Montāža 30 minūšu laikā

Skatīt vairāk
Rīga

P.-Pk. 9:00 - 19:30

Se. 9:00 - 16:00

Sv. 10:00 - 15:00

Rīga

P.-Pk. 9:00 - 19:30

Se. 9:00 - 16:00

Sv. 10:00 - 15:00

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

Vai manas riepas kalpos ilgi?

Vai manas riepas kalpos ilgi?

Jaunas riepas kalpos ievērojami ilgāk, ja būsi tās pareizi izvēlējies un par tām labi rūpēsies. Gan izvēloties riepas un diskus, gan domājot par to apkopi, nevajag kautrēties uzdot jautājumus riepu servisa darbiniekiem. Lūk, daži jautājumi, uz kuriem noteikti vajadzētu noskaidrot atbildes.

  • Vai manas riepas ir piemērotas sezonai un laika apstākļiem? Riepu servisa speciālisti no sirds iesaka vienmēr mainīt riepas, vadoties pēc laikapstākļiem. Tas ir svarīgi, pirmkārt, jau jūsu pašu drošības dēļ, un, otrkārt, no tā ir arī atkarīgs riepu ilgmūžība.
  • Vai manas riepas ir labas kvalitātes? Riepas obligāti jāpērk tikai un vienīgi no uzticama tirdzniecības pārstāvja un ieteicams izvēlēties pazīstamu un pārbaudītu zīmolu riepas. Protams, jāņem vērā arī visi tehniskie parametri un sezona. Ja esi apjucis plašajā riepu klāstā – droši jautā palīdzību profesionāļiem. Piemēram, MMK Servisa riepu speciālisti vienmēr ir gatavi palīdzēt jums izvēlēties optimālo variantu gan kvalitātes, gan cenas ziņā.
  • Vai manām riepām ir garantija? Jābūt tā, ka visām riepām ir ražotāju noteiktā garantija, taču par to noteikti vajadzētu pārliecināties pirms pirkuma izdarīšanas. Tomēr paturiet prātā, ka garantija nepalīdzēs mehānisku bojājumu, piemēram, pārdurtas riepas gadījumā.
  • Vai manu riepu lietošanas instrukcija man ir saprotama? Dažiem šķiet, ka viņi paši ir gudri, tāpēc viņiem nekādas instrukcijas nav nepieciešamas, taču ne velti riepu ražotāji kopā ar riepām dod arī informāciju – tā patiešām var noderēt. Kamēr vēl esi servisā, pamēģini atrast, kur instrukcijā ir tavu riepu parametri. Kaut vai šī iemesla dēļ instrukcija ir jāsaglabā!
  • Vai manas riepas ir profesionāli piemontētas un nobalansētas? Arī šajā ziņā vislabākais ir paļauties uz labiem speciālistiem, kuri strādā ar pašām labākajām tehnoloģijām. Piemēram, MMK Servisā tiek izmantotas labākās vācu, itāļu un amerikāņu montāžas iekārtas, turklāt riepu balansēšanas iekārtas tiek regulāri kalibrētas un atkārtoti pārbaudītas, lai vienmēr sniegtu nemainīgi precīzu rezultātu.

KATEGORIJAS

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu

AKCIJA! RIEPU PIRMSSEZONAS IZPĀRDOŠANA!

STRĀDĀJAM
     KATRU 
     DIENU