Choose tyre size you need

Availability:

Available

205/55R17 Hankook Kinergy 4S2 H750 95V XL

The Hankook Kinergy 4S2 H750 is an excellent quality, mid-range all-season/summer tyre. It offers excellent summer and mild winter grip, high abrasion resistance and outstanding ride comfort. Available in a wide range of sizes from R14 to R19, the model is designed for compact and mid-size cars.

Price

11200

/1 piece
44800/4pcs.
1-2 days
8+ pcs.

In another warehouse

Available in 1-2 days

Additional information

Fuel consumption

C

Noise level (icon)

2

Noise level Db

72

Traction on wet surfaces

B

Speed index (Si)

V

Load index (Li)

95

Manufacturer

Hankook

Diameter

R17

Height

55

Width

205

Season

All-season, Winter

Model

Hankook Kinergy 4S2 H750

Tyre characteristics

Apraksts

Hankook Kinergy 4S2 H750 ir teicamas kvalitātes, vidējās klases vissezonas/vasaras riepu modelis. Tas izceļas ar teicamiem saķeres rādītājiem vasarā un maigā ziemā, kā arī augstu nodimumizturību un izteiktu braukšanas komfortu. Modelis pieejams plašā izmēru klāstā no R14 līdz R19 un paredzēts kompaktklases un vidēja izmēra vieglajām automašīnām.

Kinergy 4S2 H750 galvenās iezīmes

+ Teicamas saķeres īpašības uz sausa un slapja asfalta, kā arī uz grants ceļiem vasarā un maigos ziemas apstākļos.

+ Palielināta nodilumizturība un degvielas ekonomija.

+ Zems akvaplanēšanas risks.

+ Izteikts akustiskais un braukšanas gaitas komforts.

+ Modelis piemērots tiem autobraucējiem, kas pārvietojas tikai gada siltajā laikā un ziemā nebrauc nemaz, vai brauc tikai pa pilsētu.

Kinergy 4S2 H750 aprīkojums

Hankook Kinergy 4S2 H750 vissezonas/vasaras riepu modelis aprīkots ar simetrisku, virzienveida protektora rakstu. Šāds dizains izvēlēts, lai samazinātu akvaplanēšanas risku, kā arī uzlabotu saķeres īpašības uz grants ceļiem un pat sniegā.

Akvaplanēšanas risku samazina arī augsti attīstīta drenāžas jeb ūdens novadkanālu sistēmu. Tā ātri un efektīvi atbrīvo riepu saķeres virsmu ar ceļu no ūdens, uzlabojot arī saķeri uz slapja asfalta.

V-veidā izvietotie protektora bloki darināti no elastromēriem bagāta gumijas sakausējuma. Riepu gumijas sastāvam pievienotie ķīmiskie elementi atļauj riepai saglabāt elastību zemās gaisa temperatūrās. Kā zināms, elastīga riepa daudz labāk veido saķeri ar ceļu, kā arī dilst vienmērīgāk.

*Produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Apraksts ir paredzēts informatīvam nolūkam, un tajā varētu nebūt iekļautas visas īpašības. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā. E-veikala cenas var atšķirties no cenām veikalos.

Veikalā var būt izvietotas preces kuras iepējams iegādāties tikai pāros vai pa četrām (piemēram riepas kas palikušās pēdējās divas var nebūt iespēja iegādāties pa vienai)

Item added to basket

Precedce 205/55R17 Hankook Kinergy 4S2 H750 95V XL successfully added to your shopping cart!

Open basket
slider izpardoshan yellow