Montāža 30 minūšu laikā

Skatīt vairāk
Rīga

P.-Pk. 9:00 - 19:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Rīga

P.-Pk. 9:00 - 19:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

Ziemas riepu akcija vasarā!
  • 1018
  • 0

Ziemas riepu akcija vasarā!

Mūsdienās neviens vairs nelieto teicienu, ka ragavas taisa vasarā, bet ratus – ziemā, jo mūsdienās folklorizējies ir jau kaut kas cits, proti, ziemas riepas pērk vasarā, bet vasaras – ziemā. Un tas jau nav nekāds joks, bet gan praktiski izdevīga rīcība, jo ziemas riepām akcijas cenas vasarā paver iespēju jau laicīgi sagatavoties gaidāmajai sezonai.

Bet kā lai atrod ziemas riepu akcijas piedāvājumus? Elementāri! MMK Serviss mājaslapā ir meklēšanas rīks, kas ļauj atlasīt konkrētos atslēgas vārdus dažādās kategorijās, piemēram “ziemas riepas”, “akcija”.

Protams, ja vēlaties, varat Ziemas riepu akcijas piedāvājumos meklēt jau konkrētu izmēru riepas un pat konrētu ražotāju riepas, ja vien tādas šajā brīdī būs ar akcijas piedāvājumu. Noteikti rūpīgi izpētiet piedāvājumu – servisa speciālisti mēļo, ka dažas ziemas riepu akcijas ir vienreizēji izdevīgas un ļaus par ļori saprātīgām cenām iegādāties patiesi labas ziemas riepas. Vēl jo vairāk – ziemas riepas akcijā būs vēl kādu laiku, tāpēc izmantojiet piedāvājumu!

Ja bieži braukājat pa sasalušiem vai apledojušiem zemes ceļiem, vai arī esat auto vadītājs – vēl jauns un nedrošs –, tad visticamākais jums jāiegādājas ziemas riepas ar radzēm.

Lai saprastu, cik daudz ko ziemas riepām akcijas pasākumi maina, jāmin MMK Servisa mājaslapā atrodamā informācija, kur skaidri redzams, ka ziemas riepas ar akcijas noteikumiem iespējams iegādāties sākot no 21.00 eiro un beidzot ar 167 eiro par vienu riepu.

MMK Servisa speciālisti atgādina – ziemas riepām jābūt jūsu mašīnai “kājās” no 1. decembra, bet ziemas riepas ar radzēm drīkst mainīt jau no 1. oktobra. Vai to darīt – tas jāskatās pēc laik apstākļiem, jo, piemēram, ja temperatūra būs zemāka par septiņiem grādiem, vasaras riepu veiktspēja strauji samazinās, bet negadījumu risks palielinās. MMK Serviss piedāvā visa vieda riepas – gan budžeta klases, gan augstākās klases ziemas riepas, akcijas akciju galā – ja apjūkat no lielā piedāvājumu, aicinām mest kaunu pie malas un droši jautāt visu neskaidro servisa speciālistam!

KATEGORIJAS

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu

VAKANCE RIEPU MONTĀŽĀ!         BEZMASAS RIEPU MONTĀŽA!!!

ATLAIDES
    LĪDZ
    70%