Montāža 30 minūšu laikā

Skatīt vairāk
Rīga

P.-Pk. 9:00 - 19:30

Se. 9:00 - 16:00

Sv. 10:00 - 15:00

Rīga

P.-Pk. 9:00 - 19:30

Se. 9:00 - 16:00

Sv. 10:00 - 15:00

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

Budžeta klases, Ķīnā ražotas vasaras riepas?
  • 2033
  • 0

Budžeta klases, Ķīnā ražotas vasaras riepas?

Tuvojoties 1.martam, daudzi autovadītāji nonāk situācijā, kad savam spēkratam jāiegādājas jaunas vasaras riepas. Plašajā riepu klāstā iespējams viegli apjukt, tā pat rodas jautājums vai iegādāties augstas klases dārgas riepas, vai iespējams pat uz pusi lētākas budžeta klases Ķīnas riepas.

Īsumā par situāciju Ķīnas riepu sektorā.

Ķīnā ir simtiem riepu ražošanas rūpnīcu un pēdējo gadu laikā tās ir piedzīvojušas strauju attīstību. Puse no riepu ražošanas cehiem koncentrējušās Šandongas provincē Ķīnā, to saražotā produkcija ieguvusi popularitāti pasaulē kā labas kvalitātes pasažieru automobiļu radiālās (PCR) riepas, kravas automašīnu un autobusu radiālās (TBR) riepas, vieglo kravas automašīnu riepas (LTR) un “off-the” Road radiālās (OTR) riepas.

SAILUN, ANTARES, ALTENZO, AUSTONE, SUNFULL, HIFLY, KINGSTAR ir daži no populārākajiem Ķīnas riepu zīmoliem. Pieaugot riepu ražotāju skaitam Ķīnā, kvalitāte, kas tiek nodrošināta, saskaroties ar konkurenci, kļūst par pasaules ekonomikas fenomenu. Reti kurā nozarē pieredzēts tik straujš tehnoloģisko risinājumu, popularitātes un kvalitātes kāpums attiecībā pret cenu un pieejamību pasaulē. Pēdējās dekādes laikā Ķīnai ir izdevies iespraukties un arī noturēties top 20 pasaules pieprasītāko riepu sarakstā ar vairākiem ražojumiem.

Ārvalstīs pieejamie informācijas avoti, kā arī mūsu, nu jau 5 gadus ilgā pieredze Latvijas tirgū, liek mums secināt, ka Ķīna paliek aizvien spēcīgāks, līdzvērtīgāks konkurents kā ASV tā EIROPĀ un citur ražotām riepām. Laiki mainās, Pasaules ekonomika uz vietas nestāv un uzraksts “Made in China” mūsuprāt vairs nav uzskatāms kā “lētas” kvalitātes produkts, drīzāk attiecīgās situācijās liecina par maciņam gudru un pārdomātu lēmumu. MMK Serviss paši veicam riepu testus un jaunām riepām dodam līdzi garantiju. 

Esi uzmanīgs – pārbaudi savas riepas!

Sekot līdzi savam riepu tehniskajam stāvoklim ir svarīgi gan ziemas gan vasaras sezonā, ja šķiet, ka pienācis laiks nomainīt sava auto riepas iesakām lieki neriskēt un negaidīt līdz bīstamai situācijai uz ceļa. Palīdzēsim noskaidrot vai riepas ir piemērotas drošai braukšanai. Tā pat atcerēsimies, ka viennozīmīgi labāk braukt ar jaunu Ķīnas budžeta riepu nekā nodilušu, lietotu, bet dārgu Premium klases riepu. Riepu pārbaude uz ceļiem. Seko līdzi protektora nodilumam. Rekomendējam pēc katras riepu maiņas auto veikt riteņu ģeometrijas regulēšanu, kas nodrošinās vienmērīgu protektora nodilumu.

Pēdējo 10 gadu laikā arī Latvijā ir strauji pieaudzis pieejamo riepu un to ražotāju klāsts. Ja riepu izvēle škiet apgrūtinoša vai iepazīšanās ar plašo sortimentu aizņem pārāk daudz laika, MMK Serviss darbinieki vienmēr palīdzēs izdarīt pareizo izvēli, piemērotu tieši jūsu braukšanas manierei, vajadzībām un finansiālajam stāvoklim.

KATEGORIJAS

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu

AKCIJA! RIEPU PIRMSSEZONAS IZPĀRDOŠANA!

STRĀDĀJAM
     KATRU 
     DIENU