Montāža 30 minūšu laikā

Skatīt vairāk
Rīga

P.-Pk. 9:00 - 19:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Rīga

P.-Pk. 9:00 - 19:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

MMK riepu centros Vasaras riepu izpārdošana !

MMK riepu centros Vasaras riepu izpārdošana !

MMK vasaras riepu izpārdošana – Riepas un diski par akcijas cenām !

Vasaras riepu izpārdošana ir sākusies. Vairāk kā 20000 riepas par zemām izpārdošanas cenām abos MMK riepu centros uz vietas un pieeja visām Eiropas lielākajām noliktavām. Pie mums atradīsi vairāk kā 50 riepu ražotājus un to piedāvātos modeļus. Visi populārie vasaras, m+s un ziemas riepu modeļi ir apskatāmi uz vietas.

Šobrīd ir visizdevīgākais laiks iegādāties vasaras riepas. Populārākajos izmēros vasaras riepas r16 un jaunas riepas r17 īpaši labās cenās. 

Pieprasītākās budžeta klases drifta riepas Sunfull meklē pie mums. Super zemas cenas.

Ar jaunām vasaras riepām braukt ir krietni ekonomiskāk, drošāk un komfortablāk. Ja nu sanācis tā, ka vēl brauc ar ziemas riepām paturi prātā – abos MMK riepu  centros Rīgā Biķernieku 121k un Mūkusalas 72D sākusies Vasaras riepu izpārdošana. Atlaides visos riepu izmēros R13; R14, R15, R16, R17, R18, R19, R20, un R21 dažādās izmēru kombinācijās. praktiski jebkuram transportalīdzeklim. 

MMK piedāvā !

MMK Riepu centros esam parūpējušies par to, lai vari apskatīt mūsu riepu sortimentu uz vietas. Mūsuprāt “redzēt un aptaustīt” riepas pirms pirkšanas ir tikai loģiski. Arī specifiskām vēlmēm palīdzēt spēs mūsu klientu konsultanti un pārdevēji, kas MMK pastāvēsanas laikā uzkrājuši lielu pieredzi. Pateicoties mūsu noliktavu tīklam, pāris dienu laikā spēsim sagādāt jebkuru riepu, arī retos izmērus. Brauc ciemos vai zvani un noformēsim pasūtījum dažu minūšu laikā.

Jautāsiet – kāpēc vispār mainīt ziemas riepas ?

Atbilde mums šķiet loģiska – Droši, ērti un ekonomiski. Vasaras riepas nodrošina vispusīgu sniegumu gada siltākajos mēnešos. Tām piemīt īpašības, kas ļauj tām braukšanas laikā atdzist tādejādi nemainot savu formu un cietību.
Vasaras riepām ir mazāk, vai nav vispār, iegriezumu sānu bortu lamilēs, bet tām ir speciāli izstrādāts protektora zīmējums, lai samazinātu ūdensplanēšanu. Siltos laikapstākļos tas nodrošina lielāku saķeri uz slapjiem un sausiem ceļiem.

Lai gan vasaras riepas var izturēt lielāko daļu laikapstākļu, tās nav piemērotas vēsākiem klimatiem. Tām ir cietāks gumijas sastāvs ar mazāk dabiskā kaučuka nekā ziemas riepām, un tās sāk sacietēt, kā arī gumija paliek trauslāka zem +7 ° C. Vasaras riepām, pateicoties salīdzinoši cietajam gumijas sastāvam, ir mazāks berzes koeficients, tāpēc tās ir ekonomiskākas degvielas patēriņa ziņā.
Vasaras riepas raksturīgas ar vienkāršu bloka formas protektora zīmējumu, kas nodrošina lielu riepas saskares laukumu ar ceļu, kas savukārt nodrošina lielisku vadību un ievērojami ietekmē bremzēšanas ceļu.

Noslēgumā ! Vasaras riepu izpārdošana jau tagad !

MMK Riepu Serviss ieteikums būtu vasarā tomēr izvēlēties vasaras riepas, ar tām bus drošāk, ekonomiskāk un pati braukšana arī būs patīkamāka. Braucot ar vasaras riepām ir iespējams ietaupīt pat 200-300 eiro riepas mūža laikā salīdzinot ar m+s vai ziemas riepām, kuras  pārsvarā nav ekonomiskas.

Jūties droši uz ceļa un nepārmaksā! Vasaras riepas vasarā ir drošākas kā m+s vai ziemas riepas!

Droši raksti, zvani vai vislabāk – brauc ciemos! Konsultēsim un palīdzēsim izvēlēties piemērotākās riepas tieši Tavām vajadzībām un par labu cenu!😉

✔️Riepas un diski par super cenām!

✔️Montāža 30 minūšu laikā!
✔️Riepu remonts!
✔️Riepu glabāšana!
✔️Disku taisnošana!
✔️Disku metināšana!
✔️Disku krāsošana!

Visam 100% garantija!!!🙂

MMK serviss Mūkusalavasaras riepu izpardosana mmk serviss

.

 

 

KATEGORIJAS

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu

ESAM ATVĒRTI! ATLAIDES LĪDZ -50%

Piegāde
Latvijā
24h 🚛