Vasaras riepas jau noliktavā
  • 5210
  • 0

Vasaras riepas jau noliktavā

Izdevīgi! 2017.gada vasaras riepas jau noliktavā un par pirmssezonas cenām! Plašs modeļu un izmēru klāsts!

MMK Riepu Serviss 2017.gada vasaras sezonā piedāvās klientiem vairāk kā 100 dažādus riepu modeļus no pasaules labākajiem premium, vidējās un budžeta klases riepu ražotājiem. Nodrošināsim daudzos modeļos labākās vai vienas no labākajām cenām Latvijā.
Aplūkot pilnu vasaras preču sortimentu varat šeit…

Riepu tirgus ir piesātināts ar daudzu ražotāju un dažādas kvalitātes riepām un pa cenām, kas ir adekvātas un kuras nav.  No lielākas daļas klientu redzes punkta visas riepas izskatās vienādas, taču tas tā nav. Svarīgs ir saturs, uzbūve. Attīstība riepu pasaulē ir ļoti strauja uz priekšu iet gan tehnoloģijas gan inovācijas, tādēļ iesakām pirms riepu iegādes konsultēties visiem pircējiem.

Bieži tirgū ir preces, kur cena ir augstāka par riepas kvalitāti. Ja ar lielāko pasaules ražotāju riepām problēmas ir reti, tad ar budžeta klases ar tām nākas saskarties biežāk. MMK Riepu Serviss piedāvā klientiem tikai tādas riepas, kuru kvalitāte ir pārbaudīta.  Lai klienti neapjuktu MMK Riepu Serviss piedāvās iegādāties mūsuprāt  labākos riepu modeļus jeb labākas izvēles katrā segmentā tā, lai klients atbilstoši savām prasībām var iegūt maksimāli labas riepas nepārmaksājot.

Kā tika minēts tirgū ir ļoti liels piedāvājums un bieži vien pircējiem ir grūti orientēties. Varam ieteikt paļauties uz MMK Riepu Serviss pieredzējušo speciālistu rekomendācijām un varam garantēt, ka Jūs iegūsiet jūsu vajadzībām piemērotākās riepas un par labu cenu!

Spējam nodrošināt zemākās cenas un regulāras Akcijas! Ņemot vērā lielos pārdošanas apjomus, plašo izvēli no daudziem ražotājiem praktiski visu sezonu kāds no modeļiem katrā izmērā ir par akcijas cenu! Ja vēlaties ietaupīt droši zvaniet mūsu atsaucīgajiem pārdevējiem, kuri izstāstīs, kuras riepas attiecīgajā brīdī ir pa vislabākajām cenām.

2017.gada uzsvars tiks likts uz šādu ražotāju produktiem:

Premium klasē piedāvāsim: Bridgestone, Michelin, Dunlop, Nokian, Goodyear u.c.
Vidējā klasē: Lassa, Hankook, Yokohama, Toyo, Falken, Marshal u.c.
Laba budžeta klase: Dayton, Kormoran, Kingstar, Rotalla, Sailun, Sunfull, Antares u.c.

Svarīgi… ja kādu riepu modeli vai izmēru nevarat atrast mūsu internetveikalā droši zvaniet. Nodrošināsim!

Pilns serviss.  Mums svarīgi, lai mūsu Klienti būtu apmierināti, tādēļ nodrošinām pilnu servisu, kas saistīts ar auto riepām. Izdarīsim visu – samontēsim, nobalansēsim, noglabāsim nesezonas riepas, saremontēsim diskus, ja vajadzēs nokrāsosim.

Garantija. MMK Riepu Serviss nodrošina garantiju visam, gan riepām ko pārdodam, gan darbiem ko veicam. Droši varat paļauties uz mums!

Aicinām gatavoties 2017.gada vasaras sezonai laicīgi. Atgādinām, ka riepas pirms sezonas iegādāties ir izdevīgāk. Un – vēl – Ja ir kādi jautājumi droši zvaniet.  Ar prieku palīdzēsim!

Vienmēr laipni
Jūsu MMK Riepu Serviss
Rīgā, Biķernieku iela 121k.
26265050

KATEGORIJAS