P. 900-1900
O.
T.
C.
Пк.
Se. 900-1600
St. Закрыты
P. 900-1900
O.
T.
C.
Пк.
Se. 900-1600
St. Закрыты

Онлайн-заказы Онлайн-заказы

Выберите необходимый размер покрышек

Доступность:

Скидка
В наличии

225/65R16C Royal Black Royal Winter Van 112/110R

Королевский черный Королевский зимний фургон Коммерческие шины имеют симметричный рисунок протектора, характерный для шин c-index и проверенный десятилетиями. 

Массивные, симметрично расположенные блоки протектора имеют плотно расположенные в разных направлениях ламели. В сочетании с острыми боковыми гранями они обеспечивают отличное сцепление и маневренность в суровых зимних условиях - на грязных или обледенелых дорогах.

Цена

6900

/1 шт.
13800/2шт.

Экономия указана для 4 шин

На месте
последние 2 части

Дополнительная информация

Производитель

Королевский черный

Модель

Королевский черный Королевский зимний фургон

Сезон

Всесезонный, зимний

Ширина

225

Высота

65

Диаметр

R16C

Индекс нагрузки (Li)

112/110

Индекс скорости (Si)

R (макс. 170 км/ч)

Расход топлива

E

Сцепление с мокрой поверхностью

B

Уровень шума Дб

72

Уровень шума (значок)

2

Характеристики шин

Apraksts

Royal Black Royal Winter Van ir vissezonas/ziemas komerctransporta jeb c indeksa riepu modelis. Tas izceļas ar paaugstinātu kravnesību, nodilumizturību un drošības līmeni visdažādākajos braukšanas apstākļos.

Royal Black Royal Winter Van galvenās iezīmes

+ Paaugstināti kravnesības indeksi ļauj pārvadāt smagākas kravas intensīvos ekspluatācijas apstākļos,

+ Degvielas ekonomija,

+ Palielināta nodilumizturība,

+ Asas sānu kantes un lamelēti, masīvi protektora bloki uzlabo saķeres īpašības skarbos ziemas apstākļos, un braucot pa grants vai meža ceļiem.

+ Izcila cenas un veiktspējas attiecība.

Royal Winter Van aprīkojums

Royal Black Royal Winter Van komerctransporta riepas aprīkotas ar c indeksa riepām raksturīgo un desmitgadēm ilgi pārbaudīto simetrisko protektora rakstu. 

Masīvajos, simetriski izvietotajos protektora blokos, dažādos virzienos blīvi izvietotas lameles. Tās, tandēmā ar asām sānu kantēm, izcili veido saķeri un uzlabo manevrētspēju, cīņā ar skarbiem ziemas apstākļiem – netīrītiem vai apledojušiem ceļa posmiem. 

Royal Black Royal Winter Van pamatā izmantots īpaši izturīgs un kravnesīgs karkass. Tas papildināts ar ekstra kordu jeb brekera slāņiem, ļaujot pārvadāt smagas kravas intensīvas ekspluatācijas apstākļos. 

Riepas karkass ietērpts nodilumizturīgā un elastīgā gumijas sakausējumā, uzlabojot riepas ilgtspējību un drošību plašā temperatūru diapazonā.

*Produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Apraksts ir paredzēts informatīvam nolūkam, un tajā varētu nebūt iekļautas visas īpašības. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā. E-veikala cenas var atšķirties no cenām veikalos.

Veikalā var būt izvietotas preces kuras iepējams iegādāties tikai pāros vai pa četrām (piemēram riepas kas palikušās pēdējās divas var nebūt iespēja iegādāties pa vienai)

Товар добавлен в корзину

Товар 225/65R16C Royal Black Royal Winter Van 112/110R успешно добавлен в корзину покупок!

Открытая корзина
слайдер изпардошан желтый