Pasūtījumi internetā Pasūtījumi internetā

[weglot_switcher]
[weglot_switcher]

Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru

Pieejamība:

Atlaide

205/60R16 Cordiant Winter Drive 96T

Mīkstā sastāva jeb Skandināvijas tipa ziemas riepas ar teicamu saķeri sniegā un uz ledus. Izteikti augsts komforta un drošības līmenis, teicama cenas un veiktspējas attiecība.

Nav pieejams

Papildus informācija

Sezona

Vissezonas, Ziemas

Ražotājs

Cordiant

Platums

205

Augstums

60

Diametrs

R16

Slodzes indekss (Li)

96

Ātruma indekss (Si)

T

Modelis

Cordiant Winter Drive

Degvielas patēriņš

E

Saķere uz mitra seguma

E

Trokšņu līmenis Db

71

Trokšņu līmenis (ikona)

2

Riepas rādītāji

Apraksts

Cordiant Winter Drive ir zemas riepa bez radzēm, kas īpaši izstrādāta izmantošanai pilsētā, kur ziema ir raksturīga ar mainīgiem un nepastāvīgiem apstākļiem. Šis modelis ir vēl viens jaunums vienam no vadošajiem Krievijas riepu ražotājiem. Tas, pirmkārt, ir paredzēts kompaktajām automašīnām, kuras galvenokārt tiek eksplutētas pilsētas apstākļos. Pateicoties inovatīvajām tehnoloģijām, šis modelis viegli pielāgojas bieži mainīgajiem ceļa apstākļiem pilsētā, nodrošinot augstu satiksmes drošību.

Cordiant WINTER DRIVE galvenās iezīmes

Pateicoties asimetriskajam protektora rakstam, kas optimizēts ar datorsimulācijas tehnoloģījām, sasniegtas Teicamas vilces un saķeres īpašības uz dažāda veida virsmām!

Lielisku vadāmību un manevrētspēju nodrošina īpašs pustilts, kas vienotā elementā savieno protektora centrālās daļas un plecu zonas blokus, nodrošinot paaugstinātu stingrību!

Uzlabota riepu drenāžas sistēma nodrošina augstu efektivitāti pret akvaplanēšanu atkušņu laikā kā arī protektora pašattīrīšanās īpašības no sniega!

Panākta klusa un komfortabla braukšanas izjūta, pateicoties izturīgam, elastīgam rāmim apvienojumā ar dažādu formu un izmēru protektoru blokiem, kas izvietoti nevienmērīgos attālumos vins no otra, radot rāvējslēdzēja principu.

Šīs riepas protektors ir aprīkots ar virzienveida zīmējumu, kas aprīkots ar asimetrisku dizainu. Veidojot protektoru, tika izmantota 3D modelēšanas tehnoloģija, kas ietver plašu datorizētu trīsdimensiju līdzekļu izmantošanu. Optimizējot riepas konstrukciju un izmantotos materiālus, tika sasniegts ideālais līdzsvars starp patērētājam svarīgajām īpašībām un reālajām ražošanas iespējām.

Cordiant WINTER DRIVE nav problēmu ne pie straujiem paātrinājumiem, ne pie straujas bremzēšanas. Tik augsta veiktspēja tika panākta, pateicoties protektora bloku optimāli izvēlētam izmēram, formai un izvietojumam. Turklāt, veidojot riepu, tika izmantota ZZ lameļu tehnoloģija, kas ietver daudzu zigzaga lameļu izmantošanu, kas burtiski aptver visu protektoru. Turklāt, šīs lameles izvietotas dažādos virzienos, kas nodrošina lielisku saķeri ar slidenām virsmām visos virzienos un jebkuros apstākļos. Rezultātā, nonākot saskarē ar ceļa segumu, daudzi protektora bloki un zigzaga lameles rada neskaitāmas asas saķeres malas, kas garantē lieliskas vilces un saķeres īpašības pat visnelabvēlīgākajos apstākļos.

Riepas aprīkojums

Atsevišķi jāatzīmē arī Cordiant Winter Drive riepu drenāžas sistēmas augstā efektivitāte, kas viegli tiek galā ne tikai ar sniega novadīšanu no kontakta laukuma, bet arī ar ūdeni atkušņu laikā, kas kļuvuši par ierastu parādību mūsdienu ziemām pilsētā. Tas tika panākts, pateicoties lielam skaitam protektora bloku, kas atrodas optimālā attālumā viens no otra. To izvietojums veido riepas drenāžas sistēmu, kas sastāv no daudziem gareniskiem un šķērsvirziena kanāliem un rievām.

Vēl viena šī modeļa atšķirīgā iezīme ir salīdzinoši zemais radītā trokšņa un vibrācijas līmenis, kas rodas kustības laikā. Šo, ziemas riepai neraksturīgo, īpašību varēja nodrošināt, pateicoties protektora bloku dažādajām formām un izmēriem, kā arī to izvietojumam ar nevienmērīgo attiecību vienam pret otru!

Izstrādājot Cordiant Winter Drive riepu gumijas sastāvu, tika izmantota patentētā SMART-MIX tehnoloģija. Šī tehnoloģija ietver tādu sastāvdaļu iekļaušanu gumijas kompozīcijā, kas balstītas uz melno ogli un silīcija dioksīdu. Tā rezultātā radās iespēja ievērojami uzlabot saķeri ar slidenām virsmām, kā arī krietni palielināja nodilumizturību un riepas elastību zemā temperatūrā.

Papildus visam tika ieviesta cita tehnoloģiskā inovācija – Double Tread tehnoloģija, kas nozīmē divslāņu protektora izmantošanu. Augšējais protektora slānis, kas ir nodiluma daļa, sastāv no iepriekšminētā gumijas maisījuma. Apakšējais slānis ir izgatavots no speciālas gumijas, kurai raksturīgi minimāli struktūras un elestības bojājumi, kas ļāva ievērojami samazināt rites pretestību.

Cordiant Winter Drive modeļa lietošanas drošību ziemas laika apstākļos un tā atbilstību valstīm ar obligātu sezonālo riepu maiņu apstiprina marķējums sniegpārslas formā uz kalna fona ar trim virsotnēm (3PMSF).

Par riepu piemērotību, izmēriem un saistītajiem jautājumiem droši zvaniet mūsu speciālistiem. Palīdzēsim ar padomu un piedāvāsim labāko risinājumu. 

Ziemas riepa ar izcilu veiktspējas/cenas attiecību. Pieejamas MMK Riepu Centros par vislabākajām cenām!

*Produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Apraksts ir paredzēts informatīvam nolūkam, un tajā varētu nebūt iekļautas visas īpašības. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā. E-veikala cenas var atšķirties no cenām veikalos.

Veikalā var būt izvietotas preces kuras iepējams iegādāties tikai pāros vai pa četrām (piemēram riepas kas palikušās pēdējās divas var nebūt iespēja iegādāties pa vienai)

Prece pievienota grozam

Prece 205/60R16 Cordiant Winter Drive 96T veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu
slider izpardoshan dzeltens