P. 900-1900
O.
T.
C.
Пк.
Se. 900-1600
St. Закрыты
P. 900-1900
O.
T.
C.
Пк.
Se. 900-1600
St. Закрыты

Онлайн-заказы Онлайн-заказы

Выберите необходимый размер покрышек

Доступность:

225/75R16 Hankook Winter i*pike X W429A 104T

Hankook Winter i*pike X W429A - зимняя шина, одна из последних новинок, которую известный корейский производитель шин подготовил для любителей внедорожников. Эта шина является усовершенствованным продолжением старой модели W419. Как и ее предшественница, W429 предназначена для суровых зимних условий Северной Европы и Скандинавии, что означает, что она идеально подходит для латвийского климата. Производители догадались, что что-то не так, поэтому эта модель разработана специально для кроссоверов и внедорожников.

Нет в наличии

Дополнительная информация

Сезон

Всесезонный, зимний

Производитель

Hankook

Модель

Hankook Winter i*pike X W429A

Ширина

225

Высота

75

Диаметр

R16

Индекс нагрузки (Li)

104

Индекс скорости (Si)

T (макс. 190 км/ч)

Apraksts

Hankook Winter i*pike X W429A ir radžojamas ziemas riepas, viens no jaunākajiem produktiem, ko slavenais Korejas riepu ražotājs ir sagatavojis apvidus auto (SUV) entuziastiem. Šī riepa ir vecā modeļa W419 uzlabotais turpinājums. Tāpat kā tā priekšgājējs, W429 ir paredzēts skarbajiem ziemas apstākļiem Ziemeļeiropas un Skandināvijas valstīs, kas nozīmē, ka tas ir lieliski piemērots cīņai ar Latvijas klimatiskajiem apstākļiem. Jau pārdošanas sākumā ražotāji nojauta, ka ir izdevies kas veiksmīgs tāpēc šis modelis ir paredzēts tieši krosoveriem un apvidus auto jeb SUV.

Hankook Winter i*pike X W429A galvenās iezīmes

– optimizēts V veida simetriskais protektora zīmējums uzlabo saķeres un vadāmības īpašības visa veida ziemas apstākļos;

– jauns gumijas maisījums uzlaboja riepu elastību zemā temperatūrā;

– Rūpīgi aprēķināts bloku izkārtojums un forma nodrošina augstāku komforta līmeni;

-Šipi lieliski palīdz īpaši skarbiem ziemas apstākļiem, nodrošinot vēl teicamāku saķeres momentu.

Kā mantojums no iepriekšējā modeļa, arī i*pike X tika piešķirts protektors ar V formas virziena simetrisku zīmējumu, kas tomēr ir ievērojami izmainīts. Protektora centrā tagad ir masīvāka gareniskā riba, kuras augstā stingrība nodrošina izcilu virziena stabilitāti un augstu veiktspēju, braucot pa ziemai raksturīgiem ceļa apstākļiem. Ap centrālo ribu uz abām pusēm, tāpat kā iepriekš, ir masīvi patstāvīgi bloki, kas tagad atrodas asākā leņķī attiecībā pret kustības virzienu. Tas ievērojami uzlaboja vilkmi sniegā.

I*pike X W429A plecu zonas ir divas atsevišķas protektara bloku  rindas. Salīdzinot ar tā priekšgājēju, šie protektora bloki ir kļuvuši ievērojami lielāki, un attālums starp tiem ir ievērojami palielinājies.

Pateicoties palielinātajam lameļu skaitam, kontakta laukumam ar ceļa segumu uzlabojās adhēzijas īpašības, kas uzlaboja vadāmības spēju uz slidenām virsmām. Turklāt tā jau lielais radžu skaits ir ievērojami pieaudzis, atkarībā no Hankook i*pike X W429A izmēra radžu skaits un to izvietojums ir veidots tā, lai sniegtu maksimālu saķeri gan uz ledus, gan sniegā.

*Produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Apraksts ir paredzēts informatīvam nolūkam, un tajā varētu nebūt iekļautas visas īpašības. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā. E-veikala cenas var atšķirties no cenām veikalos.

Veikalā var būt izvietotas preces kuras iepējams iegādāties tikai pāros vai pa četrām (piemēram riepas kas palikušās pēdējās divas var nebūt iespēja iegādāties pa vienai)

Товар добавлен в корзину

Товар 225/75R16 Hankook Winter i*pike X W429A 104T успешно добавлен в Вашу корзину покупок!

Открытая корзина
слайдер изпардошан желтый