Rīga

P.-Pk. 9:00 - 19:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Strādājam Biķerniekos

Rīga

P.-Pk. 9:00 - 19:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. 10:00 - 15:00

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

Vasaras riepu izpārdošana

Vasaras riepu izpārdošana

 

         Latvijas teritorijā straujiem soļiem ienāk vasarīgi laikapstākļi. Riepas ar radzēm, jeb šipotas riepas, pēc likuma bija jānomaina uz vasaras vai vissezonas riepām līdz 1. maijam. Sinoptiķi sola, ka termometra stabiņš zem nulles visticamak vairs nenokritīs, līdz ar to, abās MMK riepu serviss filiālēs Rīgā, sākusies vasaras riepu izpārdošana. Ja gadījies tā, ka vēl neesi iegādājies vai nomainījis riepas, bet par to plāno, tad iesakām īpaši nekavēties.

Jautāsiet – kāpēc ?

        Atbilde šoreiz vienkārša – Jo tuvāk vasaras beigām, jo mazāks paliek pieejamo riepu sortiments uz vietas. Ja gribam riepu pirms pirkšanas ieraudzīt dzīvē, tā teikt saprast, ko tad īsti pērkam – iesakām negaidīt līdz vasaras vidum, kad riepu centru plaukti jau patukšoti. Tas gan nenozīmē, ka pēc Jāņiem veikalos svilpo vējš. Riepu tirgus ir sezonāls, tāpēc loģiski, vasarā gatavojamies rudens sezonai un plauktus pildam ar ziemas/vissezonas riepām. Mūsu noliktavās vasaras  riepas ir pieejamas vienmēr, tomēr var gadīties, ka tieši jūsu izvēlētā riepa uz vietas vairs nav nopērkama, šādā gadījumā riepas ir iespējams pasūtīt, bet jārēķinās, ka šāds process var aizņemt līdz pat divām nedēļām un ilgāk.

Jautāsiet – kāpēc vispār mainīt ziemas riepas ?

        Atbilde šoreiz nedaudz komplicētāka – Vasaras riepas nodrošina vispusīgu sniegumu gada siltākajos mēnešos. Tām piemīt īpašības, kas ļauj tām braukšanas laikā atdzist tādejādi nemainot savu formu un cietību.
Vasaras riepām ir mazāk, vai nav vispār, iegriezumu sānu bortu lamilēs, bet tām ir speciāli izstrādāts protektora zīmējums, lai samazinātu ūdensplanēšanu. Siltos laikapstākļos tas nodrošina lielāku saķeri uz slapjiem un sausiem ceļiem.
Lai gan vasaras riepas var izturēt lielāko daļu laikapstākļu, tās nav piemērotas vēsākiem klimatiem. Tām ir cietāks gumijas sastāvs ar mazāk dabiskā kaučuka nekā ziemas riepām, un tās sāk sacietēt, kā arī gumija paliek trauslāka zem +7 ° C. Vasaras riepām, pateicoties salīdzinoši cietajam gumijas sastāvam, ir mazāks berzes koeficients, tāpēc tās ir ekonomiskākas degvielas patēriņa ziņā.
Vasaras riepas raksturīgas ar vienkāršu bloka formas protektora zīmējumu, kas nodrošina lielu riepas saskares laukumu ar ceļu, kas savukārt nodrošina lielisku vadību un ievērojami ietekmē bremzēšanas ceļu.

Noslēgumā !

MMK riepu servisa ieteikums būtu vasarā tomēr izvēlēties vasaras riepas, ar tām bus drošāk, ekonomiskāk un pati braukšana arī būs patīkamāka.

Jūties droši uz ceļa un nepārmaksā! Vasaras riepas vasarā ir drošākas kā m+s vai ziemas riepas!

Nenokavē! Vasaras riepu IZPĀRDOŠANA pie mums sākusies – abos MMK riepu centros!

Droši raksti, zvani vai vislabāk – brauc ciemos! Konsultēsim un palīdzēsim izvēlēties piemērotākās riepas tieši Tavām vajadzībām un par labu cenu!😉

✔️Riepas un diski par super cenām!

✔️Montāža 30 minūšu laikā!
✔️Riepu remonts!
✔️Riepu glabāšana!
✔️Disku taisnošana!
✔️Disku metināšana!
✔️Disku krāsošana!

Visam 100% garantija!!!🙂

MMK riepas diski serviss MMK serviss Mūkusala

.

 

 

ATSTĀJIET KOMENTĀRU

KATEGORIJAS

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu