Riepu un Disku tirdzniecība

MMK Riepu Serviss – daudz riepas un diski par labākajām cenām Latvijā un kvalitatīva riepu montāža uz vietas.

MMK Riepu Serviss ir divi lieli riepu un auto disku veikali Rīgā – reāli riepu veikali, kuros ļoti daudz riepas ir uz vietas, tās var izpētīt, aptaustīt, saņemt profesionālu konsultāciju pirms pieņemt lēmumu par to iegādi. 

100% garantija gan riepām, gan diskiem, gan darbam.

Riepas un auto diski ir tās auto daļas, kuras klienti vēlas redzēt dzīvē pirms izdarīt pirkumu. Pie mums tas ir iespējams.

MMK riepu centros ļoti liela riepu un disku izvēle ir uz vietas.

Mūsu interneta veikalā piedāvājam visas populārākās vieglo automašīnu, SUV, komerctransporta, vieglo kravas auto un moto riepas. Lielākā daļa riepu, kas redzamas mūsu interneta veikalā, atrodas mūsu noliktavā un ir dabūjamas uzreiz pēc pasūtīšanas.

Pēdējo gadu laikā esam krietni paplašinājuši Mežciema riepu centru un 2018. gadā no jauna uzbūvējuši vēl lielāku riepu centru Pārdaugavā, blakus T/C Rīga Plaza. Pie mums ir viena no lielākajām riepu izvēlēm Latvijā. Piedāvājam vairāk kā 50 dažādu Latvijā un pasaulē zināmu ražotāju riepas. Atšķirībā no citiem interneta veikaliem, kuri piedāvā visu, tomēr reālajā dzīvē nekas nav pieejams uz vietas – mums ir īsti riepu veikali ar vairāk kā 30000 riepām uz vietas. Varam apmierināt gandīz jebkuras klientu prasības. Mums ir ļoti liels sadarbības partneru loks un pieeja varāk kā 10 000 000 riepām visā pasaulē. 

Nodrošinam pilnu pakalpojumu klāstu, kas saistīts ar auto riteņiem – riepu un disku tirdzniecība, montāža un balansēšana, riepu un disku remonts (disku taisnošana, valcēšana, metināšana, pulverkrāsošana). Esam rūpīgi izvēlējušies Vācijā, Itālijā, ASV un Japānā ražotas riepu montāžas, balansēšanas un disku labošanas iekārtas, kas uzticami kalpo un precīzi darbojas, lai nodrošinātu mūsu darba kvalitatīvu izpildi.

Atšķirībā no konkurentiem MMK dod 100% garantiju gan riepām, gan darbam. Mūsu klienti var būt droši, ka atbildam par visu ko darām.

Lai nodrošinātu nemainīgi augstu darba kvalitāti, MMK komandā ir tikai un vienīgi profesionāli darbinieki, kam šis darbs ir vienlaicīgi arī hobijs. Lielai daļai mūsu speciālistu ir vairāk nekā 10 gadu pieredze šajā jomā, regulāri papildinām zināšanas par pasaules tendencēm riepu ražošanā un auto industrijā kopumā. Riepu industrija ir ļoti dinamiska, milzīgās konkurences iespaidā tirgus pieprasa arvien jaunas inovācijas un tehnoloģiskos risinājumus. Lai konkurētu pasaules tirgū, riepām ir jābūt arvien labākām un vēl pieejamākām, tāpēc, lai saviem klientiem piedāvātu labākos un optimālākos produktus, regulāri izglītojamies un īpašu uzmanību pievēršam respektablo riepu testu rezultātu analīzei. Strādājot roku rokā ar nozares profesionāļiem un regulāri komunicējot ar mūsu klientiem  uzklausot atsauksmes, kā arī pašiem testējot riepas, mums izdodas iegūt objektīvu, vispusīgu, plašu un niansētu informāciju. Tādēļ droši var teikt, ka esam zinoši šajā jomā un mūsu klienti izvēloties riepas savam auto var būt pārliecināti, ka tā būs pareizā izvēle. 

MMK Serviss – Jauni diski par zemām cenām!

