Montāža 30 minūšu laikā

Skatīt vairāk
Rīga

P.-Pk. 9:00 - 19:30

Se. 9:00 - 16:00

Sv. 10:00 - 15:00

Rīga

P.-Pk. 9:00 - 19:30

Se. 9:00 - 16:00

Sv. 10:00 - 15:00

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

Riepu un disku remonts
  • 2258
  • 0

Riepu un disku remonts

Gandrīz ikviens autovadītājs ir nonācis situācijā ka ar savu auto ir sanācis iebraukt kādā bedrē. Iespējams sanācis arī uzbraukt uz kādas apmales vai uz kāda svešķermeņa kas atrodas uz ceļa un rezultātā tiek sabojāta riepa vai tiek sabojāts disks. Protams ir iespējams arī sabojāt ne tikai riepu un disku, bet arī mašīnas piekares ritošās daļas elementus, bet šoreiz paliksim pie riepām un diskiem.

Ja riepai jāveic remonts un riepa ir nolaidusi gaisu, tad ar riepu pa tukšo nav ieteicams braukt. Pēc braukšanas ar tukšu riepu, riepa vairs nav derīga lietošanai un tā ir jāmet ārā (riepu utilizācija). Ja riepa pārsista bedrē, tad nereti rodas caurums riepas malā vai borta daļā, ko ne vienmēr ir iespējams salabot. Pie mums abās MMK filiālēs zinoši speciālisti var gan novērtēt, gan salabot riepas.

Ikdienā MMK Serviss arī nākas saskarties ar to, ka klientam nepieciešams riepas vai diska remonts. 

Riepas remonts!

Ja riepai labojums jāveic uz ritošās riepas daļas, tad riepu iespējams salabot. 

  • Diega ievēršana. Gadījumos kad riepā ir iedūrusies nagla vai skrūve, šis ir ātrs un kvalitatīvs risinājums.
  • Ielāpa ielīmēšana. Gadījumos kad riepai ir lielāks defekts kā iedūrusies nagla, tad riepām iekšpusē jālīmē ielāps. Izmērs atkarīgs no bojājuma. 

Ja ir gadījies sadauzīt arī disku, tad tas ir jātaisno (disku valce). Braucot ar uzsistiem diskiem rodas diskomforts – automašīna pie noteiktiem ātrumiem vibrē. Visbiežāk uzsistiem diskiem pietiek ar disku taisnošanu, bet var gadīties ka disks ir arī jāmetina. Pie mums abās MMK filiālēs speciālisti palīdzēs noteikt vai disku ir iespējams labot un vajadzības gadījumā salabos. 

Diska remonts!

Ceļi ne vienmēr ir gludi un ar laiku tajos var rasties un rodas bedres. Visbiežāk, pēc iebraukšanas bedrē, braucot ar zemprofila riepām, no sitiena cieš ne tikai riepa, bet arī disks, kā rezultātā disks ir jālabo (jātaisno/ jāmetina). 

Ja rodas kāds jautājums saistībā ar riepām, riepu vai disku remontu droši var zvanīt uz kādu no MMK filiālēm. Uzklausīsim, palīdzēsim rast risinājumu. 

KATEGORIJAS

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu

AKCIJA! RIEPU PIRMSSEZONAS IZPĀRDOŠANA!

STRĀDĀJAM
     KATRU 
     DIENU