P. 900-1900
O.
T.
C.
Пк.
Se. 900-1600
St. Закрыты
P. 900-1900
O.
T.
C.
Пк.
Se. 900-1600
St. Закрыты

Онлайн-заказы Онлайн-заказы

Выберите необходимый размер покрышек

Доступность:

Доступно под заказ

195/50R15 Hankook Winter i*cept RS2 W452 82T

Hankook Winter i*cept RS2 W452 Шина была разработана с ориентацией на рынки Центральной и Западной Европы. Она отличается от предыдущей модели по нескольким параметрам: рисунок протектора, созданный с нуля, измененная конструкция каркаса и состав резиновой смеси.

Цена

7300

/1 шт.
29200/4шт.
1-2 дня
8+ шт.

На другом складе

Доступно в течение 1-2 дней

Дополнительная информация

Расход топлива

D

Уровень шума (значок)

2

Уровень шума Дб

72

Сцепление с мокрой поверхностью

C

Индекс скорости (Si)

T

Индекс нагрузки (Li)

82

Производитель

Hankook

Диаметр

R15

Высота

50

Ширина

195

Сезон

Всесезонный, зимний

Модель

Hankook Winter i*cept RS2 W452

Характеристики шин

Apraksts

Hankook Winter i*cept RS2 W452 riepa tika izstrādāta vairāk koncentrējoties uz Centrālās un Rietumeiropas tirgiem. Tas atšķiras no iepriekšējā modeļa ar  vairākām iezīmēm: protektora dizainu, kas izveidots “no nulles”, modificēto rāmja dizainu un gumijas maisījuma sastāvu.

Galvenās riepu Hankook Winter i*cept RS2 W452 iezīmes

– salīdzinot ar iepriekšējo šīs sērijas modeli, par trešdaļu palielināts savienojošo malu daudzums protektorā;

– drenāžas rievas, kas atrodas pareizā leņķī, kavē akvaplanēšanu;

– īpašās “3D lameles” uzlabo saķeri ar apledojušām virsmām;

– protektora elementiem trīsdimensiju dizains palielina bloku stingrību un vienlaikus uzlabo vadāmību.

Winter i*cept RS2 W452 galvenās iezīmes

Ārēji riepa Hankook Winter i*cept RS2 no sava priekšteča atšķiras ar palielinātu saķeres malu skaitu. Tas ir redzams ar neapbruņotu aci, jo viņu ir par 28% vairāk. Pieaugums tika panākts, samazinot protektora bloku izmērus. Bet tajā pašā laikā, pateicoties optimizētam protektora bloku izvietojumam, arī kontakta vietas laukums kļuva lielāks – par aptuveni 5%. Visu šo izmaiņu rezultāts ir ievērojami uzlabota saķere ar slapju asfaltu un sniegu.

Pret akvaplanēšanu noturīgs protektors

Tāpat kā iepriekš, riepa ir aprīkota ar V veida protektoru. Bet tagad drenāžas rievu skaits ir ievērojami pieaudzis, un tās ir izvietotas daudz asākā leņķī, paātrinot ūdens novadīšanas procesu. Turklāt uz kanālu sienām ir izvietoti – tā sauktie “3D nagi”. Miniatūrie elementi uzlabo saķeri ar apledojušām virsmām.

3D lameles

Šim “Trīsdimensiju” dizainam raksturīgs liels lameļu skaits. Izvirzījumi uz to sienām, kas atrodas visās trīs plaknēs, saskaroties ar ceļa segumu, veido neskaitāmi daudz saķeres punktu. Tā rezultātā tiek uzlabota ne tikai saķere ar slidenām virsmām, bet arī vadāmība.

Hankook Winter i*cept RS2 W452 modeļa lietošanas drošību ziemas laika apstākļos un tā atbilstību valstīm ar obligātu sezonālo riepu maiņu apstiprina marķējums sniegpārslas formā uz kalna fona ar trim virsotnēm (3PMSF).

*Produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Apraksts ir paredzēts informatīvam nolūkam, un tajā varētu nebūt iekļautas visas īpašības. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā. E-veikala cenas var atšķirties no cenām veikalos.

Veikalā var būt izvietotas preces kuras iepējams iegādāties tikai pāros vai pa četrām (piemēram riepas kas palikušās pēdējās divas var nebūt iespēja iegādāties pa vienai)

Товар добавлен в корзину

Precedice 195/50R15 Hankook Winter i*cept RS2 W452 82T успешно добавлен в Вашу корзину покупок!

Открытая корзина
слайдер изпардошан желтый