Montāža uz vietas

Skatīt vairāk
Rīga

P.-Pk. 8:30 - 20:00

Se. 9:00 - 17:00

Sv. 10:00 - 16:00

Rīga

P.-Pk. 8:30 - 20:00

Se. 9:00 - 17:00

Sv. 10:00 - 16:00

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

Ziemas un M+S riepas jau noliktavā! Pirmssezonas cenas!
  • 3628
  • 0

Ziemas un M+S riepas jau noliktavā! Pirmssezonas cenas!

Lētas ziemas un M+S riepas par akcijas cenām! MMK Riepu centros pirmssezonas cenas! Vairāk kā 100 riepu modeļi.

Riepas visām prasībām un finansiālajām iespējām – no lētām un labām budžeta klases riepām, vidējās klases riepām līdz pat pasaules labāko riepu ražotāju riepām.
Mums ir ļoti plašs riepu modeļu un izmēru klāsts – UZ VIETAS.
Ļoti daudz ziemas un m+s riepas ir uz vietas. Tās nav jāpasūta un jāgaida – viss ir mūsu veikalā.

MMK Riepu Serviss ir riepu centrs, kurā ir iespēja nopirkt ziemas un vissezonu jeb M+S riepas par zemu cenu. Pie mums ir labākās ziemas riepas, kuru kvalitāte ir pārbaudīta par adekvātām cenām. Rekomendēsim, konsultēsim un nodrošināsim, lai jūsu auto būtu aprīkots ar drošām, piemērotām ripām un par labu cenu. Varat paļauties. Darām savu darbu atbildīgi!

2018.gada ziemas riepu sezonā uzsvars tiks likts uz šādu ražotāju ziemas un vissezonu riepām:

  • Lētas un labas budžeta klases riepas: Antares, Sailun, Sunfull, Dayton, Kormoran, Kingstar, Rotalla, u.c.
  • Vidējās klases ziemas riepas: Lassa, Hankook, Viatti, Cordiant, Yokohama, Toyo, Falken, Marshal, Kumho, u.c.
  • Premium klasē piedāvāsim: Bridgestone, Michelin, Dunlop, Nokian, Goodyear u.c.

Īpaši jāuzsver to, ka pie mums var iegādāties visas populārākās riepas visos izmēros. Ziemas riepas Antares Grip 20, Sailun WST1, Sailun WST 3, Sailun WSL2, Cordiant Winter Drive, Hankook RS, Hankook, RS 2, Nokian WR D4, Michelin Alpin 5, Goodyear Ultra Grip Ice 2, Westlake SW 608, Bridgestone WS80, Hankook w419 un daudzus citus modeļus. Viss redzams mūsu I-veikalā sadaļā Riepas. (Skatīts visas riepas —>>)

Rudens sezonā riepu maiņu rekomendējam veikt laicīgi, negaidot pirmo sniegu. Atgādinām, ka vasaras riepas savu funkciju nepilda, kad ārā gaisa temperatūra ir zem 10-12 grādiem. Drošāk, bez liekiem uztraukumiem un taupot laiku un naudu ir riepu maiņu veikt savlaicīgi.

Montāžas darbus veicam uz vietas pēc pieraksta.
Abās filiālēs. Biķernieku ielā un blakus t/c Rīga Plaza. 
Pierakstīties uz montāžu vēlams veikt telefoniski.
(Biķernieki – Mob: 26265050; Mūkusala – Mob: 23204444)

Ņemiet vērā..
Riepu tirgus ir piesātināts ar daudzu ražotāju un dažādas kvalitātes riepām un pa cenām, kas ir adekvātas un kuras nav.  No lielākas daļas klientu redzes punkta visas riepas izskatās vienādas, taču tas tā nav. Svarīgs ir saturs, uzbūve. Attīstība riepu pasaulē ir ļoti strauja uz priekšu iet gan tehnoloģijas gan inovācijas, tādēļ iesakām pirms riepu iegādes konsultēties visiem pircējiem.

Bieži tirgū ir preces, kur cena ir augstāka par riepas kvalitāti. Ja ar lielāko pasaules ražotāju riepām problēmas ir reti, tad ar budžeta klases ar tām nākas saskarties biežāk. MMK Riepu Serviss piedāvā klientiem tikai tādas riepas, kuru kvalitāte ir pārbaudīta.  Lai klienti neapjuktu MMK Riepu Serviss piedāvās iegādāties mūsuprāt  labākos riepu modeļus jeb labākas izvēles katrā segmentā tā, lai klients atbilstoši savām prasībām var iegūt maksimāli labas riepas nepārmaksājot.

Kā tika minēts tirgū ir ļoti liels piedāvājums un bieži vien pircējiem ir grūti orientēties. Varam ieteikt paļauties uz MMK Riepu Serviss pieredzējušo speciālistu rekomendācijām un varam garantēt, ka Jūs iegūsiet jūsu vajadzībām piemērotākās riepas un par labu cenu!

Spējam nodrošināt zemākās cenas un regulāras Akcijas! Ņemot vērā lielos pārdošanas apjomus, plašo izvēli no daudziem ražotājiem praktiski visu sezonu kāds no modeļiem katrā izmērā ir par akcijas cenu! Ja vēlaties ietaupīt droši zvaniet mūsu atsaucīgajiem pārdevējiem, kuri izstāstīs, kuras riepas attiecīgajā brīdī ir pa vislabākajām cenām.Svarīgi… ja kādu riepu modeli vai izmēru nevarat atrast mūsu internetveikalā droši zvaniet. Nodrošināsim!

Pilns serviss. Mums svarīgi, lai mūsu Klienti būtu apmierināti, tādēļ nodrošinām pilnu servisu, kas saistīts ar auto riepām. Izdarīsim visu – samontēsim, nobalansēsim, noglabāsim nesezonas riepas, saremontēsim diskus, ja vajadzēs nokrāsosim.

Garantija.  MMK Riepu Serviss nodrošina garantiju visam, gan riepām ko pārdodam, gan darbiem ko veicam. Droši varat paļauties uz mums!

Aicinām gatavoties 2018.gada ziemas sezonai laicīgi. Atgādinām, ka riepas pirms sezonas iegādāties ir izdevīgāk. Un – vēl – Ja ir kādi jautājumi droši zvaniet.  Ar prieku palīdzēsim!

Vienmēr laipni
Jūsu MMK
Rīgā, Biķernieku ielā 121k, 26265050; Rīgā, Mūkusalas ielā 72d (pie t/c Rīga Plaza), 23204444.

Ērti pie mums nokļūt izmantojot navigācijas aplikāciju WAZE. 

KATEGORIJAS

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu