Choose tyre size you need

Availability:

SALE

185/65R15 Goodride IceMaster Spike Z-506 92T XL

Goodride IceMaster Spike Z-506 is a winter tyre designed for passenger cars. These winter tyres are particularly good on snowy or icy roads. They cope with wet roads without sacrificing manoeuvrability thanks to the massive shoulder blocks.

Not available

Additional information

Season

All-season, Winter

Manufacturer

Goodride

Model

Goodride IceMaster Spike Z-506

Width

185

Height

65

Diameter

R15

Load index (Li)

92

Speed index (Si)

T XL (max 190 km/h)

Apraksts

Goodride IceMaster Spike Z-506 ir radžojama ziemas riepa, kas paredzēta vieglajiem auto.  Šīs ziemas riepas īpaši izceļas ar labu saķeri uz apsniguša vai apledojuša ceļa. Tās tiek galā ar slapju ceļu, nezaudējot manevrētspēju, pateicoties masīvajiem plecu blokiem.

Z-506 galvenās iezīmes

+Laba saķere uz sniega un ledus.

+Laba manevrētspēja pat us slapja asfalta.

+Uzticamība un izturība.

+Laba sniega un ūdens novade nokrišņu laikā.

+ Kvalitāte atblist cenai!

Z-506 Protektors

Goodride Z-506 simetriskais protektora raksts nodrošina labu ūdens un sniega novadi nokrišņu laikā.  Protektorā iestrādātās radzes ne tikai palīdzēs tikt galā ar visskarbākajiem ziemas apstākļiem, bet arī būtiski paildzinās riepas ilgtspēju. 

Ja ziemā nākas bieži sastapties ar bargiem ziemas apstākļiem, apledojušiem, reti tīrītiem un grūti izbraucamiem ceļiem, Goodride IceMaster Spike Z-506 būs piemērots sabiedrotais cīņā ar tiem.

*Produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Apraksts ir paredzēts informatīvam nolūkam, un tajā varētu nebūt iekļautas visas īpašības. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā. E-veikala cenas var atšķirties no cenām veikalos.

Veikalā var būt izvietotas preces kuras iepējams iegādāties tikai pāros vai pa četrām (piemēram riepas kas palikušās pēdējās divas var nebūt iespēja iegādāties pa vienai)

Item added to basket

Precedced 185/65R15 Goodride IceMaster Spike Z-506 92T XL successfully added to your shopping cart!

Open basket
slider izpardoshan yellow