P. 900-1900
O.
T.
C.
Пк.
Se. 900-1600
St. Закрыты
P. 900-1900
O.
T.
C.
Пк.
Se. 900-1600
St. Закрыты

Онлайн-заказы Онлайн-заказы

Выберите необходимый размер покрышек

Доступность:

Выгода 72 за компл.
Скидка
Доступно под заказ

255/55R18 Goodride SW658 109H XL

Goodride SW658 зимняя шина, разработанная для внедорожников и кроссоверов, используемых преимущественно в городских условиях. В настоящее время это большинство автомобилей в городских условиях, поэтому трудно переоценить пригодность этой модели. Особенно учитывая не только привлекательную стоимость, но и очень высокие технические характеристики. Они обеспечиваются за счет разработки и производства продукции с использованием новейших технологий и материалов, предоставляемых зарубежными партнерами китайской компании. В их число входят мировые лидеры шинной индустрии.

Цена

8700

/1 шт.
34800/4шт.

Экономия указана для 4 шин

1-2 дня
6 шт.

На другом складе

Доступно в течение 1-2 дней

Дополнительная информация

Расход топлива

C

Уровень шума (значок)

2

Уровень шума Дб

73

Сцепление с мокрой поверхностью

C

Индекс скорости (Si)

H XL (макс. 210 км/ч)

Индекс нагрузки (Li)

109

Производитель

Гудрайд

Диаметр

R18

Высота

55

Ширина

255

Сезон

Всесезонный, зимний

Модель

Goodride SW658

Характеристики шин

Apraksts

Goodride SW658 ziemas riepas ir paredzēts apvidus auto un krosoveriem, kurus galvenokārt izmanto pilsētās. Mūsdienās šādu auto pilsētvidē nu jau ir vairākums, tāpēc ir grūti pārvērtēt šī modeļa atbilstību. Jo īpaši ņemot vērā ne tikai pievilcīgās izmaksas, bet arī ļoti augstos tehniskos parametrus. Tie tiek nodrošināti, izstrādājot un ražojot produktus pēc jaunākajām tehnoloģijām un materiāliem, kurus nodrošina Ķīnas uzņēmuma ārvalstu partneri. Starp tiem ir pasaules līderi riepu rūpniecībā.

Goodride SW658 riepu galvenās iezīmes

– agresīvs V formas protektors nodrošina maksimālu saķeri uz ziemotiem ceļiem;

– statiska, cieta gareniskā riba centrā uzlabo stabilitāti, ātrāk un precīzāk sniedz riepu reakciju uz stūres pagriezieniem, samazina degvielas patēriņu, optimizē ārējā spiediena sadalījumu pa kontakta plāksteri;

– protektora kantainais profils paplašina saskares vietu, piešķirot tai gandrīz kvadrātveida formu, kas ievērojami palielina saķeri;

– vairāk nekā 5000 saķeres malu, ko veido daudzās lameles, nodrošina riepas stabilitāti un uzticamību uz sniega un ledus;

– šķērseniskās drenāžas rievas, kas atrodas asā leņķī pret kustību, ļauj jums pārliecinoši pārvietoties nelabvēlīgos ceļa apstākļos.

Goodride SW658 protektora raksturojums

Nav grūti uzminēt, ka Goodride SW658 ir paredzēta izmantošanai galvenokārt uz ziemotiem, apsnigušiem asfeltētiem ceļiem. Par to varam pārliecināties tuvāk aplūkojat tās protektora dizaina iezīmes. Tas satur pietiekami lielu skaitu atsevišķu bloku, kas izvietoti salīdzinoši nelielā attālumā viens no otra. Kombinācijā ar ļoti garām un ļoti slīpām drenāžas rievām, tas riepai piešķir ļoti agresīvu izskatu.

Goodride SW658 protektora centrā plata gareniska riba

Viena no galvenajām šīs riepas protektora dizaina iezīmēm ir gareniska, riepu visaptveroša riba, kas izvietota tieši pa vidu. Šim protektora elementam ir salīdzinoši liels platums un tā ir nepārtraukta visā tā garumā. Šo faktoru kombinācija piešķir Goodride SW658 vairākas ievērojamas priekšrocības. Pirmkārt, tā ir stabilitāte un lieliska riepas reakcijas precizitāte uz vadītāja darbībām, veicot manevrus un pagriežoties. Turklāt stingra, plata riba protektora centrā samazina rites pretestību, un, optimizējot spiediena sadalījumu pa kontakta laukumu, novērš nevienmērīga nodiluma rašanos un attīstību.

Goodride SW658 plecu zonas dizains

Katra no plecu zonām ir neatkarīgu bloku virkne, kas atrodas gandrīz taisnā leņķī un atšķiras pēc izmēriem. Kombinācijā ar gandrīz 90 grādos izveidotu riepas profilu, šī konstrukcija, no vienas puses, uzlabo riepu veiktspēju bremzēšanas un paātrinājuma laikā. Tā pat, no otras puses, izturību pret sānu slīdēšanu. Uz neattīrītiem sniegotiem ceļiem plecu zonas bloki veido papildu saķeres malas. Ar šādu riepas dizainu, Goodride SW658 pievarēt dziļu sniega segu, nebūs nekādu problēmu.

Goodride SW658 lameļu efektivitāte

Šipu neesamība netraucēja Goodride speciālistiem nodrošināt riepai lieliskus rādītājus saķerei uz slideniem ceļiem. Tas tiek panākts vairāku tūkstošu asu malu dēļ, kas veidojas, saskaroties neskaitāmajām lamelēm ar ceļa virsmu. Tajā pašā laikā iegriezumu zigzaga forma ierobežo bloku kustīgumu, kas palielina to stingrību un tajā pašā laikā uzlabo vadāmību, braucot ar Goodride SW658 riepām.

Efektīvā Goodride SW658 drenāžas sistēma

Šīs riepas atvērto protektora dizainu raksturo lielas atstarpes starp blokiem, kas tādejādi paši izveido daudzas gareniskas un šķērseniskas rievas. Turklāt otrās atrodas asā leņķī pret kustības virzienu. Kombinācijā ar lielu iekšējo tilpumu šāds drenāžas rievu izvietojums ievērojami palielina to caurlaidību un tajā pašā laikā Goodride SW658 izturību pret akvaplanēšanu.

Goodride SW658 modeļa lietošanas drošību ziemas laika apstākļos un tā atbilstību valstīm ar obligātu sezonālo riepu maiņu apstiprina marķējums sniegpārslas formā uz kalna fona ar trim virsotnēm (3PMSF).

*Produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Apraksts ir paredzēts informatīvam nolūkam, un tajā varētu nebūt iekļautas visas īpašības. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā. E-veikala cenas var atšķirties no cenām veikalos.

Veikalā var būt izvietotas preces kuras iepējams iegādāties tikai pāros vai pa četrām (piemēram riepas kas palikušās pēdējās divas var nebūt iespēja iegādāties pa vienai)

Товар добавлен в корзину

Товар 255/55R18 Goodride SW658 109H XL успешно добавлен в Вашу корзину покупок!

Открытая корзина
слайдер изпардошан желтый