Jauni diski – jauns izskats, laba investīcija un paaugstināta vērtība! Par lieliskām cenām un lielā izvēlē riepas un diski – MMK Pārdaugavā  (Mūkusalas 72d pie Rīga Plaza ) un Mežciemā (Biķernieku 121k 800m no IKEA) Diski teju visa veida automašīnām uz vietas, konsultēsim, piemērīsim diskus un riepas pēc jūsu gaumes! Pie mums atradīsi diskus visām populārākajām automašīnām – BMW, VW, AUDI,  ŠKODA, MERCEDES, VOLVO, LAND ROVER, LEXUS, TOYOTA, FORD, OPEL, NISSAN, SEAT, JEEP, SAAB, KIA, RENAULT u.c.  Jaunu disku uzstādīšana savam spēkratam nodrošinās ne tikai atsvaidzinošu, patīkamu uzlabojumu tā ārējā izskatā, bet arī paaugstina tā vērtību! Diski ir automobīļa ritošās daļas sastāvdaļa, svarīga konstruktīva sistēma, kas nodrošina stabilitāti un dinamiskumu.

Jaunumi: Diski un riepas līzingā tikai 20 minūšu laikā! 

Neatliec savu vēlmju īstenošanu uz vēlāku laiku. Ja vēlies jaunus diskus, bet nav iespēja samaksāt uzreiz – tā vairs nav problēma! Pērc jaunus diskus uzreiz, bet maksā vēlāk. MMK nāk soli pretī saviem klientiem un ar 2020.gadu nodrošinām disku un riepu iegādi arī līzingā – abos MMK riepu centros Rīgā! Ja disku un riepu iegāde līzingā izmaksā tikai no 20 Eur mēnesī, tad tas ir pieejams gandrīz jebkuram. Turklāt, līzinga noformēšana aizņems tikai 20 minūtes. 

Pērkot diskus kopā ar riepām montāžu veicam bez maksas.

Vēl viens izdevīgs jaunums mūsu klientiem – pērkot disku komplektu kopā ar jaunām riepām, montāžas darbus veicam bez maksas! Tas ļauj ne tikai ietaupīt naudu, bet arī gūt pārliecību, ka jūs būsiet ieguvuši piemērotākās riepas, pareizā izmērā un atbilstoši jūsu vajadzībām. Turklāt gan riepām, gan diskiem un montāžai būs garantija. 

Jūsu vecie diski un riepas var būt kā iemaksa pērkot jaunus diskus un riepas.

Šī ir nebijusi opcija. Tā dod iespēju iegādāties jaunus diskus un riepas un mēs atpērkam jūsu vecos diskus. Tas nozīmē, ka jūsu vēlmju realizācija kļūst vēl pieejamāka. Kas var būt vēl vienkāršāks?! Jūs atbraucat pie mums, izvēlaties jaunus diskus un riepas, mēs novērtējam jūsu vecos riteņus, vienojamies par to cenu un norēķinām nost no jauno disku cenas. Turklāt visu summu varam nofomēt līzingā! Ļoti izdevīgi un bez liekām problēmām.

Droši brauc pie mums – mēs palīdzēsim uzlabot jūsu auto izskatu piedāvājot labu apmaksas risinājumu!

MMK Riepas, MMK Serviss – Lietie diski plašā sortimentā!

Piedāvājam jaunus orģinālos kā arī aftermarket diskus. Pieejami plaša spektra  – tērauda, lietie alumīnija tā pat arī kaltie auto diski! Jebkuram auto īpašniekam piemeklēsim nepieciešamo. Pilsētas vai sporta auto – no budžeta līdz pat pašiem ekskluzīvākajiem diskiem – tieši MMK riepu centros !

Premium klase – Japan racing; ABT; AEZ; Fonmetal; Avus; OZ Racing; BBS; Sparco; ATS; Brabus; Breyton; G-Power; Kahn; Lorinser; Schnitzer; Vossen

Vidējās klase – Momo; Enzo; Dezent; RC Design; Dotz; Alutec; MAK; MSW; American racing; Brock; MAK; Reds; Team Dynamics; Vissol; WSP

Budžeta klases – iFree; Nano; LegeArtis; KFZ; KIK; Kronprinz

 Uz vietas ir iespējams izvēlēties teju jebkura stila, izmēra diskus, Specifiskus, eksotiskus vai īpaši retus diskus piegādāsim no lielākajām Eiropas noliktavām. Daudz diski uz vietas un pēc pasūtījuma !

Pie mums ir viss: Riepas, diski, skrūves, uzgriežņi, flanči, kvalitatīva montāža, disku valcēšana un  visam 100% garantija!

Cena par disku sākot no tikai 39.99 eiro. Riepu cenas no 25 eiro.

MMK – kvalitatīvs disku remonts, disku taisnošana jeb valcēšana, metināšana un pulverkrāsošana!

