P. 900-1900
O.
T.
C.
Пк.
Se. 900-1600
St. Закрыты
P. 900-1900
O.
T.
C.
Пк.
Se. 900-1600
St. Закрыты

Онлайн-заказы Онлайн-заказы

Выберите необходимый размер покрышек

Доступность:

225/55R16 Lassa Iceways 2 95T

Lassa Iceways 2 - это зимняя шина, предназначенная для компактных автомобилей и подходящая для езды в суровых зимних условиях.

Нет в наличии

Дополнительная информация

Расход топлива

E

Уровень шума (значок)

2

Уровень шума Дб

71

Сцепление с мокрой поверхностью

D

Индекс скорости (Si)

T (макс. 190 км/ч)

Индекс нагрузки (Li)

95

Производитель

Ласса

Диаметр

R16

Высота

55

Ширина

225

Сезон

Всесезонный, зимний

Модель

Ледовые пути Ласса 2

Характеристики шин

Apraksts

Lassa Iceways 2 ir radžojama ziemas riepa, kas paredzēta kompaktiem vieglajiem auto un piemērota braukšanai visai skarbos ziemas apstākļos. Patiesībā, tā ir Bridgestone Ice Cruiser 7000 kopija- Japāņu riepu gigants Bridgestone ir viens no Lassa īpašniekiem.  Šis modelis izceļas ar labām veiktspējas īpašībām jebkādos braukšanas apstākļos, pastiprinātu radžu fiksāciju un uzticamību pat visnelabvēlīgākajos braukšanas apstākļos, pateicoties izgatavošanā izmantotajām Bridgestone tehnoloģijām.

Lassa Iceways 2 galvenās iezīmes

+Pastiprināta riepas centrālā riba, kas uzlabo stabilitāti un manevrētspēju.

+Īpašs drenāžas rievu izvietojums uzlabo saķeres īpašības.

+Pārliecinoša saķere uz ledus, pateicoties vairākiem tūkstošiem lameļu un vairāk kā simts radzēm.

+Protektors veidots divos slāņos labākai radžu fiksācijai.

Protektora īpašības

Šī modeļa protektora blokos iestrādāti vairāki tūkstoši lameļu un vairāk kā 100 radzes, lai palielinātu manevrētspēju un vilktni, un saīsinātu bremzēšanas ceļu uz apledojuša ceļa, turklāt protektora bloki izvietoti tā, ka starp tiem veidojas plaši drenāžas kanāli. Šie kanāli izvietoti nelielā leņķī, tādējādi tie veido papildus saķeri ar sniegu un palīdz izvairīties no sānslīdēm. Riepas centrālā protektora bloku virkne jeb riba ir cietāka par pārējiem elementiem, lai riepu padarītu stabilāku, manevrētspējīgāku un kalpotspējīgāku.  Šis modelis ir pieejams gan ar radzēm, gan arī bez tām!

Lassa Iceways 2 modeļa lietošanas drošību ziemas laika apstākļos un tā atbilstību valstīm ar obligātu sezonālo riepu maiņu apstiprina marķējums sniegpārslas formā uz kalna fona ar trim virsotnēm (3PMSF).

*Produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Apraksts ir paredzēts informatīvam nolūkam, un tajā varētu nebūt iekļautas visas īpašības. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā. E-veikala cenas var atšķirties no cenām veikalos.

Veikalā var būt izvietotas preces kuras iepējams iegādāties tikai pāros vai pa četrām (piemēram riepas kas palikušās pēdējās divas var nebūt iespēja iegādāties pa vienai)

Товар добавлен в корзину

Товар 225/55R16 Lassa Iceways 2 95T успешно добавлен в Вашу корзину покупок!

Открытая корзина
слайдер изпардошан желтый