P. 900-1900
O.
T.
C.
Пк.
Se. 900-1600
St. Закрыты
P. 900-1900
O.
T.
C.
Пк.
Se. 900-1600
St. Закрыты

Онлайн-заказы Онлайн-заказы

Выберите необходимый размер покрышек

Доступность:

Выгода 108 за компл.
Скидка
В наличии

215/65R16C Marshal PorTran KC53 109/107T (Kumho)

Категория

Маршал PorTran KC53 это очень хорошая шина для летних коммерческих автомобилей среднего класса или автобусов. Они характеризуются повышенной грузоподъемностью, износостойкостью, экономичностью и комфортом вождения.

Цена

9800

/1 шт.
39200/4шт.

Экономия указана для 4 шин

На месте
последние 4 шт.

Дополнительная информация

Индекс скорости (Si)

T (макс. 190 км/ч)

Индекс нагрузки (Li)

109/107

Производитель

Маршал

Диаметр

R16C

Высота

65

Ширина

215

Сезон

Лето

Расход топлива

C

Сцепление с мокрой поверхностью

C

Уровень шума Дб

72

Уровень шума (значок)

2

Модель

Маршал PorTran KC53

Характеристики шин

Apraksts

Marshal PorTran KC53 ir ļoti labs vidējās klases vasaras komerctransporta jeb busu riepas. Izceļas ar palielinātiem kravnesības, nodilumizturības, ekonomijas un braukšanas komforta rādītājiem.

Marshal PorTran KC53 galvenās iezīmes

+ Palielināta nodilumizturība. Tā, pēc ražotāja sniegtajiem datiem, ir pat par 58% augstāka, nekā citiem vidējās un budžeta klases izstrādājumiem.

+ Lieli kravnesības indeksi, kas atļauj smagas kravas pārvadāt pat intensīvas ekspluatācijas apstākļos.

+ Degvielas ekonomija!

+ Ļoti labs akustiskais un braukšanas gaitas komforts.

+ Labas saķeres īpašības gan uz sausa, gan slapja asfalta.

+ Zems akvaplanēšanas risks.

PorTran KC53 aprīkojums

Marshal PorTran KC53 vasaras c indeksa jeb busu riepas aprīkotas ar unikālu simetrisko protektora dizainu. Šāds protektora raksts izvēlēts, lai, saglabājot kravnesības īpašības, maksimāli pietuvinātu šo riepu modeli vasaras riepu ekonomijai un drošības līmenim.

Starp simetriskajām protektora virknēm izvietoti 4 gareniskie izvadkanāli. Tie ātri un efektīvi atbrīvo riepu kontakta virsmu ar ceļu no ūdens, samazinot akvaplanēšanas risku. Turklāt, šāda dizaina izvēle samazina arī rites pretestību, samazinot degvielas patēriņu un trokšņa līmeni. 

Kā minēts, pēc ražotāja datiem, šis riepu modelis spēj nokalpot pat līdz pat 58% ilgāk, nekā citi budžeta un vidējās klases izstrādājumi. Tas panākts, riepu gumijas sastāvam pievinojot jaunākos ķīmiski tehnoloģiskos elementus. Tie vienlaikus uzlabo saķeres īpašības, kā arī palielina nodilumizturību.

Kā vēlviens no šī riepu modeļa ilgtspējības stūrakmeņiem ir to karkass. Tas pastiprināts ar papildus kordu jeb brekera slāņiem, vienlaikus uzlabojot kravnesību un pasargājot riepu no triecieniem.

*Produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Apraksts ir paredzēts informatīvam nolūkam, un tajā varētu nebūt iekļautas visas īpašības. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā. E-veikala cenas var atšķirties no cenām veikalos.

Veikalā var būt izvietotas preces kuras iepējams iegādāties tikai pāros vai pa četrām (piemēram riepas kas palikušās pēdējās divas var nebūt iespēja iegādāties pa vienai)

Товар добавлен в корзину

Товар 215/65R16C Marshal PorTran KC53 109/107T (Kumho) успешно добавлен в Вашу корзину покупок!

Открытая корзина
слайдер изпардошан желтый