P. 900-1900
O. 900-1900
T. 900-1900
C. 900-1900
Pk. 900-1900
Se. 900-1600
Sv. Slēgts
P. 900-1900
O. 900-1900
T. 900-1900
C. 900-1900
Pk. 900-1900
Se. 900-1600
Sv. Slēgts

Pasūtījumi internetā

Izvēlies Sava Auto Diskus

Ietaupi 28 uz kompl.
Atlaide

Volvo IXION Replika R16 5×108

Cena

Original price was: €150.00.Current price is: €136.00.

/1gab.
544.00/4gab.

Ietaupījums norādīts par 2 diskiem

Par disku pieejamību un saderību ar Jūsu auto zvaniet:

Papildus informācija

Apraksts

Jauni diski – jauns izskats, laba investīcija un paaugstināta vērtība. 

Par lieliskām cenām un lielā izvēlē riepas un diski. Diski teju visa veida automašīnām uz vietas, konsultēsim, piemērīsim diskus un riepas pēc jūsu gaumes. Pie mums atradīsi diskus visām populārākajām automašīnām – BMW, VW, AUDI, ŠKODA, MERCEDES, VOLVO, LAND ROVER, LEXUS, TOYOTA, FORD, OPEL, NISSAN, SEAT, JEEP, SAAB, KIA, RENAULT u. c. Jaunu disku uzstādīšana savam spēkratam nodrošinās ne tikai atsvaidzinošu, patīkamu uzlabojumu tā ārējā izskatā, bet arī paaugstina tā vērtību. Diski ir automobīļa ritošās daļas sastāvdaļa, svarīga konstruktīva sistēma, kas nodrošina stabilitāti un dinamiskumu.

Jaunumi: Diski un riepas līzingā tikai 20 minūšu laikā.      Neatliec savu vēlmju īstenošanu uz vēlāku laiku. Ja vēlies jaunus diskus, bet nav iespēja samaksāt uzreiz – tā vairs nav problēma. Pērc jaunus diskus uzreiz, bet maksā vēlāk. MMK nāk soli pretī saviem klientiem un ar 2020.gadu nodrošinām disku un riepu iegādi arī līzingā – abos MMK riepu centros Rīgā. Ja disku un riepu iegāde līzingā izmaksā tikai no 20 Eur mēnesī, tad tas ir pieejams gandrīz jebkuram. Turklāt, līzinga noformēšana aizņems tikai 20 minūtes.

Pērkot diskus kopā ar riepām montāžu veicam bez maksas. Vēl viens izdevīgs jaunums mūsu klientiem – pērkot disku komplektu kopā ar jaunām riepām, montāžas darbus veicam bez maksas. Tas ļauj ne tikai ietaupīt naudu, bet arī gūt pārliecību, ka jūs būsiet ieguvuši piemērotākās riepas, pareizā izmērā un atbilstoši jūsu vajadzībām. Turklāt gan riepām, gan diskiem un montāžai būs garantija. Jūsu vecie diski un riepas var būt kā iemaksa pērkot jaunus diskus un riepas. Šī ir nebijusi opcija. Tā dod iespēju iegādāties jaunus diskus un riepas un mēs atpērkam jūsu vecos diskus. Tas nozīmē, ka jūsu vēlmju realizācija kļūst vēl pieejamāka. Kas var būt vēl vienkāršāks? . Jūs atbraucat pie mums, izvēlaties jaunus diskus un riepas, mēs novērtējam jūsu vecos riteņus, vienojamies par to cenu un norēķinām nost no jauno disku cenas. Turklāt visu summu varam nofomēt līzingā. Ļoti izdevīgi un bez liekām problēmām. Droši brauc pie mums – mēs palīdzēsim uzlabot jūsu auto izskatu piedāvājot labu apmaksas risinājumu.

Pie mums Mmk visi ar auto riepām un diskiem saistītie jautājumi no A līdz Z. Ar 100% garantiju. – 

*Produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Apraksts ir paredzēts informatīvam nolūkam, un tajā varētu nebūt iekļautas visas īpašības. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā.

Veikalā var būt izvietotas preces kuras iepējams iegādāties tikai pāros vai pa četrām (piemēram riepas kas palikušās pēdējās divas var nebūt iespēja iegādāties pa vienai)

Prece pievienota grozam

Prece Volvo IXION Replika R16 5×108 veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu