P. 900-1900
O.
T.
C.
Пк.
Se. 900-1600
St. Закрыты
P. 900-1900
O.
T.
C.
Пк.
Se. 900-1600
St. Закрыты

Онлайн-заказы Онлайн-заказы

Выберите необходимый размер покрышек

Доступность:

205/55R17 Yokohama BluEarth*Winter V906 95V XL

Шины премиум-класса Yokohama BluEarth*Winter V906 . Изготовлены и разработаны в Японии. Это модель зимних/всесезонных шин, отличающаяся повышенными эксплуатационными характеристиками в широком диапазоне климатических условий. Подходит как для легковых автомобилей, так и для внедорожников.

Нет в наличии

Дополнительная информация

Расход топлива

D

Уровень шума (значок)

2

Уровень шума Дб

71

Сцепление с мокрой поверхностью

B

Индекс скорости (Si)

V XL (макс. 240 км/ч)

Индекс нагрузки (Li)

95

Производитель

Йокогама

Диаметр

R17

Высота

55

Ширина

205

Сезон

Всесезонный, зимний

Модель

Yokohama BluEarth*Winter V906

Характеристики шин

Apraksts

Yokohama BluEarth*Winter V906 augstākās klases jeb premium klases riepas. Riepas ražotas un izstrādātas Japānā. Šis ir ziemas/vissezonas riepu modelis, kas izceļas ar paaugstinātu veiktspēju visdažādākajos klimatiskajos apstākļos. Modelis piemērots gan vieglajām, gan apvidus jeb SUV automašīnām.

Yokohama BluEarth*Winter V906 galvenās iezīmes:

+ Paaugstināta veiktspēja gan ziemas, gan vasaras apstākļos,

+ Pazemināts akvaplanēšanas risks, pateicoties palielinātam riepas kontakta laukumam ar ceļu,

+ Orange Oil S jeb apelsīnu eļļas tehnoloģija riepu gumijas sastāvā palīdz samazināt degvielas patēriņu, kā arī paildzināt riepu kalpotspēju,

+ Degvielas ekonomija,

+ Riepu modelis piemērots gan vieglajām, gan apvidus jeb SUV automašīnām,

+ 3D lameļu tehnoloģija,

+ Augsti attīstīta drenāžas kanālu sistēma palīdz samazināt akvaplanēšanas risku.

BluEarth*Winter V906 aprīkojums

V906 riepu modelis aprīkots ar simetrisku virzienveida protektora rakstu, kurā iestrādātas 3D lameles. Šāda lamelēšanas tehnoloģija atļauj riepām labāk veidot saķeri ar slidenām ceļa virsmām, kā arī uzlabo manevrētspēju jebkādos braukšanas apstākļos.

Yokohama BluEarth*Winter V906 riepu gumijas sastāvam pievienoti elastromēri, kas atļauj šim riepu modelim saglabāt elastību stindzinošā salā, kā arī formu vasaras svelmē, kā arī šī modeļa izstrādē izmantota Orange Oil S tehnoloģija, kas būtiski samazina rites pretestību, ļaujot patērēt mazāk degvielas. Protektora blokos iestrādāti dziļi iegriezumi jeb lameles, kas palīdz sausināt riepu kontakta virsmu ar ceļu, kā arī samazina akvaplanēšanas risku. Salīdzinot ar V906 priešteci, riepas kontakta virsma ar ceļu palielināta par 10%, būtiski samazinot akvaplanēšanas risku, kā arī uzlabojot manevrētspēju un braukšanu padarot stabilāku.

Yokohama BluEarth*Winter V906 – Japānā ražotas premium kvalitātes ziemas/vissezonas riepas! Pieejamas abos MMK Riepu Centros par vislabākajām cenām!

*Produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Apraksts ir paredzēts informatīvam nolūkam, un tajā varētu nebūt iekļautas visas īpašības. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā. E-veikala cenas var atšķirties no cenām veikalos.

Veikalā var būt izvietotas preces kuras iepējams iegādāties tikai pāros vai pa četrām (piemēram riepas kas palikušās pēdējās divas var nebūt iespēja iegādāties pa vienai)

Товар добавлен в корзину

Товар 205/55R17 Yokohama BluEarth*Winter V906 95V XL успешно добавлен в Вашу корзину покупок!

Открытая корзина
слайдер изпардошан желтый