Montāža uz vietas

Skatīt vairāk
Rīga

P.-Pk. 9:00 - 19:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Rīga

P.-Pk. 9:00 - 19:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

TOP riepu ražotāji
 • 1365
 • 0

TOP riepu ražotāji

Auto riepu līderi

Gads ir noslēdzies, veiksmīgi sagaidīts jaunais un, teju visu, nozaru speciālisti steidz sagatavot dažādus topus un pārskatus par pagājušā gada veiksmēm un neveiksmēm. Tādus varam atrast par jebkuru sfēru – celtniecību, tehnoloģijām, modi un skaistumkopšanu un tā šo sarakstu varētu turpināt vēl ļoti ilgi. Arī automašīnu industrija nesnauž un ir sagādājusi visiem interesentiem iespēju iepazīties ar pagājušā gada labākajiem TOP riepu ražotājiem.

TOP riepu ražotāji gadu no gada sarakstā figurē pārsvarā vienās un tajās pašās pozīcijās, taču netrūkst gadījumu, kad kādu tirgus līderi sarakstā nomaina pārstāvis, kas pārsteidzis visus ar kādu inovāciju, tādēļ godam nopelnījis vietu līderu Topā.

Zemāk piedāvājam nelielu ieskatu 10 populārākajos riepu ražotājos. Kas zina, varbūt saraksts šogad mainīsies!

 1. Michelin – pārliecinošs TOP līderis vairākās pozīcijās. Šī ražotāja vērtība ir     iespaidīga – teju 8 miljardi ASV dolāru, kas ir par 30% vairāk kā pirms diviem gadiem. Michelin riepas nekad nepievils un līdera pozīcija ir godam nopelnīta.
 2. Bridgestone – šis ražotājs savas līdera pozīcijas pērnajā gadā cienīgi nodevis Michelin, taču tas nebūt nenozīmē kvalitātes kritumu. Šis ir japāņu uzņēmums, kas ražo dažādas riepas ne tikai sauszemes, bet arī gaisa transportam.
 3. Continetal – vēl viens zīmols, kas komentārus neprasa. Plaši pazīstams un pieprasīts autobraucēju vidū, tādēļ trešā pozīcija ir saprotama. Vācu kvalitāte ir izteikta visās sfērās, arī riepu ražotnē.
 4. Goodyear – vairākus gadus atspēko     savu nosaukumu un cienīgi nopozicionējusi savas pozīcijas ceturtajā vietā jau otro gadu pēc kārtas. Interesanti, ka uzņēmums savas gaitas sāka ar pakavu ražošanu.
 5. Dunlop – meitas uzņēmums, kas pieder Goodyear un Sumitomo. Aizpērn ieņēma 8. pozīciju, bet nu jau piekto. Vai līderim ir pamats uztraukumam?
 6. Hankook – Korejiešu zīmols, kura vērtība gada laikā strauji cēlās par veseliem 15%. Uzņēmuma vērtības balstās uz inovāciju, drošību un kvalitāti.
 7. Pirelli – viens no populārākajiem zīmoliem. Pērnais gads gan nav bijis tik veiksmīgs, bet nekad nevar zināt, ko nesīs nākošais!
 8. Maxxis – ķīniešu zīmols, kas     “apavus” ražo teju jebkāda veida transportlīdzekļiem. Jāteic, ka pozīcija godam nopelnīta, it īpaši, ja ņem vērā faktu, ka zīmols ir salīdzinoši jauns.
 9. Yokohama – japāņu ražotājs, kas izceļas ar inovācijām un tehnoloģijām. Redzēsim, kā veiksies šogad.    

Sumitomo – gada laikā zaudētas četras pozīcijas, taču tas nenozīmē, ka nākošā gada topā neieraudzīsim šo riepu ražotāju.

KATEGORIJAS

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu