzēšanās ceļu, par 14% labāku manevrētspēju, par 7% mazāku degvielas patēriņu un par 18% ilgāku kalpotspēju ziemas apstākļos, salīdzinājumā ar citām ziemas riepām.

*Produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Apraksts ir paredzēts informatīvam nolūkam, un tajā varētu nebūt iekļautas visas īpašības. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā. E-veikala cenas var atšķirties no cenām veikalos.

Veikalā var būt izvietotas preces kuras iepējams iegādāties tikai pāros vai pa četrām (piemēram riepas kas palikušās pēdējās divas var nebūt iespēja iegādāties pa vienai)

Item added to basket

Product 245/45R19 Sailun Ice Blazer Arctic EVO 102V XL successfully added to your shopping cart!

Open basket
slider izpardoshan yellow