Choose tyre size you need

Availability:

SALE

235/70R16 Maxxis SS-01 Presa SUV Ice 106Q

The Maxxis SS-01 Presa SUV Ice is a winter tyre designed for SUVs. During the development process, the company's experts took into account the possible operating conditions and created a tyre with the best performance characteristics. This model features a new three-dimensional Y-shaped sipe design. This has been chosen to ensure the rigidity of the tread block under braking and in motion, even under high loads. 

Not available

Additional information

Manufacturer

Maxxis

Season

All-season, Winter

Noise level (icon)

2

Model

Maxxis SS-01 Presa SUV Ice

Noise level Db

71

Traction on wet surfaces

D

Fuel consumption

D

Speed index (Si)

Q (max 160 km/h)

Load index (Li)

106

Diameter

R16

Height

70

Width

235

Tyre characteristics

Apraksts

Maxxis SS-01 Presa SUV Ice riepa ir ziemas modelis, kas paredzēts apvidus auto. Riepu izstrādes procesā uzņēmuma speciālisti centās ņemt vērā iespējamos ekspluatācijas apstākļus un izveidoja riepu ar labākajām veiktspējas īpašībām. Šim modelim ir jauns trīsdimensiju lameles dizains Y formā. Tas izvēlēts, lai pat pie paaugstinātām slodzēm nodrošinātu protektora bloka stingrību gan bremzēšanas, gan kustības laikā. 

SS-01 Presa SUV Ice galvenās iezīmes

– speciāli izstrādātais protektora raksts ļauj sasniegt maksimālu veiktspēju;

– unikāls gumijas maisījums saglabā gumijas elastību pie zemākajām temperatūrām un kopā ar lielo skaitu lameļu samazina radīto troksni;

– protektora bloku izvietojums uzlabo riepas pašattīrīšanos un veiktspēju.

Izcila caurgājamība pat dziļākajos sniegos!

Riepu ražošanas procesā tika izmantots īpašs gumijas maisījums, kas tika izstrādāts skarbākajiem ziemas apstākļiem. Maxxis SS-01 Presa SUV Ice riepa nodrošina izcilu vadāmību uz jebkura ceļa seguma (apledojuša vai sniegota). Liels skaits garenisko un šķērsvirziena kanālu nodrošina ātru ūdens un sniega novadi no saskares zonas ar ceļa segumu. Lai palielinātu caurgājamību ir izveidotas masīvas sānu gropes un lieli protektora bloki! Plaša centrālā bloku rinda uz protektora ir ļāvusi sasniegt izcilu stabilitāti manevrējot. Ja jūs izvēlēsieties šo Maxxis riepu, jūs varat pilnībā kontrolēt situāciju uz ceļa neatkarīgi no laika apstākļiem!

Maxxis SS-01 Presa SUV Ice modeļa lietošanas drošību ziemas laika apstākļos un tā atbilstību valstīm ar obligātu sezonālo riepu maiņu apstiprina marķējums sniegpārslas formā uz kalna fona ar trim virsotnēm (3PMSF). 

*Produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Apraksts ir paredzēts informatīvam nolūkam, un tajā varētu nebūt iekļautas visas īpašības. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā. E-veikala cenas var atšķirties no cenām veikalos.

Veikalā var būt izvietotas preces kuras iepējams iegādāties tikai pāros vai pa četrām (piemēram riepas kas palikušās pēdējās divas var nebūt iespēja iegādāties pa vienai)

Item added to basket

Preced item 235/70R16 Maxxis SS-01 Presa SUV Ice 106Q successfully added to your shopping cart!

Open basket
slider izpardoshan yellow