Choose tyre size you need

Availability:

Available

195/65R15 Yokohama BluEarth*Winter V906 91H

Yokohama BluEarth*Winter V906 premium tyres. Made and developed in Japan. This is a winter/all-season tyre model that stands out for its enhanced performance in a wide range of climatic conditions. Suitable for both cars and SUVs.

Price

6000

/1 piece
24000/4pcs.
1-2 days
8+ pcs.

In another warehouse

Available in 1-2 days

Additional information

Fuel consumption

D

Noise level (icon)

2

Noise level Db

71

Traction on wet surfaces

B

Speed index (Si)

H (max 210 km/h)

Load index (Li)

91

Manufacturer

Yokohama

Diameter

R15

Height

65

Width

195

Season

All-season, Winter

Model

Yokohama BluEarth*Winter V906

Tyre characteristics

Apraksts

Yokohama BluEarth*Winter V906 augstākās klases jeb premium klases riepas. Riepas ražotas un izstrādātas Japānā. Šis ir ziemas/vissezonas riepu modelis, kas izceļas ar paaugstinātu veiktspēju visdažādākajos klimatiskajos apstākļos. Modelis piemērots gan vieglajām, gan apvidus jeb SUV automašīnām.

Yokohama BluEarth*Winter V906 galvenās iezīmes:

+ Paaugstināta veiktspēja gan ziemas, gan vasaras apstākļos,

+ Pazemināts akvaplanēšanas risks, pateicoties palielinātam riepas kontakta laukumam ar ceļu,

+ Orange Oil S jeb apelsīnu eļļas tehnoloģija riepu gumijas sastāvā palīdz samazināt degvielas patēriņu, kā arī paildzināt riepu kalpotspēju,

+ Degvielas ekonomija,

+ Riepu modelis piemērots gan vieglajām, gan apvidus jeb SUV automašīnām,

+ 3D lameļu tehnoloģija,

+ Augsti attīstīta drenāžas kanālu sistēma palīdz samazināt akvaplanēšanas risku.

BluEarth*Winter V906 aprīkojums

V906 riepu modelis aprīkots ar simetrisku virzienveida protektora rakstu, kurā iestrādātas 3D lameles. Šāda lamelēšanas tehnoloģija atļauj riepām labāk veidot saķeri ar slidenām ceļa virsmām, kā arī uzlabo manevrētspēju jebkādos braukšanas apstākļos.

Yokohama BluEarth*Winter V906 riepu gumijas sastāvam pievienoti elastromēri, kas atļauj šim riepu modelim saglabāt elastību stindzinošā salā, kā arī formu vasaras svelmē, kā arī šī modeļa izstrādē izmantota Orange Oil S tehnoloģija, kas būtiski samazina rites pretestību, ļaujot patērēt mazāk degvielas. Protektora blokos iestrādāti dziļi iegriezumi jeb lameles, kas palīdz sausināt riepu kontakta virsmu ar ceļu, kā arī samazina akvaplanēšanas risku. Salīdzinot ar V906 priešteci, riepas kontakta virsma ar ceļu palielināta par 10%, būtiski samazinot akvaplanēšanas risku, kā arī uzlabojot manevrētspēju un braukšanu padarot stabilāku.

Yokohama BluEarth*Winter V906 – Japānā ražotas premium kvalitātes ziemas/vissezonas riepas! Pieejamas abos MMK Riepu Centros par vislabākajām cenām!

*Produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Apraksts ir paredzēts informatīvam nolūkam, un tajā varētu nebūt iekļautas visas īpašības. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā. E-veikala cenas var atšķirties no cenām veikalos.

Veikalā var būt izvietotas preces kuras iepējams iegādāties tikai pāros vai pa četrām (piemēram riepas kas palikušās pēdējās divas var nebūt iespēja iegādāties pa vienai)

Item added to basket

Product 195/65R15 Yokohama BluEarth*Winter V906 91H successfully added to your shopping cart!

Open basket
slider izpardoshan yellow