P. 900-1900
O.
T.
C.
Пк.
Se. 900-1600
St. Закрыты
P. 900-1900
O.
T.
C.
Пк.
Se. 900-1600
St. Закрыты

Онлайн-заказы Онлайн-заказы

Выберите необходимый размер покрышек

Доступность:

225/65R17 Nokian WR SUV 4 106H XL

Шина Nokian WR SUV 4 предназначена для кроссоверов и внедорожников, для зимнего вождения в условиях, когда температура часто держится около 0ºC. Она имеет направленный рисунок протектора с широкими дренажными канавками, что позволяет ездить в экстремально влажных условиях и снижает риск аквапланирования, а также отличается долговечностью и экономичностью.

Нет в наличии

Дополнительная информация

Сезон

Всесезонный, зимний

Производитель

Nokian

Модель

Nokian WR SUV 4

Ширина

225

Высота

65

Диаметр

R17

Индекс нагрузки (Li)

106

Индекс скорости (Si)

H XL (макс. 210 км/ч)

Уровень шума (значок)

2

Уровень шума Дб

72

Расход топлива

B

Сцепление с мокрой поверхностью

C

Характеристики шин

Apraksts

Nokian WR SUV 4 ir riepa, kas paredzēta krosoveriem un apvidus auto, braukšanai ziemas apstākļos, kur temperatūra bieži svārstās ap 0ºC. Šai riepai ir virzīts protektora raksts ar platām drenāžas rievām, kas atļauj pārvietoties īpaši mitros apstākļos un samazināt akvaplanēšanas risku, turklāt šī riepa ir izturīga un ekonomiska.

WR SUV 4 inovācijas

Riepas izstrādē izmantots aramīda tekstils, kurš ir ļoti viegls un neticami izturīgs, un pasargā riepu no bojājumiem, turklāt riepa kalpo ilgāk. Nokian WR SUV 4 gumijas materiāla izgatavošanā izmantota Climate Grip tehnoloģija, kas pielāgo riepas elastīgumu plašam temperatūru diapazonam, palīdzot saglabāt lielisku saķeri.

WR SUV 4 galvenās iezīmes

+Inovatīvi risinājumi, kas pilnveido riepas veiktspēju ziemas apstākļos.

+Izturīga sānu konstrukcija, pateicoties aramīda tekstilam, kas izmantots riepas uzbūvē.

+Viļņveida lameles, kuras palīdz saglabāt saķeri uz slidenām ceļa virsmām.

+Taisnas lameles plecu blokos, kas palīdz saglabāt saķeri sniegā.

+”Lāča nagu” formas drenāžas kanāli, kas palīdz, braucot pa mīkstu, irdenu ceļa virsmu.

WR SUV 4 drenāžas rievas

Drenāžas rievas, kuras izveidotas lāča nagu formā palīdz ne tikai izcili novadīt sniegu un ūdeni, bet arī veido saķeri, braucot pa mīkstām un irdenām ceļa virsmām, kā piemēram, sniega putru pilsētās. Nokian WR SUV 4 drenāžas rievas ir pulētas, kas tās padara ļoti gludas, samazinot akvaplanēšanas riskus.

Nokian WR SUV 4 piemērotība Latvijas apstākļiem

Šī cietā sastāva jeb Centrāleiropas tipa ziemas riepa lieliski tiek galā kā ar mitru asfaltu, tā arī ar sniegotiem ceļiem, pateicoties Nokian ieviestajām inovācijām. Nokian WR SUV 4 būs ideāli piemērota Krosoveru un Apvidus auto vadītājiem, kas visbiežāk pārvietojas pa pilsētu un šosejām.

Nokian WR SUV 4 modeļa lietošanas drošību ziemas laika apstākļos un tā atbilstību valstīm ar obligātu sezonālo riepu maiņu apstiprina marķējums sniegpārslas formā uz kalna fona ar trim virsotnēm (3PMSF).

*Produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Apraksts ir paredzēts informatīvam nolūkam, un tajā varētu nebūt iekļautas visas īpašības. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā. E-veikala cenas var atšķirties no cenām veikalos.

Veikalā var būt izvietotas preces kuras iepējams iegādāties tikai pāros vai pa četrām (piemēram riepas kas palikušās pēdējās divas var nebūt iespēja iegādāties pa vienai)

Товар добавлен в корзину

Предыдущий товар 225/65R17 Nokian WR SUV 4 106H XL успешно добавлен в Вашу корзину покупок!

Открытая корзина
слайдер изпардошан желтый