Montāža 30 minūšu laikā

Skatīt vairāk
Rīga

P.-Pk. 9:00 - 19:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Rīga

P.-Pk. 9:00 - 19:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

Un kur glabājas tavas riepas?

Un kur glabājas tavas riepas?

Ja lieto vairāk nekā vienu riepu komplektu, piemēram, ziemas un vasaras riepas, tad, sezonām mainoties, aktuāls kļūst jautājums, kur riepas uzglabāt. Redzēti ir dažādi varianti – viens sakrauj riepas uz balkona, otrs noliekt turpat istabā, trešais iestumj pagrabā, taču, ja vēlies, lai tavas riepas kalpotu kvalitatīvi un pēc iespējas ilgāk, tad tik pavirši pret šo procesu tomēr nevajadzētu izturēties.

Varbūt kādam šķiet, ka riepas tādi parasti gumijas gabali vien ir, taču patiesībā tavas riepas ir diezgan kaprīzas – tām nepatīk karstums, bet vēl sliktāku iespaidu uz tām atstāj mitrums. Tiesa gan – arī aukstums riepām nenāk par labu, jo izrādās, ka riepas var arī sasalt. Ideāli, ja riepām tiek nodrošināt sausa vieta ar nemainīgi vēsu temperatūru – tad tavas riepas būs laimīgas. Parastā garāža riepu uzglabāšanai nebūs piemērota, ja vien tajā nav klimata kontroles iekārtas. Vēl jo vairāk – riepām ļoti kaitīgs ir ozons, tāpēc tās nevajadzētu glabāt blakus mehāniskajām ierīcēm, ka ģenerē ozonu. Bēniņi uzglabāšanai varētu būt gana sausi, taču vai tur nebūs par karstu vasarā un par aukstu ziemā? Pagrabā varētu būt patīkams vēsums, atliek tikai uzmanīties no mitruma – riepas noteikti vajadzētu turēt labi noslēgtā brezenta vai plēves maisā! Un atceries – pirms liec riepas maisā, tās derētu kārtīgi notīrīt, nomazgāt un izžāvēt.

Bet kur atpūtīsies tavas riepas, ja īsti nav ne pagraba, ne bēniņu un kur nu vēl garāžas ar klimata kontroli? MMK Serviss, kas nodrošina gan riepu tirdzniecību, gan remontu, ir padomājis arī par šo aspektu un par saprātīgu samaksu piedāvā tavu riepu uzglabāšanu noliktavā, kuras apstākļi ir īpaši piemēroti šim procesam. Ne sezonas riepu uzglabāšana (līdz 9 mēnešiem) izmaksā sākot no 20 eiro par komplektu. Riepas iespējams uzglabāt ar vai bez diskiem, taču MMK Servisa speciālisti tomēr ieteiktu nesezonas riepas glabāt uz otriem diskiem, lai, gadalaikiem mainoties, tās katru reizi atkal nav jāmontē.

KATEGORIJAS

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu

ESAM ATVĒRTI! ATLAIDES LĪDZ -50%

Piegāde
Latvijā
24h 🚛