Ja gadījumā esošie diski ir estētiski bojāti, sasisti vai ir parādījusies plaisa – MMK speciālisti tos atjaunos – pie mums arī disku remonts – disku taisnošana, valcēšana, metināšana un pulverkrāsošana uz vietas mūsu riepu centros. 

Augstu kvalitāti un labu cenu garantējam.

Zvani vai vislabāk brauc ciemos – Gaidīsim !

Jautājumu gadījumā (piemērotība un sortiments) zvaniet: Disku speciālists Oskars 23204444

Riepu katalogs

Vai vēlaties iegūt plašāku informāciju par riepām?

Jautājumu gadījumā zvaniet:

Riepu un disku speciālists Edgars

tel:26265050

Jautājumu gadījumā zvaniet:

Riepu un disku speciālists Zigmārs

26342266

Riepas visām sezonām

Vasaras riepas

Cieta sastāva riepas, kas piemērotas braukšanai vasarā.

Ziemas riepas

Mīkstā sastāva jeb Skandināvijas tipa ziemas riepas vai riepas ar radzēm.

Vissezonu riepas (m+s)

Cietāka sastāva riepas, kas paredzētas braukšanai cauru gadu.

Mums rūp Jūsu un apkārtējo drošība

Rūpējoties par Jūsu un apkārtējo drošību, MMK Riepu Serviss speciālisti iesaka katrā sezonā braukt ar piemērotām riepām, kas ir labā stāvoklī: ar vasaras riepām vasarā un ar ziemas riepām ziemā! Un veikt riepu maiņu atbilstoši laikapstākļiem. Riepas ir vienīgā Jūsu transportlīdzekļa detaļa, kas saskaras ar zemi, tām ir būtiska nozīme kontrolē pār automašīnu, īpaši ekstrēmos apstākļos:

 • lielā ātrumā
 • stipra lietus laikā
 • snigšanas laikā uz apledojušiem ceļiem
 • uz slapjiem ceļiem
 • u. c.

Respektējot klientu finansiālās iespējas, nodrošināsim, ka saņemsiet labākās riepas, ko par pieejamajiem līdzekļiem varēs iegādāties.

Populārākie un visplašāk atzītie riepu zīmoli

Saviem klientiem piedāvājam tikai atzītu, uzticamu un kvalitatīvu zīmolu riepas.
Tie ir riepu ražotāji, kas nav likuši vilties ne mums, ne mūsu klientiem.

Bieži uzdotie jautājumi

 • Vai riepām ir garantija?
  Jā, protams. Katrs riepu ražotājs nodrošina savām riepām atbilstošu garantiju. Taču riepu garantija neattiecas uz riepu mehāniskiem bojājumiem, piemēram, pārdurta riepa, uzbraucot uz asa priekšmeta, u.tml.
 • Kad ir jāmaina riepas?
  Riepas ir jāmaina, kad tās ir nolietotas, bojātas vai kad to paredz likums.
  Latvijā visiem auto ir obligāti jābūt aprīkotiem ar ziemas riepām no 1. decembra līdz 1. martam. Tomēr ziemas riepas (bez radzēm) drīkst uzstādīt jau no 1. oktobra un braukt līdz 1. maijam.

  Savukārt ar vasaras riepām drīkst braukt no 1. marta līdz 1. decembrim.

  Minimālais ziemas riepu protektora dziļums ir 4 mm, bet minimālais vasaras riepu protektora dziļums ir 1,6 mm.

  Ja Jūsu auto ir riepas ar radzēm, tad tās būs jāmaina, pat ja ziemā dodaties uz kādu no Eiropas valstīm, kurā ir aizliegts braukt ar radžotām ziemas riepām.

 • Kāpēc riepas nodilst nevienmērīgi?
  Riepu nevienmērīgam nodilumam var būt daudzi iemesli. Daži no tiem ir bojājumi ritošajā daļā, nepareizs spiediens, pārāk liels svars, nenoregulēts savērsums vai savirze u. c.
 • Kā pareizi uzglabāt riepas?
  Riepas vislabāk uzglabāt kopā ar diskiem. Tas samazina riepu bojājumu iespēju, katru reizi tās montējot uz diskiem. Tāpat riepas ir ieteicams glabāt sausā, vēsā vietā, kur tās neapspīd tieši saules stari.
  Parasti riepu centri, tostarp MMK serviss, nodrošina riepu glabāšanu atbilstošos apstākļos.
Uzzināt vairāk