P. 900-1900
O.
T.
C.
Пк.
Se. 900-1600
St. Закрыты
P. 900-1900
O.
T.
C.
Пк.
Se. 900-1600
St. Закрыты

Онлайн-заказы Онлайн-заказы

Выберите необходимый размер покрышек

Доступность:

Скидка

225/45R17 Westlake All Season Elite Z-401 94W XL

Westlake All Season Elite Z-401 это всесезонная шина, предназначенная для легковых автомобилей на всех типах дорог. Эти шины обеспечивают высокий уровень сцепления, комфорта и безопасности как на асфальтированных городских дорогах, так и на малопроезжих проселочных дорогах. Благодаря симметричному рисунку протектора, езда будет не только приятной, но и тихой.

Нет в наличии

Дополнительная информация

Производитель

Westlake

Сезон

Всесезонный, зимний

Ширина

225

Высота

45

Диаметр

R17

Индекс нагрузки (Li)

94

Индекс скорости (Si)

W XL (макс. 270 км/ч)

Модель

Westlake All Season Elite Z-401

Расход топлива

C

Сцепление с мокрой поверхностью

C

Уровень шума Дб

72

Уровень шума (значок)

2

Характеристики шин

Apraksts

Westlake All Season Elite Z-401  ir vissezonas riepa, kas paredzēta vieglajiem auto, braukšanai pa visiem ceļa tipiem. Šīs riepas izceļas ar augstiem saķeres, komforta un drošības rādītājiem gan pa asfaltētajiem pilsētas ceļiem, gan arī pa retāk tīrītajiem lauku ceļiem. Simetriskā protektora raksta dēļ, brauciens būs ne tikai patīkams, bet arī kluss.

Z-401 galvenās iezīmes

+Lieliska saķere ar ceļu, neatkarībā no braukšanas apstākļiem.
+Komfortabla un klusa braukšana pa visdažādākajām ceļa virsmām.
+Uzticamība un izturība!
+Laba ūdens un sniega novade nokrišņu laikā.

Z-401 protektors

Westlake All Season Elite Z-401 simetriskais protektora raksts nodrošinās lielisku ūdens un sniega novadi nokrišņu laikā, turklāt riepas aprīkotas ar papildus lamelēm, kuras būtiski uzlabo saķeri un manevrētspēju. Gumijas maisījums, kas izmantots protektora izgatavošanā, lieliski darbojas plašā temperatūru diapazonā un paildzina riepas ilgtspēju. Z-401 tika īpaši paredzēts Eiropas tirgum, ņemot vērā to laikapstākļu daudzveidību, ar kuru saskarās Eiropas iedzīvotāji visos tās platuma grādos.

*Produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Apraksts ir paredzēts informatīvam nolūkam, un tajā varētu nebūt iekļautas visas īpašības. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā. E-veikala cenas var atšķirties no cenām veikalos.

Veikalā var būt izvietotas preces kuras iepējams iegādāties tikai pāros vai pa četrām (piemēram riepas kas palikušās pēdējās divas var nebūt iespēja iegādāties pa vienai)

Товар добавлен в корзину

Товар 225/45R17 Westlake All Season Elite Z-401 94W XL успешно добавлен в Вашу корзину покупок!

Открытая корзина
слайдер изпардошан желтый